Kara maji ve ruh transferi

akan

Kayıtlı Üye
akan bıde sunu sorayım dısleksı hastası bı cocuga eft teknıgı ıle tedavı edılebılırmı cocuk ılerı ıq145 ozel ogrenme guclugu cekıyo.antıamfetamın veryıolar hormon ılacıda ve cocuk bagımlı olcak buyuyemıcek..10yasında daha..eft ve nlp ıle cozebıldıklerını soyledıler ama benım konumda olmaması gerek bunların :)

Evet eft disleksi ile birlikte bir çok psikosomatik durumlarda müsbet sonuçlar doğuruyor tabiiki sabır ile birlikte...Peki üstün zekalı çocuklar için açılmış bir okul mevcut hakkında bilginiz var mı?

akan

Kayıtlı Üye
ıngıltereden bı uzmanım var o benım herseyım herzaman yanımda.ayrıca ıspat ıstıyolarsa parapsıkolop yada sprıtuel kısılerın beyın mrlarında 3adet frekans var alfa beta gamamı ne ordan bı ınsanda paranormal guc enerjı olup olmadagınıa bakabılırısnız.ıspattır hep bunlar astraldekı yorgunlugun nedenıde budur

Sevgili loeb sizin anlamadığınız şey bunları bana ıspat etmenize gerek yok ben zaten bunların varlığını biliyorum ve kabul ediyorum fakat benim bulunduğum durumda mevcut araştırmaların üzerinde devam edemiyoruz yani herhangi bir konu mesala arkadaşımız asprin demiş hepimiz yararını biliyoruz ve bunun baş ağrısına ve yüksek ateşe karşı kulanıldığını biliyoruz ama ben bunun üzerine tez yazacaksam adamlar bana zorla aspirinin baş ağrısını geçirdiğine dair ıspat istiyor ve bu delilller arasında Bayer'in bu güne kadar yaptığı araştırma ve kanıtlar benim tezimde en fazla %20 oranında kullanılabiliyor diğer bir deyişle Bayer'in yaptığı araştırma adamları bağlamıyor ben yine kantıtlamak için araştırma yapmak ve kendime denekler bulmak zorundayım...ne saçma ve sinir bozucu değil mi?İşte arkadaşlar dediğim gibi mantık size yada bana ters geliyor olsada mezun olabilmek için istediklerini vermek ve bilineni yeniden ıspatlamak zorundayım...Takdir edersinizki bu benim değil eğitim sisteminin bir yanlışı...

akan

Kayıtlı Üye
ıngıltereden bı uzmanım var o benım herseyım herzaman yanımda.ayrıca ıspat ıstıyolarsa parapsıkolop yada sprıtuel kısılerın beyın mrlarında 3adet frekans var alfa beta gamamı ne ordan bı ınsanda paranormal guc enerjı olup olmadagınıa bakabılırısnız.ıspattır hep bunlar astraldekı yorgunlugun nedenıde budur

Güzel bir noktaya değinmişsin.Şimdi şöyle yapalım ben senin üniversitedeki profesörünüm sen öğrencisin.Bir tez yazman gerek konu olarak bunu seçmişsin bana bildiriyorsun bende iyi diyorum araştır bakalım.ama kurallarımız var senden önce yapılmış araştırmaları iyi oku ama bunları önüme sakın getirme çöpe at, ben senden yeniden araştırma yapmanı sprituel kişilerin beyin mırlarındaki 3 adet frekansi var ya işte onları araştır deney yaparak denek bularak test etmeni ve kanıtlamanı istiyorum... ama bana önceden yazılmış şeyi getirme onları unut yoksay yeniden başla....diyorum ne yaparsın?İşte güzelim mezun olmak için eşşek gibi istediğini yapacaksın maddi gücün yeter veya yetmez o senin öğretmenini bağlamaz yapacaksın maksat bilime hizmet değil maksat ego tatmini çünkü ....umarım daha iyi anlayabilmişsinizdir bu bu konuda yazdığım herhalde 10. mesaj falan umarım bu sistemin benimle alakalı olmadığını anlayan biri çıkar...

