Psişik saldırı ve korunma

Isobelzxc

Kayıtlı Üye
Merhaba n
Dün gece çok garip bir şey yaşadım
Uykuya dalmak üzereyken anlayamadığım güçlü bir korku duydum, bir bebeğim var bebeğimi ve beni mor bir koruma balonuna aldım. Daha önce hiç böyle bir şey canlandırmamıştım. Ama işe yaramadı sanırım çünkü gözüm açık kıydı kapalı mıydı bilmiyorum ama belden aşağısı sanki olmayan iki tane kapkara sürünen ve bana uzanan karaltı gördüm hemen kalktım dua okudum
Bebeğimde hemen akabinde ağlayarak uyandı
Bu nedir nasıl korunulur kimden gelir bilen var mı
Teşekkürler

donzula

Kayıtlı Üye
Karabasan olduğunu varsaya bilir miyiz? Uykunuzda ses çıkardığınız için bebeğinizi de ürkütmüş olabilirsiniz.

Isobelzxc

Kayıtlı Üye
Hayır huzursuzluk duyduğum için uykuya dalmamıştım henüz, üstelik Daha önce karabasan yaşadım biliyorum. Yine de teşekkürler

Isobelzxc

Kayıtlı Üye
Bir olumsuz enerji aylardır var ama ilk kez gördüm, birisi göndermeden bu kadar güçlü birşey olmaz sanırım, yok mu kimse yardım edebilecek

donzula

Kayıtlı Üye
Eğer müslümansanız ayetel kürsi çemberini denemenizi öneririm. Büyü vs. yapıldığını düşünüyorsanız ev içinde kalıntılar olabilir yada bakım yaptırabilirsiniz bu konuda Yule yardımcı olacaktır.

Isobelzxc

Kayıtlı Üye
Şükür Müslümanım, evde dua ayetel kürsi okuyup okuttugum halde oldu bu. Evde büyü kalıntısı da olamaz çünkü daha bu eve kimse girmedi bizden başka, ama girmeden de büyü olur mu bilemiyorum, o varlıklar niye gelir yoğun bir enerjiydi sanki...

donzula

Kayıtlı Üye
Bir çok sebebi olabilir. Evde ayetel kürsi okunmasıyla çemberi arasında farklar vardır. Tekrar edilmesi, imgelenmesi gibi durumlardan faydalanılır. Her zikirin belli bir okuma sayısı vardır, bunun gibi düşünün.

Isobelzxc

Kayıtlı Üye
Evet şimdi yeniden baktım, Allah razı olsun sizden, ayetel kürsi okuyordum ama çember yapmamıştım hiç.

Aisling

Kayıtlı Üye
Negatif enerjiler için ada çayı tütsüsü kullanabilirsiniz, huzur içinde lavanta öneririm. Ben her ay yapmaya çalışıyorum. İşe yaradığını söyleyebilirim. Müslüman olduğunuzu var sayıyorum. Abdest koruma sağlayacaktır. Abdestli gezmeye özen gösterin derim. Eğer varlıksal kaynaklı ise şunu diyebilirim. Onlar mı bilerek yapar, yoksa insanın perdeleri kendinden mi kalkar bilmem ama zaman zaman böyle şeylerle karşılaşılabiliyor insan. Siz istemezseniz olmaz. Yüksek sesle söyleyin. "İstemiyorum." Kararınızı kendinize ve evrene bildirin. Bu da denediğim bir yöntem. Telkinlerim başarılı oldu. Görüler, karaltılar, gölgeler azala azala kayboldu. Aklıma geldikçe bunu "istemediğimi" tekrar ettim. Kendimi körelttim. Telkin bir çalışmadır, aynı zamanda mesaj göndermedir. Halüsinasyonda olabilir, yahut parazit varlıkta olabilir.

Isobelzxc

Kayıtlı Üye
Merhaba cevap yazan herkese teşekkür ediyorum, doğum yapalı bir yıl oldu lohusa basması mıydı bilmiyorum karabasan gibi oldu dua okudum o an gitti. Evi devamlı sirkeli su ile silerim. Adaçayım epeydir yok ama Olayın oldugu gün 7 dükkan süprüntünsü yakmıştım. Üzerlik de yakarım. Ancak anladığım sirkeli su, evde dua okutma, tütsü bunlar hafif kalıyor.
(küçükken algılarım daha açıktı onu daha eskiden dediğiniz gibi kapadım ama o zamanlar bile böyle görmemiştim)

Isobelzxc

Kayıtlı Üye
Bilmiyorum ki bi kere duymuştum öylesine denedim
Koskoca parapsikoloji sitesinde bana da kaldıysa bunu açıklamak bu işler hepten yalan demektir
Yok mu bilen birileri hep beraber bi aydınlatan olsa...

etzel

Kayıtlı Üye
Konuda actim ama henuz kimse bisi yazmadi yazarlarsa bilgi veririm

hopeless35

Kayıtlı Üye
Felak, Nas ve Ayetel Kursi surelerini 3'er kez okumak bana iyi geliyor. siz de deneyin. ve net olun. umarım bir daha tedirgin olmazsınız. saygılar.