İsteyen herkes cadı olabilir mi?

Fromloneliness

Kayıtlı Üye
Merhabalar herkese. Ben cadı olmak istiyorum deyio cadı olunabilir mi? Cadılar kaça ayrılır? Bir yeteneğim varsa eğer nasıl keşfedebilirim? Ben gerçekten bilgi almak istiyorum ve buradan başka yerde nasıl alırım bilmiyorum.

Corpor

Kayıtlı Üye
Merhabalar herkese. Ben cadı olmak istiyorum deyio cadı olunabilir mi? Cadılar kaça ayrılır? Bir yeteneğim varsa eğer nasıl keşfedebilirim? Ben gerçekten bilgi almak istiyorum ve buradan başka yerde nasıl alırım bilmiyorum.

Merhaba. Forumdaki "Wicca & Witchcraft" bölümüne göz atarsanız bilgiler edinebilirsiniz. Ulaşamazsanız link gönderebilirim.

integral

Kayıtlı Üye
cadı değilde psişik olabilirsin DDA yeteneğini geliştirebilirsin doğayla ilgin varmı elementlerle büyü yapma isteği varmı cadı herkes olamaz yüksek benliğinden bu emare gelmesi lazım .

S

SoldierO

integral

Kayıtlı Üye
Cadilik ayri bir ekol .cok ozel insanlar oldugunu dusunuyorum .Doktora gosterdigim saygiyla ayni tesbihte hata olmaz derler doga ustu yetenekler dogum esnasinda dolunay vaktine gelen insanlarinda paranormal yetenegi yuksek oldugu soylenir dogum haritanizda dolunay varsa olabilir .

integral

Kayıtlı Üye
Mya neden sasirdin 😁 evet herkes doktor ve cadi olamaz bu kendi sahsima munhasiran fikrim.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Mya neden sasirdin 😁 evet herkes doktor ve cadi olamaz bu kendi sahsima munhasiran fikrim.

Yok ona şaşırmadım tabi ki herkes her şey olamaz :) Dolunaylı kısma şaşırdım :) Sen eski üyelerden misin biraz gezip mi geldin :)

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Cadilik ayri bir ekol .cok ozel insanlar oldugunu dusunuyorum .Doktora gosterdigim saygiyla ayni tesbihte hata olmaz derler doga ustu yetenekler dogum esnasinda dolunay vaktine gelen insanlarinda paranormal yetenegi yuksek oldugu soylenir dogum haritanizda dolunay varsa olabilir .
Balzamik ay evresinde doğanlar nasıl peki cadı olabilir mi psişik yetenekleri güçlü mü :rolleyes:

integral

Kayıtlı Üye
Yok ona şaşırmadım tabi ki herkes her şey olamaz :) Dolunaylı kısma şaşırdım :) Sen eski üyelerden misin biraz gezip mi geldin :)
Yoo hic gezinmedim ben bu konularla yillardir ilgiliyim eski konulara goz atmadim zaten anasayfada merakla dolu soru formlari goruyorum

integral

Kayıtlı Üye
Balzamik ay evresinde doğanlar nasıl peki cadı olabilir mi psişik yetenekleri güçlü mü :rolleyes:
Psisik ve cadiligi iki bolume ayiralim evet ay evrelerinde psisik paranormal zamanda dogduysan yetenegin vardir dikkat ederseniz buyulerin saati var kotu buyu kimseye tavsiye etmem cumartesi .5 ayin sonu cunku def etme en guzel bu zaman ben havas islami islemleri bahsetmiyorum altini cizerim gezegen evreleri cok onemli birde enerjiniz cok onemli cok klise ama karma ailenizede bakin buyu yapsin yapmasin buyu bile yaptirsa bu karma geciyor sulalemde iki kisi bu islerle cok ugrasmis banada sirayet etti bu merak buyu yapmiyorum cok kalici sonuclari var buna katlanabilmeyi goze alirsaniz yapin.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Psisik ve cadiligi iki bolume ayiralim evet ay evrelerinde psisik paranormal zamanda dogduysan yetenegin vardir dikkat ederseniz buyulerin saati var kotu buyu kimseye tavsiye etmem cumartesi .5 ayin sonu cunku def etme en guzel bu zaman ben havas islami islemleri bahsetmiyorum altini cizerim gezegen evreleri cok onemli birde enerjiniz cok onemli cok klise ama karma ailenizede bakin buyu yapsin yapmasin buyu bile yaptirsa bu karma geciyor sulalemde iki kisi bu islerle cok ugrasmis banada sirayet etti bu merak buyu yapmiyorum cok kalici sonuclari var buna katlanabilmeyi goze alirsaniz yapin.
Benim sülalemde de var yapanlar hatta birisi bana yapıyor :D Büyüden kaçma gibi bir şansım olmadı hiç..

