Karabasan

GogoL

Kayıtlı Üye
Bir suredir karabasan durumu yasiyorum. Ancak birkac deneyeyimim beni cok bunaltti.. Bundan onceki karabasan olayinda sag tarafima yatmama ragmen asiri bir yuk altinda kalmisim gibi hissettim ama nefes alip verme sesi de duyuyordum. Okudukca abandi okudukca agirlik artti. Hatta okuduklarim yetmiyor gibiydi.Bir noktadan sonra tum gucumle uyanmaya caliyordum ki kalkmaya calisip cirpinirken ipince bilekli bir el tuttum. El kucucuktu ama berbat hissettim, anlatamam.Herhangi bir varlik gormedim sadece eli bileginden kavramamla cekmem bir oldu. Zaten hizlica dogruldum ve hicbir sey gormedim. Bundan sonra da bir sure hicbir sey olmadi ta ki bu sabaha dek, bu sabah yine bir agirlik hissettim tam agirligini verecekken basladim okumaya. Okurken cok ince bir ses duyar gibi oldum hani sincap gibi fare gibi ya da kedi kusu gorur de yakalamak icin vikvik eder ya onun gibi. O esnada hizlica dogrulabildim. Bilgisi olan arkadaslar bu gibi bir durum icin neler yapiyorlar acaba. Ben de uyku felci oldugunu dusundukce olayin bu kadar somutlasmasi hic hosuma gitmiyor. Hele o tuttugum bilegi hic unutamiyorum.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Yatmadan önce cevşen oku, ayetel kürsi, felak, nas, kafirun, amener resulu oku, korunma çemberi yap. Korkunun üstüne git yoksa o senin üstüne gelir, bir de hep pozitif olmaya çalış, negatif duygular onları güçlendirir.

sealight

Kayıtlı Üye
Bir suredir karabasan durumu yasiyorum. Ancak birkac deneyeyimim beni cok bunaltti.. Bundan onceki karabasan olayinda sag tarafima yatmama ragmen asiri bir yuk altinda kalmisim gibi hissettim ama nefes alip verme sesi de duyuyordum. Okudukca abandi okudukca agirlik artti. Hatta okuduklarim yetmiyor gibiydi.Bir noktadan sonra tum gucumle uyanmaya caliyordum ki kalkmaya calisip cirpinirken ipince bilekli bir el tuttum. El kucucuktu ama berbat hissettim, anlatamam.Herhangi bir varlik gormedim sadece eli bileginden kavramamla cekmem bir oldu. Zaten hizlica dogruldum ve hicbir sey gormedim. Bundan sonra da bir sure hicbir sey olmadi ta ki bu sabaha dek, bu sabah yine bir agirlik hissettim tam agirligini verecekken basladim okumaya. Okurken cok ince bir ses duyar gibi oldum hani sincap gibi fare gibi ya da kedi kusu gorur de yakalamak icin vikvik eder ya onun gibi. O esnada hizlica dogrulabildim. Bilgisi olan arkadaslar bu gibi bir durum icin neler yapiyorlar acaba. Ben de uyku felci oldugunu dusundukce olayin bu kadar somutlasmasi hic hosuma gitmiyor. Hele o tuttugum bilegi hic unutamiyorum.
ben ilk karabasanımı 3 sene önce yaşamıştım. benimkinde odamın ışığı kapalı bile değildi sen düşün her yer aydınlık uyuyakalmışım. gözlerimi bir açtım hareket dahi edemiyorum konuşamıyorum ama etrafı görüyorum. yorganın ayağımın altından çekildiğini görüyordum yorgan hareket ediyordu sonra iki tane karaltı bana geldi ve yüzüme doğru yaklaştılar. iki tane yüzü gözü olmayan sadece iki kafa.. dedim ki bu sefer geldiler s.çtın işte. sonra içimden ne olduğunu hatırlamadığım bir dua okumaya başladım ve dudaklarıma ağzıma yavaş yavaş hareket kabiliyeti geldi. tüm bunlar geçtiğinde yorgan yerdeydi -bedenim hareket etmediği halde-
tabi ben bunu tarot kartlarımla ilk defa uykuya yattığım gece yaşamıştım

