İsteyen herkes cadı olabilir mi?

integral

Kayıtlı Üye
Cadı olunmaz cadı doğulur. Aynı şekilde şaman, büyücü de...Kişinin eğilimleri olur merakı da ama bu onu illa cadı, büyücü, şaman yapmaz. Kendini kandırır. Sonra karşımıza sahte büyücüler, yanlış büyülerle başını belaya sokmuş kişiler çıkar. Bu tip kisiler çok var ve saolsunlar ilmi karalıyorlar. Konu ile ilgili sitemizde pek çok cevaplandırılmıs soru mevcut. Benim takıldığım nokta Dolunay bilgisinin yanlış olduğu. Haritalarında dolunayı olan kişi cadı olmaz. Her ay dolunay oluyor ve dünyanın birçok yerinde doğum gerçekleşiyor. O zaman herkes cadı, psişik doğuyor. Yanlış. Cadı arkadaşlarım var ve iki-üç yaşında cadı olduğunu söyleyen küçük bir kız yakınen tanıyorum. Haritalarını inceledigimde ortak noktaları gördüm.Bir değil birçok isaret var. Evle, açı ile bitmiyor. Ama bu dolunay değil. Lütfen bilgi doğru ise yazalım. Kaynak belirtelim. Ayrıca konu içinde yazmış olduğunuz mesaj büyü engelleme bozma konularında pentegram çiz kara kalem vs. karşıdaki kişiyi ne kadar tanıyorsunuz. Büyücü mü bu konularda ilim sahibi mi? Olsa kendi yapar. Bir büyüyü bir büyücü bozar. Bilmeyen farkında olmayan kişi işi daha çok karıştırır. Lütfen daha dikkat edelim. Yanlış yorumlar yanlış bilgilenmeye sürükler.
ezoterik medotlarda gökyüzü açıları çok önemli onlarca kez tecrübe ettiğim yöntemler var bu işte tecrübem var isteyen o medotu alır isteyen almaz neye göre kime göre yanlış bu sizin şahsi göüşünüz saygı duyar başkasının medotu başkasına sizinki de size göredir benim büyü tecrübelerim var yıllarımı verdim sizde paylaşın bizde bilgilenelim saygılar hürmetler üstad.

integral

Kayıtlı Üye
Cadı olunmaz cadı doğulur. Aynı şekilde şaman, büyücü de...Kişinin eğilimleri olur merakı da ama bu onu illa cadı, büyücü, şaman yapmaz. Kendini kandırır. Sonra karşımıza sahte büyücüler, yanlış büyülerle başını belaya sokmuş kişiler çıkar. Bu tip kisiler çok var ve saolsunlar ilmi karalıyorlar. Konu ile ilgili sitemizde pek çok cevaplandırılmıs soru mevcut. Benim takıldığım nokta Dolunay bilgisinin yanlış olduğu. Haritalarında dolunayı olan kişi cadı olmaz. Her ay dolunay oluyor ve dünyanın birçok yerinde doğum gerçekleşiyor. O zaman herkes cadı, psişik doğuyor. Yanlış. Cadı arkadaşlarım var ve iki-üç yaşında cadı olduğunu söyleyen küçük bir kız yakınen tanıyorum. Haritalarını inceledigimde ortak noktaları gördüm.Bir değil birçok isaret var. Evle, açı ile bitmiyor. Ama bu dolunay değil. Lütfen bilgi doğru ise yazalım. Kaynak belirtelim. Ayrıca konu içinde yazmış olduğunuz mesaj büyü engelleme bozma konularında pentegram çiz kara kalem vs. karşıdaki kişiyi ne kadar tanıyorsunuz. Büyücü mü bu konularda ilim sahibi mi? Olsa kendi yapar. Bir büyüyü bir büyücü bozar. Bilmeyen farkında olmayan kişi işi daha çok karıştırır. Lütfen daha dikkat edelim. Yanlış yorumlar yanlış bilgilenmeye sürükler.siz