CREEPA

Banlı Kullanıcı
Ben Genel bir degerlendirme yapiyorum Akan hanim,üzerinize alinmayin diyecegim ama sizde malesef bu "Sözde Saglik Aparatin icindesiniz".Türkiyede saglik bakanligi varsa artik insanlara varligini ispatlamalidir.Kalite sosyal hizmetdir,insan sevgisi ve merhamet ister.Tez mez yada yüksek burunluluk degil!
tekrar hatirlatmak istedim.Birde sunu söylemek gerekir 73 Million Insanin yasadigi bir ülkede 50 sene alnin teri ile calismis ve savasmis. emekli sandigina para ödemis insanlar yani isciler emeklilikleri sonrasinda hastahane rezaletlerine katlanmak zorunda kaliyorsa ki eger sadece siz ,hocalariniz yada Saglik Bakanligi dahilinde saygi duydugunuz tezler degil biz ülkece kaybetmisiz ve hata yapmisiz.Hepimiz bundan sorumluyuz.Emekli olup hasta olan ve "saglik hizmetinden"yararlanmak isteyen insanlarimizi ve yaslilarimizi bizler hala 1000metrelik kuyruklarda bekletip onlara ilac rezaleti cektiriyorsak benim herhangi Hocaya yöl baskanina yada Hükümete gösterebilecegim bir saygi yada bir anlayisim yoktur,asla.Bence böyle bir saglik rezaleti süreklilik gösterirken cikipta saglik personeli siyasetci yada hekim cikipta elmadan armutdan bahsetmesi buna esdger bir reazalet.Ama onlari
da anlamak gerekir ne yapsinlar,genis düsünemedikleri icin egitimsiz ve cahil olmalarindan biz sorumlu degiliz.Allah kimseye hastalik vermesin valla,sonrasinda hepten sifayi buluruz.Bu Reazaleti fark etmek icin kommunist Milliyetci yada demokrat olmak zorunda degiliz.Sormak lazim acaba saglik bakanina kendisi cocuklarini yada karsini neden Özel tip merkezlerinde yada amerikan hastahanelerinde tedavi etiriyor,gitsin bakayim izmir tepecik hastahansesine ve görsün rezaleti,Durum bilinende da vahim,bilmiyorlar degil hepsi bu rezaletin farkinda ama bi.yiyemiyorlar.Yedikleri tek sey sizin bizim paramiz.Tezlerden bahsediyorlar ögrenci yetistiriyorlar ama gariban hastahane kapisi önünde sürünen kesim kimsenin umrunda degil.Ya birakin saglik hizmetini herseyden önce insanlik görevimizi yerine getirelim arkadaslar.Daha ne kadar susacaksiniz,ne kadar katlanacaksiniz bu terbiyesizliklere.Alternatif yoksa alternatiflerinizi kendiniz yaratiniz.Inanamiyorum ya,avrupada 2 bebek hastahanede anlamsiz bir sekilde ölüyor bütün ülke sarsiliyor ya.Izmirde ard arda 20 bebek ölüyor kimsenin ruhu duymuyor enfeksyon denilip geciliyor,böyle seyleri aliskanlik haline getirmemiz zaten rezaletin aslidir,bu hem terör konusu hem saglik rezaleti hemde ekonomik sorunlar ve borclanma icin gecerli.Neyse herkesten özür diliyorum konumuz neydi nereye vardik bakarmisiniz.

loeb

Kayıtlı Üye
guncel :) yenı yorumlar beklıyorum akan hanım bız sızınle gayet ıyı anlasıyoruz creepada goruslerını savunuyo.sadece once konuyu bulup sonra bunu derınlestırebılırsınız dıye o orneklerı verdım.dun bı adam vardı karıncaların tepkılerınden deprem tahmını yapıyodu bılımsel olarak ıspatlamıs mesela.ayrıca dedıkı benım dostlarım var deprem olcagı zaman agrır heryerlerı falan benı ararlar cıddı bı enerjı bırıkımını hıssedebılende bısuru ınsan var.mevlana yumustası ve dr .inic erki yazın buda ılgınc bı deney bakın.ama konu bu DEĞİLLL :D