GogoL

Kayıtlı Üye
Yatmadan önce cevşen oku, ayetel kürsi, felak, nas, kafirun, amener resulu oku, korunma çemberi yap. Korkunun üstüne git yoksa o senin üstüne gelir, bir de hep pozitif olmaya çalış, negatif duygular onları güçlendirir.
aslinda korkmuyorum sadece o kucuk zayif eli unutamiyorum cok kotuydu maalesef

ben ilk karabasanımı 3 sene önce yaşamıştım. benimkinde odamın ışığı kapalı bile değildi sen düşün her yer aydınlık uyuyakalmışım. gözlerimi bir açtım hareket dahi edemiyorum konuşamıyorum ama etrafı görüyorum. yorganın ayağımın altından çekildiğini görüyordum yorgan hareket ediyordu sonra iki tane karaltı bana geldi ve yüzüme doğru yaklaştılar. iki tane yüzü gözü olmayan sadece iki kafa.. dedim ki bu sefer geldiler s.çtın işte. sonra içimden ne olduğunu hatırlamadığım bir dua okumaya başladım ve dudaklarıma ağzıma yavaş yavaş hareket kabiliyeti geldi. tüm bunlar geçtiğinde yorgan yerdeydi -bedenim hareket etmediği halde-
tabi ben bunu tarot kartlarımla ilk defa uykuya yattığım gece yaşamıştım
bu cok kotuymus sonra bir daha oldu mu

düşünen ve inanan

Kayıtlı Üye
Benim bilinçaltımda korkunç bir ifade eksik olacak ki bana uyku felci olduğunda el ve saydam biri varmış gibi görürüm. Tamamen sağlıksız yorgun olduğum zamanlarda olur. Çekilecek şey değildir gerçekten. Psişik olarak bir tavsiye veremem ama rahatlatıcı çaylar, kan yapıcı gıdalar ve sporu tavsiye edebilirim...

Aklıma zamanında babamın uzun süre sizin bahsettiğiniz türden karabasanla mücadelesi geldi aklıma. Ananem o kadar hatim etmiş ki kuranı anca anca gitmişti yıllar evvel. Babam çok da inançlı biri değildir ama küçükken cep boy kuranı köylerde dış tuvaletin üstüne koyduğumdan beri böyle oluyor demişti. Bazen bizim yani çocukları kılığında, bazen bir kadın görüntüsünde geliyormuş. Kuran okuya okuya azaldı der. Hatta yine görüyorum ama pencerenin arkasından bakıyor derdi. Bazen boğazlayıp öldürmeye çalıştığı oluyormuş karabasanı yatakta, Annem anlatırdı. Ekstra olarak babamın yattığı odada: açık uçlu çengelli iğne, süpürge de bulundururlardı. Ben anlamazdım. Anneannemin okumasıyla geçti diyebilirim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

moonshine

Kayıtlı Üye
Madem herkes ilk karabasanını anlatıyor ben de anlatayım. (Duramadım. :D ) Orta sınıf son ya da lise 1 zamanlarıydı ve ben bir gün tutturdum madem cinler var, bizi görüyorlar ben de onları görmek istiyorum diye. Nasıl bir manyaksam artık? Görmek istiyorum bu gece diye söylendim. Neyse yattım uyudum, ne kadar süre geçti bilmem ama kabus gördüm. Kıyamet gibiydi resmen. Hayvanlar helak olmuş hep yerlerde kutup ayısı ölüleri, kanlar, iskeletler vs.. Birden gözümü açtım uyku-uyanıklık arasıydı. Odam yatarken karanlıktı ve gözümü açtığımda mumlarla aydınlatılmış bir şekilde loşluk vardı. Tam karşımda da aynanın önünde kısa veya orta boylu bir varlık bana bakıyordu. Yukarıda bir arkadaşın belirttiği gibi ağzı yuvarlaktı ve sivri dişlerle çerçeveliydi. Görünce dehşete düştüm ama kıpırdayamadım bile. Sadece ağzım sonuna kadar açılmıştı. Sanki enerjimi kendisine çekiyordu. Bu arada içeride ailemin uyanık olduğunu, kapımın önünden annemin geçtiğini ve muhabbet ettiklerini de duyuyordum. Birden besmele çektim ya da dua okudum tam hatırlamıyorum. Uyandım mı nolduysa kaybolmuştu ve anne diyerek bağırdım. Gelip nolduğunu sorunca ona uyuyup uyumadıklarını, ben bağırırken hangi odada olduğunu sordum. Tam da varlıkla bakışırken annemin gerçekten odaya gidişini öğrendim. Çünkü varlığa bakarken kapı camından annemin odaya gittiğini görmüştüm.