Cadı olunmaz cadı doğulur. Aynı şekilde şaman, büyücü de...Kişinin eğilimleri olur merakı da ama bu onu illa cadı, büyücü, şaman yapmaz. Kendini kandırır. Sonra karşımıza sahte büyücüler, yanlış büyülerle başını belaya sokmuş kişiler çıkar. Bu tip kisiler çok var ve saolsunlar ilmi karalıyorlar. Konu ile ilgili sitemizde pek çok cevaplandırılmıs soru mevcut. Benim takıldığım nokta Dolunay bilgisinin yanlış olduğu. Haritalarında dolunayı olan kişi cadı olmaz. Her ay dolunay oluyor ve dünyanın birçok yerinde doğum gerçekleşiyor. O zaman herkes cadı, psişik doğuyor. Yanlış. Cadı arkadaşlarım var ve iki-üç yaşında cadı olduğunu söyleyen küçük bir kız yakınen tanıyorum. Haritalarını inceledigimde ortak noktaları gördüm.Bir değil birçok isaret var. Evle, açı ile bitmiyor. Ama bu dolunay değil. Lütfen bilgi doğru ise yazalım. Kaynak belirtelim. Ayrıca konu içinde yazmış olduğunuz mesaj büyü engelleme bozma konularında pentegram çiz kara kalem vs. karşıdaki kişiyi ne kadar tanıyorsunuz. Büyücü mü bu konularda ilim sahibi mi? Olsa kendi yapar. Bir büyüyü bir büyücü bozar. Bilmeyen farkında olmayan kişi işi daha çok karıştırır. Lütfen daha dikkat edelim. Yanlış yorumlar yanlış bilgilenmeye sürükler.
bu sizin şahsi görüşünüz değil yanlış deme hakkını size kım veriyor sizde paylaşın teknik bizde görelim konuya böyle müdehil yaklaşım sergilemeniz beni irite etti o nasıl bir yaklaşım uslubunuza dikkat edin .

Daha ne anlattigimi bile anlayamamissiniz stop relaxs isterseniz yazdiklarimi bir daha goz gezdirin cadi potansiyel herkeste vardir ve Gezegen acilari cok onemli bahsettiginiz kucuk kiz yapsa bile enerjisi yetecekmi ben bunu farkli versiyonlarini defalarca tecrube ettim size basarilar paylasirsaniz sizinde tekniklerinizi ogreniriz saglicakla kalin nefertiti hanim .

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
SevgiLi Nefertiti Ne anlattığınızı anladığı için zaten cevap vermiş. Saldırgan bir tutum içinde de değil ki niye sakinliğe davet ediyorsunuz.
Tecrübe dediğimiz şey doğru yanlış eksik fazla fark etmeksizin kişinin kendi hayatında deneyimlerinden oluşur.

Bilgi ise yanlışlanmış ya da doğrulanmış öğretilerden meydana gelir.
tecrübeleri paylaşmak ile bilgi aktarmak bambaşka bir şey.

evren de her beden her ruh aynı değildir.
Yani herkes Cadı şaman büyücü olarak dünyaya gelmez böyle bir potansiyel taşımaz. Her potansiyel taşıyan da bunu açığa çıkarmaz.

ruhun enkarnesi, görevi, amacı ile bedenlendiği vücudun DNAsı, bedenlenilen yer ve zaman gibi bir çok etmen vardır. Yaşamı devam ettikçe de dünya hayatındaki yaşamı bunu etkiler.

aynı zaman da kişinin basit bir ifade ile yeteneğinin olması bunu kullanacağı ya da her şekilde kullanabileceği anlamını da gelmez.

mesele zaten psişik yetenek değil bilgeliktir.

bir kaç mesaj ile evrenin bu sistemini elbette açıklayamayız. Her bilgi de ulu orta yayınlanmaz. Ömrümüzü adadığımız bir sistemi de anlamlandırmak ve sonra da öğretmek ise bambaşka bir şey.

her bilgiye sahip olan da öğretmen de değildir.

aktardığınız bilgiler ile tecrübenin bir bağlantısı yok.

sevgili Nefertiti zaten uzman olduğu konularda bilgi paylaşımı yapıyor. Şahsi çalışmalarını elbetteki paylaşamaz. Bu net bir şekilde yasaklanmıştır.
özel olan özel kalmalıdır.

şahsi majikal tecrübelerimizi de ulu orta paylaşmayız. Bu da yasaktır. Reklam yapar gibi açıklama yapmak tecrübe paylaşmak olmuyor.

bilgelik yolunda ilerlerken ilk önce ustalara saygı esastır sonra da üslubumuza dikkat ederiz.

ben biliyorum demek yerine bilgilerinize bilgi eklemeyi hedef yapmanız daha doğru olacaktır.
Örneğin dolunay da doğanlarda pişik yetenekleri olduğunu duymuştum okumuştum vs. Siz bunun doğru olmadığını beyan ettiniz. Bir kişinin doğum haritasını incelerken karmalarına ya da psişik yeteneklerine, majikal çalışma için uygun alanlarına nasıl bakabilirim. Ya da Doğum haritasın da bir kişinin şaman cadı olduğuna dair işaretleri nasıl yorumlayabilirim gibi sormak daha mantıklı olacaktır.