akan

Kayıtlı Üye
tekrar hatirlatmak istedim.Birde sunu söylemek gerekir 73 Million Insanin yasadigi bir ülkede 50 sene alnin teri ile calismis ve savasmis. emekli sandigina para ödemis insanlar yani isciler emeklilikleri sonrasinda hastahane rezaletlerine katlanmak zorunda kaliyorsa ki eger sadece siz ,hocalariniz yada Saglik Bakanligi dahilinde saygi duydugunuz tezler degil biz ülkece kaybetmisiz ve hata yapmisiz.Hepimiz bundan sorumluyuz.Emekli olup hasta olan ve "saglik hizmetinden"yararlanmak isteyen insanlarimizi ve yaslilarimizi bizler hala 1000metrelik kuyruklarda bekletip onlara ilac rezaleti cektiriyorsak benim herhangi Hocaya yöl baskanina yada Hükümete gösterebilecegim bir saygi yada bir anlayisim yoktur,asla.Bence böyle bir saglik rezaleti süreklilik gösterirken cikipta saglik personeli siyasetci yada hekim cikipta elmadan armutdan bahsetmesi buna esdger bir reazalet.Ama onlari
da anlamak gerekir ne yapsinlar,genis düsünemedikleri icin egitimsiz ve cahil olmalarindan biz sorumlu degiliz.Allah kimseye hastalik vermesin valla,sonrasinda hepten sifayi buluruz.Bu Reazaleti fark etmek icin kommunist Milliyetci yada demokrat olmak zorunda degiliz.Sormak lazim acaba saglik bakanina kendisi cocuklarini yada karsini neden Özel tip merkezlerinde yada amerikan hastahanelerinde tedavi etiriyor,gitsin bakayim izmir tepecik hastahansesine ve görsün rezaleti,Durum bilinende da vahim,bilmiyorlar degil hepsi bu rezaletin farkinda ama bi.yiyemiyorlar.Yedikleri tek sey sizin bizim paramiz.Tezlerden bahsediyorlar ögrenci yetistiriyorlar ama gariban hastahane kapisi önünde sürünen kesim kimsenin umrunda degil.Ya birakin saglik hizmetini herseyden önce insanlik görevimizi yerine getirelim arkadaslar.Daha ne kadar susacaksiniz,ne kadar katlanacaksiniz bu terbiyesizliklere.Alternatif yoksa alternatiflerinizi kendiniz yaratiniz.Inanamiyorum ya,avrupada 2 bebek hastahanede anlamsiz bir sekilde ölüyor bütün ülke sarsiliyor ya.Izmirde ard arda 20 bebek ölüyor kimsenin ruhu duymuyor enfeksyon denilip geciliyor,böyle seyleri aliskanlik haline getirmemiz zaten rezaletin aslidir,bu hem terör konusu hem saglik rezaleti hemde ekonomik sorunlar ve borclanma icin gecerli.Neyse herkesten özür diliyorum konumuz neydi nereye vardik bakarmisiniz.

Aynı fikirdeyim fakat bu 2 kişinin ortak noktada buluşup yapabileceği bir atılım değil.Siz İzmir demişsiniz İstanbul'daki hastanelerinde farkı mı var sanki özelliklede şehrin daha ücra köşelerinde bulunan hastanelere hastane demiyorum bile.Bırak sağlık olanaklarının eksikliklerini daha en başta sen kendi yetiştirdiğin doktorlara bunca eziyeti yaparsan gelde o doktoru çalıştırdığın hastaneden görev sırasında güleryüz bekle....İnsan değil robot gibi olmuşlar adeta ne hastayı dinliyorlar nede yüzlerine bakıyorlar :( Herneyse dediğim gibi ülke genelinde bir çalışma yapmak lazım burda 2 kişinin münzarası ile kabul ettirilebilecek bir şey değil...ama sizde biliyorsunuzki bizim insanlarımızı ortak bir noktada toplayabilmek imkansız zaten bu yüzden bu hale geldik zaten bu yüzden hala doğalgaz zammına ses çıkaran yok ve bu yüzden 5 senede bizim vergilerimizle toplanan 5 milyon doları dış yardım olarak ona buna dağıtmışlar!!!yapmışlar ve bu gün ortaya çıkıyor ama ses çıkaran yok.Canım memleketimin canım insanları böyle susa susa yakında popomuzda çamaşır kalmayacak!!!

akan

Kayıtlı Üye
guncel :) yenı yorumlar beklıyorum akan hanım bız sızınle gayet ıyı anlasıyoruz creepada goruslerını savunuyo.sadece once konuyu bulup sonra bunu derınlestırebılırsınız dıye o orneklerı verdım.dun bı adam vardı karıncaların tepkılerınden deprem tahmını yapıyodu bılımsel olarak ıspatlamıs mesela.ayrıca dedıkı benım dostlarım var deprem olcagı zaman agrır heryerlerı falan benı ararlar cıddı bı enerjı bırıkımını hıssedebılende bısuru ınsan var.mevlana yumustası ve dr .inic erki yazın buda ılgınc bı deney bakın.ama konu bu DEĞİLLL :D

Dün bende seyrettim olasılıkla doğrudur sadece karıncalar değil hertürlü hayvan bizim duyamadığımız frekanstaki sesleri duyabilir.Şöyle bir kısa bilgi vereyim diyelimki toprakta bir çukur var ama biz onun üzerine bir mukavva parçası ile dışarıdan görünmeyecek şekilde örttük ve test ediyoruz, herhangi bir at ve eşşek oraya geldiğinde duruyor ve etrafından dolaşıyor ama insan gayet normal seyrinde yoluna devam edip çukura düşüyor buyrun buradan yakın:) Bunun yanında yağmur yağacağı zaman bir çok insanın daha önce kırılmış ve kaynamış kemikleri, romatizma hastalarının kemikleri ağrır...benim bile ayağım sızlar mesela :) Olağan şeyler...