sealight

Kayıtlı Üye
Madem herkes ilk karabasanını anlatıyor ben de anlatayım. (Duramadım. :D ) Orta sınıf son ya da lise 1 zamanlarıydı ve ben bir gün tutturdum madem cinler var, bizi görüyorlar ben de onları görmek istiyorum diye. Nasıl bir manyaksam artık? Görmek istiyorum bu gece diye söylendim. Neyse yattım uyudum, ne kadar süre geçti bilmem ama kabus gördüm. Kıyamet gibiydi resmen. Hayvanlar helak olmuş hep yerlerde kutup ayısı ölüleri, kanlar, iskeletler vs.. Birden gözümü açtım uyku-uyanıklık arasıydı. Odam yatarken karanlıktı ve gözümü açtığımda mumlarla aydınlatılmış bir şekilde loşluk vardı. Tam karşımda da aynanın önünde kısa veya orta boylu bir varlık bana bakıyordu. Yukarıda bir arkadaşın belirttiği gibi ağzı yuvarlaktı ve sivri dişlerle çerçeveliydi. Görünce dehşete düştüm ama kıpırdayamadım bile. Sadece ağzım sonuna kadar açılmıştı. Sanki enerjimi kendisine çekiyordu. Bu arada içeride ailemin uyanık olduğunu, kapımın önünden annemin geçtiğini ve muhabbet ettiklerini de duyuyordum. Birden besmele çektim ya da dua okudum tam hatırlamıyorum. Uyandım mı nolduysa kaybolmuştu ve anne diyerek bağırdım. Gelip nolduğunu sorunca ona uyuyup uyumadıklarını, ben bağırırken hangi odada olduğunu sordum. Tam da varlıkla bakışırken annemin gerçekten odaya gidişini öğrendim. Çünkü varlığa bakarken kapı camından annemin odaya gittiğini görmüştüm.
Valla sıkıntı yav, ben öyle hiç diş miş görmedim allahtan direkt kalp krizi

esra96

Kayıtlı Üye
Ben o karabasanı 6 ay yaşadım. Hemen hemen her gece, bazen gunduz uykuya daldigimda bile geliyordu. Elimi yüzüne götürdügümde sakalları vardı. Ve bel bosluguma baski uyguluyordu. Canim baya yaniyordu. Yatmadan her turlu duayi okuyordum bir kac gun ise yariyordu ama sonra yine geliyordu ozellikle sabaha karsi ezan okunmadan hemen once. Onceleri psikolojik oldugunu dusundum cunku 16 yasindaydim daha. En sonunda cinci birine gittim nazardan oluyor al basan o dedi ve dua verdi ondan sonra bir daha olmadi.

ela.nass

Kayıtlı Üye
İş
İntelligence
Hayatımda hiç doğaüstü bir varlık görmedim. Görmek de istemem ?‍♀️

Karabasan ya da uyku felci bilmiyorum. Bana da geliyor ama sadece üzerimde bir baskı hissediyorum, nefesim kesiliyor, herhangi bir suret görmüyorum. Hemen ardından astrale geçiş yapıyorum, evin içinde geziyorum, annemin kardeşimin odasına girip uyandırmaya çalışıyorum, çığlık atıyorum ancak sesimi duymuyorlar tabiki. Artık bununla mücadele etmeyi öğrendim. Parmağımı dört beş kez kıpırdatınca normale dönüyorum.
Enerjim tükendiği zaman ya da duygusal olarak boşlukta olduğumda bu hâl gerçekleşiyor.
Moral sahiden çok önemli bir şey. @Mya çok haklı bu konuda.