integral

Kayıtlı Üye
Cadi
Benim sülalemde de var yapanlar hatta birisi bana yapıyor :D Büyüden kaçma gibi bir şansım olmadı hiç..
😂😁inanin sizden sonraki bir kusaga sirayet edecek pentagram ciz ortasina o kisinin ismini yaz siyah kalemle ama gece 2.de kagidi cumartesi yak yakarken x kisi bana yaptigi laneti kendisine gonderiyorum de kulunu havaya savur cumartesi yapin pentagram harikadir farkli sekildede yapiyorum tecrube edilmistir.

integral

Kayıtlı Üye
Ne gibi çekilmez sonuçlarından bahsediyorsunuz?
Buyu yaptiginizda o kisinin rezonans alanina giriyorsunuz etki ve tepki yasasi kendimden bir ornek sevdigim sandigim birine yaptim zaman geldi ne yapsam hosuna gitti en berbat halim bile arada laf sokuyordu bilincalti devreye giriyordu artik ne iyi ne kotu dedigini kendi bile bilmiyordu eterik bagimi kestim dayanilmaz hal almisti asiri duskundu buyu yapinca 3.kez dusunun tecrubemi aktardim iyi ve kotu her buyu tutar .

integral

Kayıtlı Üye
Tarot tavsiye ederim ilk boyle baslayin mesela topluma girdiniz enerjetik alanda transa gecip insanlarin ne hissettigine odaklanin odaklandikca kimin neler yaptiginizi fark edeceksiniz bunlar minik adimlar ben kanallarimi kapattim beni yoruyor kapatmak icin yollari var bunun kalp temizligi kalp gozuyle hic ilgisi yok altini cizeyim birileri bu olayi yanlis anliyor psisik guc icin diyete de gerek yok doga yasalarina odaklanirsan bu kanal acilir cok derin konu ketumluk bu islerde sart sakin olacaksin ustadlar var burda onlarin ilimin alasini biliyorlar gizli mabet tam yeri konuyu noktalarken boyle seyleri hirsla asla yapmayin saygilar sevgiler.

4

43887

Cadı olunmaz cadı doğulur. Aynı şekilde şaman, büyücü de...Kişinin eğilimleri olur merakı da ama bu onu illa cadı, büyücü, şaman yapmaz. Kendini kandırır. Sonra karşımıza sahte büyücüler, yanlış büyülerle başını belaya sokmuş kişiler çıkar. Bu tip kisiler çok var ve saolsunlar ilmi karalıyorlar. Konu ile ilgili sitemizde pek çok cevaplandırılmıs soru mevcut. Benim takıldığım nokta Dolunay bilgisinin yanlış olduğu. Haritalarında dolunayı olan kişi cadı olmaz. Her ay dolunay oluyor ve dünyanın birçok yerinde doğum gerçekleşiyor. O zaman herkes cadı, psişik doğuyor. Yanlış. Cadı arkadaşlarım var ve iki-üç yaşında cadı olduğunu söyleyen küçük bir kız yakınen tanıyorum. Haritalarını inceledigimde ortak noktaları gördüm.Bir değil birçok isaret var. Evle, açı ile bitmiyor. Ama bu dolunay değil. Lütfen bilgi doğru ise yazalım. Kaynak belirtelim. Ayrıca konu içinde yazmış olduğunuz mesaj büyü engelleme bozma konularında pentegram çiz kara kalem vs. karşıdaki kişiyi ne kadar tanıyorsunuz. Büyücü mü bu konularda ilim sahibi mi? Olsa kendi yapar. Bir büyüyü bir büyücü bozar. Bilmeyen farkında olmayan kişi işi daha çok karıştırır. Lütfen daha dikkat edelim. Yanlış yorumlar yanlış bilgilenmeye sürükler.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Darkon