Göktürk-X

Kayıtlı Üye
dünyada 4 büyük tarikatları var 1300 yıllarından popülerleşip 4 büyük tarikat haline aktarılarak günümüze kadar geldi 1. italyada 2.Londra diger 2 sinin nerde oldugunu bilmiyoruz büyücüler,n yaptıgı büyül maji bu kişiler yaptığının yanında oyuncak kalır 4 temel ilkeleri vardır çocukken yetiştirilirler hepsinin bir kabile varlıgı vardır ayinleri ormanda yada tapınaklarda yaparlar kitaplarına içindekilere erişilmesin diye koruyan bir varlık atarlar Bize bunlarla karşı karşıya savaş halinde öldürülmeleri gerektigi ağaç dalından kutsanarak özel yapılmış kazıgı iman tahtalarına saplanarak öldürülmelerini sonrada başlarının kesilip yakıldıktan sonra siyah kefenle tersten gömülmeleri öğretildi ben sordum neden yakamamız gerekli :? cevap:Eğer yakılmazsa anlaşmaları varlık beden yanana kadar içinde canlı olarak yaşar soru: ruh ölüyor bedende ölüyor varlık içine nasıl giriyor Cevap:Ruh bedenden ayrıldıktan sonra bir kaç gün bedende enerji akışı ve çakralar çalışmaya devam eder Kafayı kesmelisinki taç çakrasından diğer çakralara ulaşan enerji akışını kesebilesin Bedeni yak ki bıraktığı artık negatif enerjiyi yok edebilesin sadece öldürmekle bitmedi geride bıraktıgı varlıklarıda 4 tarafı yukardan aşşagıdan yanlardan camlarla kapalı ortasında 4 köşeli yıldızdan yapılma Allah yaptıgınızı görür,Allah yaptıgınızı görür,Allahın gazabı kafirlerin üzerine olsun , Kafirler şüphesiz helak olacaktır, yazılı dairenin içine getir yetki mührünle dairenin getir ortasına al ezan oku yalvardıkları zaman aynı daireyi kagıta çiz ve 4 taraflı camlı kutunun altına koy sonra kagıttan dairenin içine girmelerini emret sonrada kutuyu kapat dedimki peki kutuyu napcam artık ölene kadar sana zimmetli sandık veya kasanın içine koy ve bir daha asla açma dedi ,Örgüte bağlı cadı bunlar deep webde felan varlar bir clan vardı ku ku klanında varlar ZihriMüshalim dedigimiz bir büyüleri var ölen kişinin üst gövdesi yarılıyor gövde açıldıktan sonra organlar çıkarılıp düğümlü dikilerek atılarak bütün organlar tekar vücuda geri sokuluyor belirli ayin ve ritüellerini yaptıktan sonra kapatılıp ölülerin oldugu mezarlıga def ediliyolar büyü güçlü oldugu için yakında yerleşim yerinde yaşayanlar varlıkların saldırısına uğrar bu olay osmanlıda yaşandı O zamanki yapılan büyü doğru yapılmadıgı halde halka büyük zararlar vermişti çok erişilebilecek kişiler değillerdir arkadaşlar cadı olabilinirmi tartışmışlar ama bu kadar fazla ve eski ezotorik bilgileri nasıl öğrenebileceğiniz ne yazık ki internette paylaşılmıyor :)

Darkon

Kayıtlı Üye
@URUMHAMATAHAYİL @*NefeRtİtİ* Benim daha önceden konuya yazdığım posta zamanınız varsa cevap verirseniz mutlu olurum. Belki görmemişsinizdir. Sizlerin deneyimleri bu konularda çok olduğu için merak ediyorum açıkçası.

4

43887

Tam da kafamda böyle bir konu dönüyordu. Bir yerde geçse de birilerine sorsam diye. Tam yeri geldi o zaman size sorayım. Bana kimse küçüklükten gelip sen cadısın, şamansın, büyücüsün demedi. Değilim de zaten. Eğilimi merakı olan kişilere giriyorum sanki ben. Ancak tam böyle şeylerle uğraşmayayım ilgilenmeyeyim diyorum. Hop bir şey oluyor ve kendimi bu tarz parapsikoloji alanına gelen her şeyi ararken buluyorum. Benim gibi olan çok kişi vardır eminim. Bizler boşuna uğraşmasak salsak mı acaba :D. Diyeceğim de yine bir şey olur kendimi yine bu tarz konuları araştırırken bulurum. Sizce boşuna mı debeleniyoruz?.