GogoL

Kayıtlı Üye
Flood olacak ama aklıma zamanında babamın uzun süre sizin bahsettiğiniz türden karabasanla mücadelesi geldi aklıma. Ananem o kadar hatim etmiş ki kuranı anca anca gitmişti yıllar evvel. Babam çok da inançlı biri değildir ama küçükken cep boy kuranı köylerde dış tuvaletin üstüne koyduğumdan beri böyle oluyor demişti. Bazen bizim yani çocukları kılığında, bazen bir kadın görüntüsünde geliyormuş. Kuran okuya okuya azaldı der. Hatta yine görüyorum ama pencerenin arkasından bakıyor derdi. Bazen boğazlayıp öldürmeye çalıştığı oluyormuş karabasanı yatakta, Annem anlatırdı. Ekstra olarak babamın yattığı odada: açık uçlu çengelli iğne, süpürge de bulundururlardı. Ben anlamazdım. Anneannemin okumasıyla geçti diyebilirim.
Flood olacak ama aklıma zamanında babamın uzun süre sizin bahsettiğiniz türden karabasanla mücadelesi geldi aklıma. Ananem o kadar hatim etmiş ki kuranı anca anca gitmişti yıllar evvel. Babam çok da inançlı biri değildir ama küçükken cep boy kuranı köylerde dış tuvaletin üstüne koyduğumdan beri böyle oluyor demişti. Bazen bizim yani çocukları kılığında, bazen bir kadın görüntüsünde geliyormuş. Kuran okuya okuya azaldı der. Hatta yine görüyorum ama pencerenin arkasından bakıyor derdi. Bazen boğazlayıp öldürmeye çalıştığı oluyormuş karabasanı yatakta, Annem anlatırdı. Ekstra olarak babamın yattığı odada: açık uçlu çengelli iğne, süpürge de bulundururlardı. Ben anlamazdım. Anneannemin okumasıyla geçti diyebilirim.
Beni yoran sey agirlik, bogmak gibi degil de o agirlik ile o kadar bastiriyor ki bir kez okudukca azalmasi gerekirken resmen dalga gecer gibi bastirdikca bastirdi. Isin kotusu uyuyabildigim tek pozisyon saga yatarak cenin pozisyonu almak, o zaman kesinlikle gelir oldu..

Hayatımda hiç doğaüstü bir varlık görmedim. Görmek de istemem ?‍♀️

Karabasan ya da uyku felci bilmiyorum. Bana da geliyor ama sadece üzerimde bir baskı hissediyorum, nefesim kesiliyor, herhangi bir suret görmüyorum. Hemen ardından astrale geçiş yapıyorum, evin içinde geziyorum, annemin kardeşimin odasına girip uyandırmaya çalışıyorum, çığlık atıyorum ancak sesimi duymuyorlar tabiki. Artık bununla mücadele etmeyi öğrendim. Parmağımı dört beş kez kıpırdatınca normale dönüyorum.
Enerjim tükendiği zaman ya da duygusal olarak boşlukta olduğumda bu hâl gerçekleşiyor.
Moral sahiden çok önemli bir şey. @Mya çok haklı bu konuda.
bende duygu durumundan ziyade bir periyodu var. Yani iki uc dort ayda bir gibi... O eli yakalamak ise cidden sinirlerimi bozmustu ve anlattigim kisilerin aciklamalari o esnada o elin olmadigi yonundeydi. Belki gercekten oyle ama cidden cok rahatsizlik vermisti..

Ben o karabasanı 6 ay yaşadım. Hemen hemen her gece, bazen gunduz uykuya daldigimda bile geliyordu. Elimi yüzüne götürdügümde sakalları vardı. Ve bel bosluguma baski uyguluyordu. Canim baya yaniyordu. Yatmadan her turlu duayi okuyordum bir kac gun ise yariyordu ama sonra yine geliyordu ozellikle sabaha karsi ezan okunmadan hemen once. Onceleri psikolojik oldugunu dusundum cunku 16 yasindaydim daha. En sonunda cinci birine gittim nazardan oluyor al basan o dedi ve dua verdi ondan sonra bir daha olmadi.
benim omzumla govdeme cok agirlik yapiyor ancak artik uyuyamaz oldum. Esimle is saatlerimiz farkli ve o evde olmadigi zaman sabah saatlerinde oluyor.

tuylerim diken diken oldu :(((( gecmis olsun

esra96

Kayıtlı Üye
benim omzumla govdeme cok agirlik yapiyor ancak artik uyuyamaz oldum. Esimle is saatlerimiz farkli ve o evde olmadigi zaman sabah saatlerinde oluyor.
Hocayı aradığımda bana bir suyun içine 41 kere fatiha oku iç demişti. Işe yaramıştı o zamanlar. Sende deneyebilirsin istersen.

Milkyway83

Kayıtlı Üye
Merhaba aslında konu açacaktım ama burdaki konu var diye açmadım.
36 yaşında bir kadınım ergenlikten beri zaman zaman karabasan olayları yaşıyorum. Ama bu olayları özellikle regl olmadan bir kaç gün önce yaşıyorum. Bunu neden bu dönemde yaşıyor olabilirim?

