karaltı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

taraku

Kayıtlı Üye
sıkıntılarım için internette bir medyumla görüştüm bazı sorular sordu ve ve etrafım da sansımı blokaj eden bana vetrafımdakilere negatif duygular yayan güclü bir karaltı olduğunu beni sansızliga ittiğini insanların uzaklaştığını söyledi birtakım işlemler yapacağını söyledi kabul edersem kararsızım ne yapmalıyım

hopefull06

Kayıtlı Üye
Yerinizde olsam yaptırmam, bence onlar genelde şarlatan ve emin olun size söylediklerini herkese söylüyorlardır.. Yinede sizin keyfiniz bilir:sifone:

Ü

Üye silindi 15237

sıkıntılarım için internette bir medyumla görüştüm bazı sorular sordu ve ve etrafım da sansımı blokaj eden bana vetrafımdakilere negatif duygular yayan güclü bir karaltı olduğunu beni sansızliga ittiğini insanların uzaklaştığını söyledi birtakım işlemler yapacağını söyledi kabul edersem kararsızım ne yapmalıyım

Size bir kaç sorum olacak . Öncelikle sıkıntılarım derken neyi kast ediyorsunuz ? Ayrıca hayatınız sizin elinizde ve hayatınızı siz yönetiyorsunuz
nasıl olurda başkaları size sizin tabiriniz ile şansızlığa itebilir ? Şans , Tesadüf yoktur herşey bir nizam düzen kural içindedir bunu bilin
Benden size bir uygulama inancınızı bilmiyorum ama müslüman olarak varsayıyorum her zaman için DUA edin sadece Allah'tan isteyin
Allah izin vermediği sürece kime giderseniz gidin sonuç hep olumsuz olur sıkıntılar bizler için bir sınavdır önemli olan Kul olduğumuzu bilip
çareyi başkalarında değil yüce Allahtan dileyip sabır ile beklemektir ....

yaramazcocukmavi

Kayıtlı Üye
'çareyi başkalarında değil yüce Allahtan dileyip sabır ile beklemektir' ....

Sebepleri unutmamak lazım diye düşünüyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...