Jüpiter

Maximillian

Kayıtlı Üye
Konu açmaya çalışmıştım ama nedense kapatıldı yayınlanmadı bile neyse sorun değil bugün forumda gezerken arınma yapmak aklıma geldi öylesine telefonu kalörüfer peteğinin üstüne koydum sonra yatağıma yattım sol tarafımda ki camdan ışık topunun göğüsümden girip patlayan bir bomba gibi küre halinde bütün siyah ışık hüzmelerini yok etti imajinem böyle idi sonra jüpiterin işaretini gördüm anlamsız biçimde bunun ile ilgili bir düşüncesi olan varmıdır -----jüpiterin işareti böyledir

Ekli dosyalar

• images.jpeg
    images.jpeg
    20.5 KB · Görüntüleme: 6

venusyenbiri

Kayıtlı Üye
Şanssızlık gibi şeyler çok sık yaşıyor muydunuz arınma öncesi?

venusyenbiri

Kayıtlı Üye
Sordum çünkü jüpiter şans ile alakalı ama her zaman düşünüldüğü gibi iyi şeyler yapmaz bazen de olumlu veya olumsuz bir şeyi büyütme özelliğine sahip oldığu için acaba zamanla alakalı değil de sembolik anlamı ile mi alakalı bir şey diye düşündüm.

Maximillian

Kayıtlı Üye
Sordum çünkü jüpiter şans ile alakalı ama her zaman düşünüldüğü gibi iyi şeyler yapmaz bazen de olumlu veya olumsuz bir şeyi büyütme özelliğine sahip oldığu için acaba zamanla alakalı değil de sembolik anlamı ile mi alakalı bir şey diye düşündüm.
Yok birden oldu gerçi geçti artık absoluta virtute dediğini yaptım artık işareti görmüyorum
Yani işe yaradı