Kafamın İçindeki Fısıltılar .

Dex

Banlı Kullanıcı
Merhabalar arkadaşlar benim bir sorunum var haftada 3-4 defa 2 saat kadar süreyle devam ederek oluyor . Bazen kafamın içinde sanki 100 kişi kadar toplanmış hepsi fikirlerini söylüyorlar . Hiç birşey anlamıyorum ama hepsi fısıldıyor çok az anlıyorum . Şunu yap bunu yap tarzı şeyler . Sanki hepsi fikirlerinii söylüyor . İnanın çok rahatsız edeici birşey .O an işimi bırakıyorum ve oturuyorum yada yatıyorum . Çünkü o an hiç birşey düşünemiyorsun veya yapamıyorsun . Başımdan hiç bir ağrı veya acı hissetmiyorum ama onların o 100 lerce fısıldama tarzı şey susuuun deme hissi getiriyor . Bu olayı yaşayan varmı ? Nasıl Çözüm buluyorsunuz ?

Not olarak amacım doğa üstü olaylara bağlamak değil . Tamamen psikolojik yanını araştırıyorum . Ne ilgi çekmek nede doğa üstü ruhani varlıklara bağlamak istiyorum .

bayanpipo

Kayıtlı Üye
İş
Sağlık Sektörü
Sevgili Dex bu durum düşünme eylemini çokça gerçekleştiren kişilerde daha sonra önüne geçilemez bir duruma sebep olur ve zihin sen düşünmeden çalışmaya devam eder.. Kontrolünü kaybetmiş bir makine gibi.. Bu tip rahatsızlığı olan hastalar kafalarının içindeki seslerden dolayı gece uyandıklarını bile dile getirebiliyorlar.. Bilinç altına itilen bir takım gerçekler, unutulmaya çalışılmış olaylar, stres bu durumun tetikleyicisidir.. Herkes bir şeyleri bilinç altına iter,,unutmaya çalışır ve stres yapar fakat daha hassas olanlarda bu tip düşünme bozuklukları yaşanabilir.. Yapmanız gereken bir psikologa gitmek.. Unutmayın o sesleri siz var ettiniz ve aynı güçle siz yok edebilirsiniz. Çoğalıp paronaid aksaklıklara neden olmadan önleminizi almanız sizin için en doğru olanı.. Bir soru sorayım "Sigara içiyor musunuz?"

İsLam

Banlı Kullanıcı
Sanırım Daha Önceden Yaşadığınız Bir Psikolojik Olaydan Kaynaklanıyor Olabilir !
Sesler Ne Diyorlar Bu Arada ?

Dex

Banlı Kullanıcı
Yorularınız için teşekkür ederim . bayanpipo sigara kullanmıyorum .Hayatımda bir kere bile ne sigara nede içki içtim . Küçüklükten beridir yeminliyim diyebilirim :)

Sayın İsLam sizin sorunuza gelicence ; küçüklüğümde beni çok fazla etkileyen bir olayın olduğunu hatırlamıyorum . Normal bir yaşantım var . Seslerin ne dediklerini bilmiyorum . Çok yoğun ve karmaşık fısıltılar giblier . Ama o seslerde o anki bissürü farklı fikirler söyleniyor . Bundan eminim . Şunu yap , şöyle yap , bunu yap . Hepsi toplanınca çok rahatsız verici birşey halina geliyor .

Huzurla Kalın .

AngeliCaDrc

Kayıtlı Üye
Evet, anlıyorum seni ben de yaşıyorum ara da bunları,kafanın içinde bin bir tane ses bi şey anlatmaya çalışıyor gibi . Psikolojik olmasından kaynaklanıyordur diye düşünüyorum ben...

bayanpipo

Kayıtlı Üye
İş
Sağlık Sektörü
Yorularınız için teşekkür ederim . bayanpipo sigara kullanmıyorum .Hayatımda bir kere bile ne sigara nede içki içtim . Küçüklükten beridir yeminliyim diyebilirim :)

Sayın İsLam sizin sorunuza gelicence ; küçüklüğümde beni çok fazla etkileyen bir olayın olduğunu hatırlamıyorum . Normal bir yaşantım var . Seslerin ne dediklerini bilmiyorum . Çok yoğun ve karmaşık fısıltılar giblier . Ama o seslerde o anki bissürü farklı fikirler söyleniyor . Bundan eminim . Şunu yap , şöyle yap , bunu yap . Hepsi toplanınca çok rahatsız verici birşey halina geliyor .

Huzurla Kalın .

Umarım daha iyisindir Dex.. Siteye geldiğinde nasıl olduğunu ve bu sesler için ne yaptığını yazmanı bekliyorum...

MyıldırımM

Kayıtlı Üye
Bu bir bilimsel olay eger son zamanlarda psikolojik olarak bilinçaltınızı etkileyen önemli bir olay oldu ise beyniniz bu şekilde sizi rahatsız edebilir 1-2 gün gezerek ve olaylardan uzaklaşarak bu seslerden kurtulabilirsiniz.