Ü

Üye silindi 58480

Karabasan, halisulasyon vs olayları genelde beynin bir oyunu sayarız.

Evet bunlar beynin bir oyunudur.

Ama beynimizin bize rağmen bize oyun oynamasını kim yönetiyor acaba?

Her akşam Ayetel kursi, felak, nas okunmalı yatmadan önce.

Gömlegimizi giymeden önce napariz? Ütüleriz.
O halde içtiğimiz suyu da aynı şekilde ütülememiz yani kodlamamız gerekir. Suya okunacak bir Ayetel kursi, enerjinin daha kalıcı olmasını sağlar.

Su damarlarda dolaşır. Damarlara birikmiş negatif kodları pozitife kodlayarak tükenir.

Şeytan yani kafir cinler de zaten damarlarda dolaşırlar. Beyne de vücudun tüm uzuvlarına da şeytanlar sirayet edebilir. Çünkü beyin sinir sistemine bağlıdır. Ayağımıza dış uyarıcı verilirse beyne ulaşır. Beyne hinoz ile uyarıcı verilirse de bu sefer o his beyinden ayağa ulaşır. Bu sanal bir histir. Ama deneyim olarak gerçektir. Yani cinin beyinde mi ayakta mı kalpte mi olduğunun bir önemi yoktur. Beyinde olsa da ayaklardan yakalayabilir. Beyinden düşünce olarak kovulsa sa ayaklardaki sinir uçlarından musallat olabilir. İşte bu yüzden psikolojik destek yetersiz kalabiliyor. Çünkü herşey beyinde bitmiyor. Bedenin tamamı gerektiği gibi korunmak zorunda. Enerji beyinden bedene telkinle aksa da, musallat beyinden kovulunca bedenin dışından verdiği hislerle beyni yeniden şüphelerle ve daha çaresiz girdaplara surukleyebilir. Sayısız vaka var böyle. Çünkü mahiyeti bilinmiyor.

Bazen musallat durumlarında, okuma yapıldıkça cinler rahatsız olurlar ve bir uzuvdan başka uzva ya da organa kaçarak saklanırlar ve oradan rahatsızlık verirler. Bazen tamamen kaçarlar ve uzaktan izlerler. Yani cinler sürekli bedende döner dururlar ve ileri vakalarda kişi korunamazsa vertigo, şizofreni, akıl hastası vs hallerine suruklenebilir.

Şimdi kimse kusura bakmayacak toplumun en büyük sorunu bu :

Gece duş almaya korkuyorsanız, yüzünüzü sabunlamaya korkuyorsanız, çaresiz bir içgüdüye kapiliyirsanoz, karanlık sizi sebepsizce korkutuyorsa artık bu varlıkları inkar edemezsiniz.

Çünkü ayette gecenin (karanlığın) varlıkları oldukları söyleniyor.

Ahir zaman şeytanın ordularının her eve girdiği zamandır. Bu da kafir cinlerle oluyor artık. İnsanlarla oynuyorlar.

İnsan bunu itiraf etmeye korkuyor. Alaya alınacak diye. Cinlere inanmayanlar onu başka yöntemlere zorlayacak diye. Ya da cin korkusu olanlar toplumu sözde korkutmamak için bunu psikolojiye yoruyorlar. Psikoloji asıl sorunun şifası olamaz. En fazla pansuman görevi görür psikolojik destek. O da asıl sorun aşılabilirse anca.

İnsanın başına gelen tüm musibetler, ayrılıklar, iç huzirsuzluklari, yaşama sevinci dusuklukleri kesin olarak şeytandandır.

Şeytan ise mecaz bir varlık değil cin irkindandir.

Bunu anlayan kişiler Malesef artık tüm çareleri tüketmiş olduktan sonra perişan hale gelerek kendilerine bunu itiraf edebiliyorlar.

Kuranda hiçbir hastalıktan bahsedilmez. Tek bir hastalıktan bahsedilir ama : kalplerdeki hastalıktan : Düşünce bozukluğundan.

Düşünce bozukluğu biraz ilerlerse dürtü bozukluğuna kayar. Dürtü bozukluğu zaten hormonal dengeyi bozar ve kişi ben neden istemedigim halde öyle hallere giriyorum der. Bunu da ne yazık ki iki şey tetikler :

"Minel cinneti ven nas."
İnsanlardan da oluyor cinlerden de.
Yani nazar ve bulanık psișik saldırı da, cin musallatı da aynı sonuca çıkarıyor.