Bir de dediğiniz cadı olduğunun söyleyen küçük kız sanırım geçmiş yaşam ile ilgili bir konu. Benim çok inancım yoktur böyle geçmiş yaşam olsun reenkarne olmak olsun. Büyük ihtimal hiç deneyimlemediğimden. Neyse esas soruma gelirsem. Bir kişinin geçmiş yaşamı varsa nasıl öğrenir. İlla birisinden yardım mı alacak?. Kendi başına öğrenemez mi?. Bir de saçma gelebilir ama kişinin geçmiş yaşamı yok olma ihtimali var mı, yani ilk yaşamıymış gibi? Böyle bir şey mümkün mü? :unsure:

Öncelikle şuna açıklık getirelim. Küçük büyük hangi yaşta olursanız, karşınıza çıkan bir kişi sen büyücü, şaman, cadısın diyerek kişiyi cadı, şaman ilan etmez☺ Ruh bilincindedir. Küçükken bazı durumlar yaşanır farkında olmayabilir. Zamanı gelince farkına varır yolunu bulur.

Merakınız var spritüelizmle ilgi güzel. Devam edin kişisel gelisiminize ve yaşamınıza farkındalık katarsınız.

Küçük kız konusu evet ruh geçmiş yaşamda ki hallerini hatırlıyor. Büyüdü 10 yaşında ve süreçte daha detaylı bilgiler veriyor. Özel olduğu için fazla yazmıyorum. Sadece değindiğim sey ruh hatırlatır zamanı gelince de yolunu seçer.

Karma, enkarne hayatlar hipnoz ve karmaastroloji çalışmaları ile karmik haritalar incelenerek bulunur. Tabiki bilen uzman kişi ile calışılmalıdır. Bilinçaltı o kadar çok karışık ve milyonlarca veri saklıyor. Kendi başınıza yapmak yanlışa sürükleyebilir, yanılabilir, deneyimsiz zayıf bir kişi negatif enerji etki altında da kalabilir.

Son sorunuza gelirsek evet ruh dünyaya ilk defa gelebilir. Bazısı görevli ruhtur. Bir kere gelir tarihe imzasını atar. İnsanlara görmeleri gereken öğrenmeleri gereken şeyleri öğretir ve gider. Örn. Atamız Atatürk gibi. Bir baska durum görevli olmayıp genç ruhta olabilir ilk defa bedenlenir. Kaç kere bedenlendigini de hipnoz ve karmikharitalarda görürüz.

Bu arada küçük bir not düşmek isterim. Sevgili URUM yeterli açıklamayı ve bilgiyi vermiş. Kendisine teşekkür ediyorum. Ek olarak burası bir parapsikoloji sitesi yönetimde olan adminler ve moderatörler belli bir bilgi birikimi ile seçilmiş insanlardır. Burada ki görevimiz bilgiyi sunmak, paylaşımlar da bulunmak, yanlış gördüğümüz bilgilerde ise düzenleme yapıp ayıklama yapmaktır. Bu görevi yerine getirirken, bazı üyelerden sürekli tartışmaya mahal verecek şekilde mesajlar alıyoruz. Ben yanlış yapmam, ben tecrübeliyim ve sonuç yöneticiyle çatışır, öfke vs vs...
Spirütelim diyen kişinin yapmaması gereken davranışlar ve kendi kişisel farkındalıklarında da engel teşkil eder.

Sevgi ve ışık ile...

integral

Kayıtlı Üye
SevgiLi Nefertiti Ne anlattığınızı anladığı için zaten cevap vermiş. Saldırgan bir tutum içinde de değil ki niye sakinliğe davet ediyorsunuz.
Tecrübe dediğimiz şey doğru yanlış eksik fazla fark etmeksizin kişinin kendi hayatında deneyimlerinden oluşur.

