Karanlığın Aydınlatıcı Gizlimabet

candokia

Kayıtlı Üye
umarım seçilmişlerden olurum şu en ellerim titriyor çok meraklıyım =D

candokia

Kayıtlı Üye
hepimiz meraktan çatlıyoruz =D
yeni hikayeyi rüyamda bile canlandırmaya başladım nerdeyse =D

acid

Kayıtlı Üye
Merak ediyorum. Devamı gelsin istiyorum. Ama bana yer yok biliyorum ;)

candokia

Kayıtlı Üye
aynen bu arada hikaye okumayalı baya bir zaman geçti =D

4

43887

Bu tersinimci arkadaş yüzünden sinir olmuştum,gereksiz konular paylaşıyordu o yüzden o arkadaş hakkında gereken yapılana kadar fazla girmedim. :)

Bugün hikayeyi devam ettiririm. Sabırsızlanmayın. :D
bence hikayene tersinimide eklemelisin herkesin ilgisini çeken tersinim teorilerinin babası, olarak:D

yazının devamını bekliyoruz....

daktilo

Kayıtlı Üye
İş
Mühendis
çok hoş olmuş tebrik ederim:sifone:

Leyli Mira

Kayıtlı Üye
Kendimi çok kötü hissettim şuan :( Önce Albus sonra siz :( Ne güzel ilk benim aklıma gelmişti nasılsa yazarım hepsini biriktirip diyodum ama bu 2.si :( Şaka bir yana harika olmuş bunlarıda gördükten sonra benimkileri yayınlamasammı diye düşünür oldum ellerinize sağlık :)

Leyli Mira

Kayıtlı Üye
Peki o halde yakın sizden aldığım gazla yakın zamanda paylaşayım bir kısmını :D Umarım beğenilir :)

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Yazarken hiç yazım hatası olmamış gibi duruyor ama sonradan okuyunca bir bakıyorum 3-4 tane yazım hatası çıkıyor.

-Karanlığın tarafından savaşçısı değil karanlık tarafın savaşçısı diye okuyun.

-Yule ilk düşmanlarının ismini öğrenmiş artık değil Yule ilk düşmanlarının ismini öğrenmişti artık ! diye okuyun.

-Karanlığın savaşçısı kişi değil Karanlığın savaşçısı odadan çıkarken diye okuyun.

Bu şekilde okursanız çok daha iyi olur. :D

candokia

Kayıtlı Üye
akşamı sabırsızlıkla beklemeye başlıyorum =D hikaye artık heycanlı yerine gelmeye başladı =D

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Hikayeye yarın devam etmek zorundayım bazı işlerim çıktı onlarla uğraşıyorum.Yarın daha çok devam ettiririm artık. :)

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Evet işte kırbaç.Çok yerinde bir aksesuar olmuş sevgili Tai.
Hikaye ye girişimi gerçekten çok beğendim.:D hihihi
Başarılarının devamını bekliyoruz.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Evet işte kırbaç.Çok yerinde bir aksesuar olmuş sevgili Tai.
Hikaye ye girişimi gerçekten çok beğendim.:D hihihi
Başarılarının devamını bekliyoruz.

Beğenmene sevindim cidden. :D Bunlar daha başlangıç. :D Yule ile senin aranda özel bir düşmanlık bağı oluşacak. :D

Senin bu şekilde sahneye girişini sağlamak bir anda aklıma geldi yoksa senin sahneye girmen biraz daha zaman alabilirdi. :D Yavaş yavaş herkese yer ver vermeye çalışıyorum. :)

nazom

Kayıtlı Üye
İnternete ve foruma giremediğim süre içinde hikayem ile ilgili büyük planlar hazırladım. :) Çok kısa bir süre sonra tekrar düzgün bir şekilde foruma girebilicem ve yazmaya başlayacağım. :)

Sevgili Tai , ara biraz uzamış sanki... :) Güne böyle bir hikayeyle başlamak enerjimi arttırdı. Benim ara verdiğim süre içinde yazmışsın okumak yeni nasip oldu . Bizi fazla merakta bırakma bekliyoruz :D

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Yule görüsü bittikten sonra sersemlemiş bir haldeydi. O karanlıkla bütünleşmiş, acımasız savaşçıdan hem korkmuş hemde ona karşı içinde büyük bir nefret, öfke oluşmuştu. Büyük bir duygu karmaşası yaşıyordu. Yakında büyük bir savaşın başlayacağından emindi ve savaş öncesi yaşanabilecek olaylar kurcalıyordu.Düşünmesi ve tüm bu olan biteni anlaması gerekiyordu bu durumdan dolayı kendisini odasına kapattı.

Işık şehri Gizlimabet de hazırlıklar devam ediyordu. Önceden farkındalık arttırıcı müziklerin yankılandığı Mabet meydanında, artık büyük savaş öncesi hazırlık mantraları yankılanıyordu. Seçilmişler mantraların da etkileriyle adeta transa geçiyorlardı..Tüm seçilmişler derin bir trans halinde çalışmalarına devam ederken sessizlik bir anda kesildi, meydanda ki gong tekrar çalıyordu.

Tüm mabet halkı meydana toplanmaya başladı. Gong'un yanında Kahin Yule ve mabetin Kadim Kurucularından Chillout bulunuyordu. Seçilmişler iyice meraklanmaya başlamıştı. Çünkü daha kısa bir süre önce kadim kuruculardan Urum bir açıklama yaptı, şimdi ise Chillout açıklama yapacak.
Seçilmişler aralarında konuşurken Yule tekrar gongu çaldı ve sessizlik oluştu. Merak edilen açıklamayı yapmaya başladı.

''Ey Işık Şehrinin Seçilmişleri, insanlığın kurtarıcıları hepinizin de bildiği gibi Karanlık ve Işığın büyük savaşı yakında gerçekleşecek. Hepimiz içimizde ki gücü kullanma fırsatı bulacağız, var olma amaçlarımızı gerçekleştireceğiz lakin geçtiğimiz gün şatoma girerken tekrar bir görü gördüm. Bu görüm ile ilgili Kadim kuruculardan Chillout ile size önemli bir açıklama yapmaya karar verdik. Yaklaşan olan savaş hepimizin sınırlarını zorlayacak hatta içimizden bazıları bu kutsal yolda hayatını kaybedecek. Görmüş olduğum görü de tamamen karanlıkla bütünleşmiş hatta sadece kendisi değil çevresine de karanlığı yayan bir savaşçı gördüm ve doğruyu söylemek gerekirse ondan az da olsa korktum. O savaşçının kutsal varlıklara işkence edişi ve işkence ederken ki habis gülüşü insanın zihninin derinliklerine işliyor. Gördüğüm bu görüyü hemen Kadim kuruculara anlattım ve bir karara vardık.''

''Mabetimizin kadim kurucularından Chillout, Psişik Ajanlar yetiştirmeye karar verdi. Yetiştirilmiş olan Psişik ajanlar çok özel yetilere sahip seçilmişler olacak. Eğitilen bu seçilmişler içlerinde ki Yin ve Yang dengesini bilinçli olarak değiştirebilecek ve Karanlık tarafta gözükerek bizlere bilgi alışverişi yapabilecekler. Biliyorum hepiniz bu kutsal görevi üstlenmek istiyorsunuz fakat karar mabetimizin Kadim kurucularına ait. Çok yakın bir süre içinde kadim kurucularımızdan Chillout özel bir mülakat düzenleyecek...''

Yule açıklamasını bitirdi ve sözü kadim kurucu Chillout aldı. '' Hepiniz bu kutsal yolda ölmeyi göze almış seçilmişlersiniz. Hepiniz bu kutsal göreve layıksınız ama bildiğiniz gibi hepimiz farklı özelliklere sahibiz. Psişik Ajanlık içinde belirli özelliklere sahip seçilmişler gerekiyor. Şunu bilmenizi isterim ki hiç birinizin birbiri üzerinde üstünlüğü bulunmuyor, hepiniz bu kutsal yolda bir'siniz, BİR'in yolunda yürüyenlersiniz.''

Seçilmişler heyecanlanmaya başlamışlardı hatta aralarında ilahi mantraları haykıranlar vardı...

----- ----- ------ --------

Çok uzun bir süredir hikayeme devam etmemiştim ama artık devam edebilirim. Üniversite, tercihler falan hepsini halletim..Üniversiteye yerleştiğim zaman her şey daha da iyi olacak.
Umarım hikayemin devam bölümlerini beğenirsiniz. :)

albus

Kayıtlı Üye
Tai bazi seyler haric cok begendiiim!! Cok hostu. Biraz benim isik sehrimide animsatiyor.. Bende devam getirsemmi diye dusunuyorum su an..
Sizi muhtesem hikayeler bekliyor!!
Cok guldum tai. Hazar yine hazarligini yapmis :)
Hikayenin kahramanlarindan biri olmayi bekliyorum.. Su veya havanin temsilcisi olabilirim. Su bana daha yakin.. Yule hic ates elementimin olmadigini soylemisti..

Ori

Kayıtlı Üye
İnşallah güzel bir yere yerleşirsin. :)
Bu arada ben bu hikayeleri daha yeni gördüm ve gerçekten beğendim. Ellerine sağlık Tai :)

albus

Kayıtlı Üye
Bende yeni gordum. oysa gecen yil yazilmis