İnsan arınmamıș haldeyse ruhsal psișik hastalık bulaştırır. Bakışı ile bile kişiyi zihinsel kilit altına alıp hasta edebilir. Cinler zaten bir kişi üzerinden onun takıldığı kişilere de bulașırlar.

Beyin işin sırrına inilirse ölü bir organdır. Kendi başına bitkisel Hayattadır. Onu bilinç yönetir. Bilinç ise ne yazık ki cinlere bulasabilecek kadar saydamdir. Cinler çok rahat beyne girebilirler. Kisi kendi beynini doğru yonetemezse cinler onun beynini kendileri üzerinden yönetirler.

Artık şeytan demeye gerek yok. Şeytan çok mecaz kalıyor. Şeytan zaten cin irkindandir.

Herkese vesvese veren şeytan aslında herkesin kendi musallatıdır. Bunu kabul edemeyen insan ne yazık ki hallerindeki bulanıklıktan kurtulamaz çünkü ya başkasını suçlar, ya çareyi alakasız yöntemlerden umar ama içindeki beynini paylaşan harici ruhaniyi deşifre edemez ve ileri vakalarda artık hayatı altüst hale bile gelebilir. Çünkü beynini kaptırdı mi kendi kendini yonetemeyecek hale gelir. Kendisi olarak annesini sever, ama cin beynini yönetirken annesini öldürmek gelir içinden ve bahane üretir. İntiharlar ve cinnetler bu yüzden arttı. İnsanlar çok korunmasız ve akıl sağlıklarını bu yizden çok rahat yiretmenin esigindeler.

Bugun boşanmalar arttı. İnsanlar mutsuz. Satasacak yer arıyor insanlar. Bunun en bariz sebebi kişinin evren modelindeni doğru tabana oturtamamasidir.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ü

Üye silindi 67799

Merhaba aslında konu açacaktım ama burdaki konu var diye açmadım.
36 yaşında bir kadınım ergenlikten beri zaman zaman karabasan olayları yaşıyorum. Ama bu olayları özellikle regl olmadan bir kaç gün önce yaşıyorum. Bunu neden bu dönemde yaşıyor olabilirim?
Bende eskiden sık sık karabasan görürdüm 4 5 senedir iyiyim bence olay psikolojik yani regl le ilgili değil

dünyalı

Kayıtlı Üye
çok uzun zaman önce bunu bende deneyimledim. Uykuya daldım ve bir vakit sonra annemin sesiyle yatakta irkildim bana sesleniyorum fakat ben anne dediğimde cevap alamadım ve yatağın içinde ayaklarımı uzatıp oturur duruma geldim. Annemin sesi çok derinden geliyor gibiydi... odam salona açılıyordu ve salonda kardeşim uyuyordu ben annemin onun yanına geldiğini düşünmüştüm.
.Fakat vücudum da tarifsiz bir ağırlık vardı. Sanki görünmez bir el bütün vücudumu sıkıyordu.....o sırada odanın perdesinin kendiliğinden açıldıgını ve üzerimdeki yorganına çekildiğini gördüm.....kaskatı kesildim içimden dua ettikçe bu ağırlık etkisi kayboldu ve sanırım bir sis kümesi vardı o zamanla dağıldı. .....
Sonra sonra bu deneyimi yaşayanlarla olan konuşmalarım ve yaptığım araştırmalar çağıran seslenen ses hakkında en çok sevdiğinizin sesiyle bize yaklaştıkça oldu.

Sonra zaman zaman bir yerden uçurumdan yere çakılıyor düşüyor hissiyatı yaşadım....bir kere yataktan gerçekten düştüm :)

