Konulara vakıf biri yardımcı olurmu bende ki nedir

Deep blue

Kayıtlı Üye
Arkadaslar benim cocukluğumda bazı şeyler basladı sürekli korkuyla yatmak uyumak karabasan ağırlık çökmesi bağırarak uyanmak sürekli gece ailem basıma toplanır ben bağırarak uyanınca dua ederlerdi zar zor uyurdum sonra taşikardi gibi bir rahatsızlık her oldugunda deprem oldugunu fark ettim sırasıyla 99 depreminde depremin olacagını soyledim ardından bir gün aile uyemden birinin yanına sehir dısına gittiğimde gidecegım gün burda deprem olacak dedim oldu sonra bir sabah uyandım alakasız bir ilin alakasız bir ilçesinde olacak yeri söyledim oldu derken bir süre devam etti ozaman kahve falına da olesine bakıyordum eş dosta bir gün fincan içinde yandığımı gördüm rüyamda ve bıraktım. Sonra namaza başladım kazalarını kıldım onuda bırakınca 10 gün kadar tak die sabah ezanına kaldırılmaya basladım sonra bu yetim uzun süre kayboldu sonra rüya yoluyla gördüğüm şeyler nerdeyse birebir cıkmaya basladı geri geldi en son kahramanmaraş depremi dahil ozaman uyandığımda tüekiyede heekesi ilgilendirecek cok büyük birşey olacak dedim. Ailem soylenene göre özel bi soydan geliyor evliya torunuymusuz. Her neyse hayatım bildim bileli mücadele ile geçti derken sende büyü var denmeye basladı herkes arkadaslarım ve gittiklerim ve bu batak gibi sağlandıkça saplanıyorsun ortodoks birinden tutun hocalara falcılara oraya buraya gitmediğim harcamadığım para kalmadı ve gerçekten gelen insanlar yoğun sevgiyle geliyor ve birşekilde devam etmiyor , olacak işlerim olmuyor derken işlemler işlemler sanırım benim ruh halimi iyice bozdu ve son ilşkidede birine inanılmaz kopamayacak kadar bağlandım tabii kendi basıma durduk yere değil ondan da kaynaklı karsılıklı hislerle ancak tekrar kopmasın diye bazı şeyler yapıldı ben daha cok etkilendim gibi lütfen biri bana bendeki nedir soyleyebilirmi birgünde uyurken sağımda kocaman bir karga gördüm ama rüya değildi ha birde son zaman rüya ın içinde rüya gördüğümü biliyorum ve unutmamalısın bunu diyorum cunku sürekli sanki bir haber geliyor ve ben bunun rüyada bile farkında oluyorum ama sabah cogunu hatırlamıyorum ve cok dolandırıldım gittiğim yerlerde de tesekkürler lütfen bu işlere hakim kişiler yorumlasın ha gittiğim 3 kişi sende de var şifacı ve bazı yetenekler açarsan kotülük ve tehlikeleri önceden görürsün ama hazır değilsin dediler

AhlakiDeğer

Kayıtlı Üye
Ahir zamandayız.İyiler kötü kötüler iyi bu dönemde.Ben bunu hep farklı yorumladım.Kim kötüyse bu dönemde iyi olan o.Namaz kılanlar oruç tutanlar kötüleniyor onlar iyi gibi bir bakışım yok.Geçenlerde biri parayla ilişkide bulunan hocadan daha masum demişti.Ötelenenler.Bu insanların dini ırkı yok.

Uzun zaman sonra döndüm.Bir video sitesinde cin çıkartıyorlardı.Aslında ele geçirilmiş bir hoca var.Yanında 2 tane daha ondan olan.Kadına cin çıkartıcam diye kendinden cinleri yerleştiriyor.Zarar veriyorlar hoca da diyo ki direnme...Rezillik.

Bir çok kişi bu görüleri görüyor.Değiştirilmesi mümkün değil.Sadece geçenlerde Alakan bunların hazırlık yapılması için gösterildiğinden bahsediyor.İnsan ne ile yaşar kitabında tolstoyun meleği ayakkabıcıda çalışırken bir kral ayakkabı ister.Melek terlik yapar herkes anlam veremez.Sonrasında akşamına kral ölür terlik gönderilir.Melek azraili kralın yanında gördüm der.Farkındalığı geliştirmek ve bunun sağlayıcağı çok yönlülükle direnmek lazım.Yapılacak başka bir şey yok.Benden sonra karmaşa olacak ve o dönem şehirden çıkın gerekirse ağaç kabuğu yiyin hadisleri aklımda.

Deep blue

Kayıtlı Üye
Ahir zamandayız.İyiler kötü kötüler iyi bu dönemde.Ben bunu hep farklı yorumladım.Kim kötüyse bu dönemde iyi olan o.Namaz kılanlar oruç tutanlar kötüleniyor onlar iyi gibi bir bakışım yok.Geçenlerde biri parayla ilişkide bulunan hocadan daha masum demişti.Ötelenenler.Bu insanların dini ırkı yok.

Uzun zaman sonra döndüm.Bir video sitesinde cin çıkartıyorlardı.Aslında ele geçirilmiş bir hoca var.Yanında 2 tane daha ondan olan.Kadına cin çıkartıcam diye kendinden cinleri yerleştiriyor.Zarar veriyorlar hoca da diyo ki direnme...Rezillik.

Bir çok kişi bu görüleri görüyor.Değiştirilmesi mümkün değil.Sadece geçenlerde Alakan bunların hazırlık yapılması için gösterildiğinden bahsediyor.İnsan ne ile yaşar kitabında tolstoyun meleği ayakkabıcıda çalışırken bir kral ayakkabı ister.Melek terlik yapar herkes anlam veremez.Sonrasında akşamına kral ölür terlik gönderilir.Melek azraili kralın yanında gördüm der.Farkındalığı geliştirmek ve bunun sağlayıcağı çok yönlülükle direnmek lazım.Yapılacak başka bir şey yok.Benden sonra karmaşa olacak ve o dönem şehirden çıkın gerekirse ağaç kabuğu yiyin hadisleri aklımda.
Evet güzel bir anlatım dili ancak; kendimle işgili sorularıma cevap olmadı tam teşekkür ediyorum