Yani herkes Cadı şaman büyücü olarak dünyaya gelmez böyle bir potansiyel taşımaz. Her potansiyel taşıyan da bunu açığa çıkarmaz.

ruhun enkarnesi, görevi, amacı ile bedenlendiği vücudun DNAsı, bedenlenilen yer ve zaman gibi bir çok etmen vardır. Yaşamı devam ettikçe de dünya hayatındaki yaşamı bunu etkiler.

aynı zaman da kişinin basit bir ifade ile yeteneğinin olması bunu kullanacağı ya da her şekilde kullanabileceği anlamını da gelmez.

bir kaç mesaj ile evrenin bu sistemini elbette açıklayamayız. Her bilgi de ulu orta yayınlanmaz. Ömrümüzü adadığımız bir sistemi de anlamlandırmak ve sonra da öğretmek ise bambaşka bir şey.

sevgili Nefertiti zaten uzman olduğu konularda bilgi paylaşımı yapıyor. Şahsi çalışmalarını elbetteki paylaşamaz. Bu net bir şekilde yasaklanmıştır.

şahsi majikal tecrübelerimizi de ulu orta paylaşmayız. Bu da yasaktır. Reklam yapar gibi açıklama yapmak tecrübe paylaşmak olmuyor.

bilgelik yolunda ilerlerken ilk önce ustalara saygı esastır sonra da üslubumuza dikkat ederiz.

ben biliyorum demek yerine bilgilerinize bilgi eklemeyi hedef yapmanız daha doğru olacaktır.
Örneğin dolunay da doğanlarda pişik yetenekleri olduğunu duymuştum okumuştum vs. Siz bunun doğru olmadığını beyan ettiniz. Bir kişinin doğum haritasını incelerken karmalarına ya da psişik yeteneklerine, majikal çalışma için uygun alanlarına nasıl bakabilirim. Ya da Doğum haritasın da bir kişinin şaman cadı olduğuna dair işaretleri nasıl yorumlayabilirim gibi sormak daha mantıklı olacaktır.
Doğru kaynaktan okudum gezegen açılarında psişik güçler açığa çıkar artı o kişinin uslubu gerçekten çok iticiydi gereken aynı davranışı sergiledim çok biliyorsa kendi paylaşsın saldırgan değilim yazım şekli çok iticiydi o kişiyi destekleyebilirsiniz bura paylaşma platformu herkes istediğini paylaşabilir hemen egale etmek çok biliyorsan kendin paylaş neyse ..size saygılar diler bu konuya bir daha yorum cevap yazmayacağım .

integral

Kayıtlı Üye
Atalarımız ne güzel söylemiş:
ayinesi iştir kişinin lafına bakılmaz
Ozlu sozleriniz pek etkilendim kimse kimseden akilli ve zeki ustun degildir boyle yapip platformdan ekarte etmektir paylasmak yanlismista beni bu sozleriniz incitemez size kendi dunyanizda mutluluklar hepsini siz paylasin etik yanlisida kendiniz karar verin kendiniz calin kendiniz oynayin bir daha buraya asla girmeyi dusunmuyorum renginiz belli saglicakla kalin hoscakalin uyelik silme buyuk eksiklik bu kadar donanim yaptiniz banlanma var uyelik silmede yapin bu eksigide giderken soyleyeyim .

4

43887

Ozlu sozleriniz pek etkilendim kimse kimseden akilli ve zeki ustun degildir boyle yapip platformdan ekarte etmektir paylasmak yanlismista beni bu sozleriniz incitemez size kendi dunyanizda mutluluklar hepsini siz paylasin etik yanlisida kendiniz karar verin kendiniz calin kendiniz oynayin bir daha buraya asla girmeyi dusunmuyorum renginiz belli saglicakla kalin hoscakalin uyelik silme buyuk eksiklik bu kadar donanim yaptiniz banlanma var uyelik silmede yapin bu eksigide giderken soyleyeyim
Uslubum ve irite olduğunuz yazı " lütfen sözlerimize dikkat edelim. Yanlış bilgi yanlışa sürükler." demem. Evet yanlış bilgi aktarımı var.
Cadı olma ile ilgili üyeye mesajınız : ''dolunay vaktine gelen insanlarinda paranormal yetenegi yuksek oldugu soylenir dogum haritanizda dolunay varsa olabilir .''