Bu hissiyat uzun zamandır yok

bookworm

Kayıtlı Üye
Paylaşılanlar için teşekkürler tecrübe oluyor.
Bende yazayım bugün sabah oldu. Ömrümde 2. Oluşu. ilk olduğunda baya korkmuştum olaydan sonra kendime telkinde bulunmuştum. Korkma sakin ol falan tarzında. Bide İlkinde olay olup bittikten sonra kalkıp suyumu falan içtim yatınca uykumda uçuyordum. Foruma yazdım arkadaşlar astrale çıkmışsın demişlerdi.
2. yani son yaşadığımda astrale çıkma olmadı. Olmayıncada aklıma birkaç soru takıldı.
Soru: Karabasan çöktüğü anda sanki benden biri birşeyler alacakmışta onu sımsıkı tutuyormuş hissine kapılıyorum onu vermemek için direniyorum gibi oluyor. Buda sanırım o bunaltıcı durumu ortaya çıkarıyor. Olay olurken anlık bir düşündüm. Ama sonuçlarını bilemediğim için korkudan yapamadım. Düşüncem şuydu. Acaba kendimi sıkmasamda benden alacağını almasına izin versem ne olur. Bunun cevabını öncesinde veremediğim için korktum ve yapamadım.
Not: alacak verecek bnm uydurduğum öyle hissettiğim birşey. örnekledim sadece.
Soru: Kimi arkadaşlar karanlık şeyler gördüklerini söylüyor. Bu her karabasanda olur mu.

Milkyway83

Kayıtlı Üye
Paylaşılanlar için teşekkürler tecrübe oluyor.
Bende yazayım bugün sabah oldu. Ömrümde 2. Oluşu. ilk olduğunda baya korkmuştum olaydan sonra kendime telkinde bulunmuştum. Korkma sakin ol falan tarzında. Bide İlkinde olay olup bittikten sonra kalkıp suyumu falan içtim yatınca uykumda uçuyordum. Foruma yazdım arkadaşlar astrale çıkmışsın demişlerdi.
2. yani son yaşadığımda astrale çıkma olmadı. Olmayıncada aklıma birkaç soru takıldı.
Soru: Karabasan çöktüğü anda sanki benden biri birşeyler alacakmışta onu sımsıkı tutuyormuş hissine kapılıyorum onu vermemek için direniyorum gibi oluyor. Buda sanırım o bunaltıcı durumu ortaya çıkarıyor. Olay olurken anlık bir düşündüm. Ama sonuçlarını bilemediğim için korkudan yapamadım. Düşüncem şuydu. Acaba kendimi sıkmasamda benden alacağını almasına izin versem ne olur. Bunun cevabını öncesinde veremediğim için korktum ve yapamadım.
Not: alacak verecek bnm uydurduğum öyle hissettiğim birşey. örnekledim sadece.
Soru: Kimi arkadaşlar karanlık şeyler gördüklerini söylüyor. Bu her karabasanda olur mu.
Benim karabasanlarımda karanlık görmüyorum. Bu olaylar sık olduğu zamanlar sanki tansiyonum düşmüş ve baygınlık geçiriyor hissi oluyor. Tansiyonumu ölçtüğümde normal olduğunu görüyorum. Sonra da sürekli uçuyorum sanki astral bedenimi zapt edemiyorum sürekli dışarı çıkıyor bu da beni korkutuyor, geri girmek için çırpınıyorum ve genelde kendimi uyandırıp tv falan izleyip sabah uyuyorum.

GogoL

Kayıtlı Üye
Benim bilinçaltımda korkunç bir ifade eksik olacak ki bana uyku felci olduğunda el ve saydam biri varmış gibi görürüm. Tamamen sağlıksız yorgun olduğum zamanlarda olur. Çekilecek şey değildir gerçekten. Psişik olarak bir tavsiye veremem ama rahatlatıcı çaylar, kan yapıcı gıdalar ve sporu tavsiye edebilirim...

Aklıma zamanında babamın uzun süre sizin bahsettiğiniz türden karabasanla mücadelesi geldi aklıma. Ananem o kadar hatim etmiş ki kuranı anca anca gitmişti yıllar evvel. Babam çok da inançlı biri değildir ama küçükken cep boy kuranı köylerde dış tuvaletin üstüne koyduğumdan beri böyle oluyor demişti. Bazen bizim yani çocukları kılığında, bazen bir kadın görüntüsünde geliyormuş. Kuran okuya okuya azaldı der. Hatta yine görüyorum ama pencerenin arkasından bakıyor derdi. Bazen boğazlayıp öldürmeye çalıştığı oluyormuş karabasanı yatakta, Annem anlatırdı. Ekstra olarak babamın yattığı odada: açık uçlu çengelli iğne, süpürge de bulundururlardı. Ben anlamazdım. Anneannemin okumasıyla geçti diyebilirim.
benim bunu henuz gormem! cok korkunc bir deneyim bu da.. Dilerim atlatmistir..