istediğiniz müzik türlerini söyleyin yapalım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

casper

Kayıtlı Üye
bende apocalyptica müziklerini önermek isterim. En güzel şarkıları sözsüz bir şekilde genellikle çello gibi çalgılar ile güzelleştiren bu gruptan özellikle metalica şarkılarının apocalyptica uyarlamalarını dinlemenizi tavsiye ederim. Ses çalşmalaına da çok uygun olduğunu düşünüyorum.

Deist

Kayıtlı Üye
epica dan bişiler olabilir mesela

BBlackman

Kayıtlı Üye
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=wAreoeAJBls[/YT]
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=Z7xNQwGLpcM[/YT]

merlinx

Kayıtlı Üye
Astral seyahat için mp3 varmıdır acaba varsa rica edebilirmiyim ?

nesesi_yeter

Kayıtlı Üye
sevgili urum, ben ders çalıştırmaya motive edecek,subliminal mesajlı bir müzik yapmanı rica ediyorum. eğer mesaj aratsan, ders çalışırken kullandığım aksesuarları söyleyebilirim. veya senin söyleyeceğin bir aksesuar alabilirim ders çalışırken kullanmak için.

BBlackman

Kayıtlı Üye
Benim eklediğim videolar ikişer tane çıkmış. Sayfada edit veya değiştir tuşu olmadığından yada ben bulamadığımdan mesajı düzeltemedim. Saygılar.:cowboy:

BBlackman

Kayıtlı Üye
Düzeltme için teşekkürler. Ama her kullanıcı gönderdiği mesajdaki yanlışı düzeltme hakkına sahip olsa çok iyi olurdu.:cowboy:

deska

Kayıtlı Üye
techno olsa güzel olur aslında :D . (yani müzik türü olarak)

MerlinMustafa

Kayıtlı Üye
Kilo vermek için bir müzik var mı ?? ama böyle korkunç değil rüyamı kontrol etmek için bir müzik dinledim korkudan geberdim sanki cadı konuşuyo.

şinçeyank

Kayıtlı Üye
İş
üniversite Öğr.
Derslere karşı yönlendiren hipnoz gibi müzikler varmı, sadece derslere yoğunlaşmak başka hiç bir şey düşünmemek istiyorum.

gekommthier

Kayıtlı Üye
Böyle müzik tavsiyelerinde bulunurken illüminatici olan grupları önermeyelim. Onların MP3 lerinin içi hep olumsuz mesajlarla dolu zaten. O iğrenç müziklerin içine eklenecek olumlamalar yarardan çok zarar getirebilir bence.

H€RA

Kayıtlı Üye
Derslere karşı yönlendiren hipnoz gibi müzikler varmı, sadece derslere yoğunlaşmak başka hiç bir şey düşünmemek istiyorum.

Evet böyle bir müzik varsa çok makbule geçer :) Birde uyku kaçıran müzik varmı 1,2 saatlik uykuyla günü kurtarabileceğimiz müzikler :D

l'esprit

Kayıtlı Üye
Sert metal olmasın tamam ama daha sakin melodiler seçebilirsiniz . Ben grunge severim ama sakin bu işe uygun bir şey bulabilir misiniz bilmiyorum .

makine22

Banlı Kullanıcı
klip olarak pek çok sevmiyorum denilebilir.
ama müziği çok hoş...
[h=1]Flo Rida - Whistle[/h]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...