Ay evrelerinde psişik insanlar hangi çalışma sistemi uygun ve benimsiyorsa günü ayarlar çalışmasını yapar. Bu gökyüzü konfigürasyonu ile de bağlantılı olarak çalışılır. Her dolunay da veya ay evresinde çalışma yapılmaz...Kapılar her zaman açık olmaz. Ki bu yazdığım noktalara değinmemişsiniz. Siz üyenin cadı konulu sorusuna dolunayda psişikler ve doğum haritasında dolunay varsa cadı olur, doğar yazmışsınız. Hatta üye üzerine balzamik fazı sormuş. Sonrası üyenin tam yetkisi olmadan büyü engelleme yazısı paylaşmışsınız. Ki bir kişiye pat diye bilgi vermeden önce başka durumları sorulur. Koruma vs anlatılır. O işler hadi çember aç, pentegram çiz, kara kalemle bitti gitti benden çıktı ile olmuyor malesef. Hatalı yazılarınız var ise konunun içeriğini biliyorsam yazarım. Burada ki görevlerimden biri de hataları düzeltmek. Ayrıca bir büyücü bilir gizli ilimlerde saklı olanın kutsallığını. Çok biliyorsan söyle demekle yürümez malesef bu işler. Yazının neresi irite, kabul edemiyorsunuz agresif yazılar yazıyorsunuz.

Bu kadar hiddetlenmeniz tecrübenizi gösteriyor. Kaldıki kendinizi tecrübeli görüyorsunuz bir psişiğin olmaması gereken nokta... Biraz usul erkan bilseniz site sahiplerine habire laf atmazsınız. Üstune usluptan bahsediyorsunuz. Parapsikoloji sitesi özgür rahat hareket edebileceğiniz bir site evet, ama yonetime de istediğini söyle sitesi değil. Kaldı ki bu adminler icin degil üyeler içinde geçerli. Siz sitelerden kulaktan dolma bilgi ile astroloji bilgisi okumuş olabilirsiniz ki her yazılan doğru değil biliyorsunuz. Karma tabanlı bir astroloğum işin içindeyim diğer özel durumlarımı yazmıyorum bile bırakın da biraz doğru yanlış ne varsa söyleyelim. Kabul etmemek kendi kişisel tercihinizdir. Fakat sitemizde yanlış bilgiler düzeltilir.
Sitemiz parapsikoloji sitesi olarak kuralları olan gelişmiş bir site özellikleri de fazla fazla keşke biraz araştırma yapsaydiniz. Bu arada üyelik silme değil bu tarzınız banlanma nedenidir.
Yolunuz ışık olsun.

integral

Kayıtlı Üye

Cevap hakkı doğdu tesadüfen girdim bura paranormal site bilgi paylasımı yeri ben tarifi verdim eksik verdim zati evet agresifleştim doğrudur, Büyü çocuk oyuncağımı ha demeyle yapılırmı? karşıdakinin aklı yokmu benim dememlemi olacak sizinde üslubunuz çok kontrolcü o zaman herşeyi siz açıklayın bize ne gerek var. herşeyi siz yayınlayın evet doğrudur ay evreleri psişik cadılık önemli evrelerdir her cadı ay döngüleri ağacı börtü böceği yüksek benliği sayesinde bilir kendi şahsıma münhasıran bilirim yüksek benliğim, rehberim bana yol gösterir bunu bilirim.Artı evet modaretörlere aynen böyle ilettim üyelik silme,konu silme çoğu şey eksik sizin muadiliniz başka paranormal site var onlardaki uygulamalara baktım geçen saçma bir uygulamayı silmişler fark etmişler siz burada farkındalık yaratmak misyonunuz büyü çocuk oyuncağı değildir her cadı bilirki 3 kat yasası vardır yaptıgın 3 katı geri döner evren yasalarına saygı duyar fikrinize saygı duyar bir daha girmemek üzere çıkıyorum bakmasaydım tesadüf cevaplamayacaktım davranış yanlış doğru kişinin sorumluluğundadır o anki refleksim reaksiyonum öyle oldu herkes kendini bilir yolunuz açık olsun .

Aisling

Kayıtlı Üye
uzun zamandır bu konu burada durduğu için yorum yapma ihtiyacı duydum, neden cadı denince akla gelen ilk efsun oluyor acaba? ne bileyim benim aklıma doğa anayla, yer küreyle, üzerindeki gökkubbeyle bütünleşmiş kadınlar geliyor, kadim öğretilerin esintilerini ustalıkla üzerinde taşıyan, kendine yakıştıran kadınlar
sadelik ve bilgeliğin, gizlinin ve aşikar olanın, dişilliğin iç içe geçişi, kendi ruh varlığının derinliklerine dalmak...
(bir kadın olduğumdan kadınlar üzerinden örnek veriyorum)