_kelebek_

Kayıtlı Üye
Nerden nereye geldiniz bunun için ayrı bölümler var arkadaşlar.. lütfen açılan konunun dışına çıkmayalım..!!

Ve kişisel konuşmaya dönüşmesin bunun için de özel msj yöntemini kullanıyoruz... dikkatinize..

loeb

Kayıtlı Üye
ya b de yalan soyluyosa arkadaslar :) ya ıkısıde kankıyse benı kullanıyosa ıkısıde??kurmaya basladım dımı..ama ya kurmak degılde kotu bıseyler hıssedıyosam?nasıl bır gucle karsı karsıyayız

akan

Kayıtlı Üye
ya b de yalan soyluyosa arkadaslar :) ya ıkısıde kankıyse benı kullanıyosa ıkısıde??kurmaya basladım dımı..ama ya kurmak degılde kotu bıseyler hıssedıyosam?nasıl bır gucle karsı karsıyayız

Bu olasılığıda zaten mesajlarımda belirttim umarım pis bir oyuna dahil edilmemişsindir diyerek...Kişileri tanıyan sensin birlikte yaşadığınız anları gözönünde bulundurarak buna sen karar verebilirsin...

CREEPA

Banlı Kullanıcı
ülke genelinde bir çalışma yapmak lazım burda 2 kişinin münzarası ile kabul ettirilebilecek bir şey değil
Valla Akan hanim sizi bilmem ama bence 2 kisi 2 kisidir.2 kisi cok sey degistirebilir bu kadar karamsal ve nejatif düsünmeyiniz bence.Bakin egitim görmüs gayet disiplinli bir yapiniz var,bunu insanlara aktarabilirsiniz.Ben Ülkeyi kurtarin demiyorum sadece cevremizdeki insanlari egitelim onlari bilgilendirelim onlara yardimci olalim bu bizim toplumsal sosyal görevimizdir herseyden önce insanlik görevimizdir ben bunu anlatmaya calisiyorum Akan hanim.Cogu insan sizin gibi düsünüyor,sorumlu ve suclu ariyor iste banane dünyayi ben tek basina mi degistirecegim demekle yitiniyor.Dedigim gibi hepimizin görevidir.Ortak bir düsüncede bulusuyoruz seninle ama insiyatif ve faaliyet olmadiktan sonra nereye gidecek bu is degilmi ama? Kusura bakmayiniz kelebek hanim,konuya dönecegiz.saygilar

loeb

Kayıtlı Üye
aynı rıtuelemı gırdıler acaba?ortak kader nerde bırlestı bunu bulmam lazım

loeb

Kayıtlı Üye
pekı nasıl bı arınma teknıgı var dostlarım?nasıl teknıkler?bırde kafama bısey takıldı ben muslumanım.hacca gıdıldıgınde bu buyu falan arınabılıyomusunzu sızce zemzem suyununda notralıze konusunda cok cıddı faydası oldugunu bılıyorum.eger bu varsa bukızı nasıl cozucekler?

CREEPA

Banlı Kullanıcı
Faydasi olabilir ama bazi büyüler vardirki özel bir calisma gerektirir.Kisi savumasiz yani aurasi gücsüz ve altyapisi büyünün tutmasina musahit bir durumda ise is zorlasir.Kisacasi is büyüden büyüye degisir!Hastanin Hacca gidipte büyünün iptal yada neutralize olacagini düsünmüyorum."Kafir enerjiler "kutsal ortamlardan vs. etkilenmez cunkü onlarin aslinda bir anlamda dini yoktur ve allahin emirlerine uymamaktalar.Varligin kimligi tespit edilir ve ona göre bir calisma yapilabilir ama sunu bilmelisin ki sözkonusu zarar faktörü varlik bunu engelemek icin elinden gelen herseyi yapacak.Enerjiden enerjiye degisebilen cesitli sorunlarla karsilasabilirsin.Seni yanlizlastirmaya calisip izole edecek o yüzden emin ve güvenli elere teslim olmakta faya vardir.Kizi nasil cözecekler konusuna gelince öncelikle kiz kendisi istemelidir.Sorunun kaynagi kimdir nedir bu yönde bir arastirma yapilmalidir.Yani kisacasi sadece "hacca"gidip otomatikman temizlencegini hic sanmiyorum.Kendisi buna inanmali ve bunu istemelidir dostum.

denizm_34

Banlı Kullanıcı
kara büyü paylaşırken dikkatli olmak gerekir . yesil cingenenin dedigi gibi konuyu bilen var bilmiyenler var neyse kara büyü hakkında eger bilgili olanlar ve tecrübesi olanlar bana özel msj atabilirler . meshuliyet kabul etmem ama