Kayıtlı Üye
Cadı olunmaz cadı doğulur. Aynı şekilde şaman, büyücü de...Kişinin eğilimleri olur merakı da ama bu onu illa cadı, büyücü, şaman yapmaz. Kendini kandırır. Sonra karşımıza sahte büyücüler, yanlış büyülerle başını belaya sokmuş kişiler çıkar. Bu tip kisiler çok var ve saolsunlar ilmi karalıyorlar. Konu ile ilgili sitemizde pek çok cevaplandırılmıs soru mevcut. Benim takıldığım nokta Dolunay bilgisinin yanlış olduğu. Haritalarında dolunayı olan kişi cadı olmaz. Her ay dolunay oluyor ve dünyanın birçok yerinde doğum gerçekleşiyor. O zaman herkes cadı, psişik doğuyor. Yanlış. Cadı arkadaşlarım var ve iki-üç yaşında cadı olduğunu söyleyen küçük bir kız yakınen tanıyorum. Haritalarını inceledigimde ortak noktaları gördüm.Bir değil birçok isaret var. Evle, açı ile bitmiyor. Ama bu dolunay değil. Lütfen bilgi doğru ise yazalım. Kaynak belirtelim. Ayrıca konu içinde yazmış olduğunuz mesaj büyü engelleme bozma konularında pentegram çiz kara kalem vs. karşıdaki kişiyi ne kadar tanıyorsunuz. Büyücü mü bu konularda ilim sahibi mi? Olsa kendi yapar. Bir büyüyü bir büyücü bozar. Bilmeyen farkında olmayan kişi işi daha çok karıştırır. Lütfen daha dikkat edelim. Yanlış yorumlar yanlış bilgilenmeye sürükler.
Tam da kafamda böyle bir konu dönüyordu. Bir yerde geçse de birilerine sorsam diye. Tam yeri geldi o zaman size sorayım. Bana kimse küçüklükten gelip sen cadısın, şamansın, büyücüsün demedi. Değilim de zaten. Eğilimi merakı olan kişilere giriyorum sanki ben. Ancak tam böyle şeylerle uğraşmayayım ilgilenmeyeyim diyorum. Hop bir şey oluyor ve kendimi bu tarz parapsikoloji alanına gelen her şeyi ararken buluyorum. Benim gibi olan çok kişi vardır eminim. Bizler boşuna uğraşmasak salsak mı acaba :D. Diyeceğim de yine bir şey olur kendimi yine bu tarz konuları araştırırken bulurum. Sizce boşuna mı debeleniyoruz?.

Bir de dediğiniz cadı olduğunun söyleyen küçük kız sanırım geçmiş yaşam ile ilgili bir konu. Benim çok inancım yoktur böyle geçmiş yaşam olsun reenkarne olmak olsun. Büyük ihtimal hiç deneyimlemediğimden. Neyse esas soruma gelirsem. Bir kişinin geçmiş yaşamı varsa nasıl öğrenir. İlla birisinden yardım mı alacak?. Kendi başına öğrenemez mi?. Bir de saçma gelebilir ama kişinin geçmiş yaşamı yok olma ihtimali var mı, yani ilk yaşamıymış gibi? Böyle bir şey mümkün mü? :unsure: