isim ve kader

Huzun

Kayıtlı Üye
İsminin içinde Ş, S ve Z harfi olanlar: insanlara her türlü yardimi; yapar ve zorda kalmis insanlar özellikle sevdiklerine bütün gücüyle korur. ama kizdigi zaman çok acimasizca konusarak son derece kirici olacakdir

İsminin başında veya ilk hecesinde B ve P harfi olanlar :karsi cinsten devamli kaçmak mecburiyetinde kalirlar. Çünkü karsi cinsle olan iliskileri onlari çok üzecektir. Erken evlenirlerse muhtemelen ayrilarlar. Ama evlilik geç olursa bu tehlike ortadan kalkacakir.

İsminin içinde Ü harfi olanlar :Ailevi sorunlar hiç peslerini birakmicakdir

İsminin içinde R, L ve N harfi olanlar :Genellikle ekonomik sorunlari olmayacaktir

İsmin içinde (K, D, S ve Z) harflerinin araya sesli harf gelmeden bir başka sessiz harfle sırt sırta gelmesi:Mesela YÜKSEL, ERKAN, ÖZDEN ve OKTAY gibi dizilimlere sahip olanlar.......
Yasamlarini alt üst edebilecek saglik sorunlarini çok ani yasayabilirler. Özellikle kirk yasindan sonra sagliklarina çok dikkat etmelidirler

İsminin içinde G ve K harfi olanlar: isminin içinde S,Þve Z harfi olanlarla iliskilerine dikkat etmelidirler Çünkü yasamlarini; alt üst edecek olan sorunlari ya onlar yaratacak veya onlarla beraber yasarlar

İsminin içinde V ve U harfi ile RE ve RA heceleri olanlar :Yasamlarinin hiç bir döneminde para tutmayi beceremeyecek ve genellikle ekonomik sIkIntI çekecekler. Çok para kazansalar bile paranin kiymetini bilemeyecekler ve para tren onlar istasyon olacak

İsminin içinde Y harfi olanlar :Yasamlarinin sekillendigi ve en önemli gelismelerin onlari etkilemege basladigi dönem bulugçagi olacaktir. On yasindan itibaren yasayacaklari olaylar onlarin gelecegini sekillendirecek, yasami; tanimalarina yardimci olacak, en önemlisi güçlü bir kisilik sahibi olmalarini saglayacaktir.

İsminin içinde F harfi olanlar :Onlar sevdigi zaman sevgiyi aptalca yasayacak ve deli gibi sevecektir. Merakli kisiligi basini sIk sIk agritacak. Eger ilk sevdigi kisiyle evlenirse çok mutlu olacak,.aksi halde mutluluk onun için Kaf daginin ardinda kalacak.

İsminin içinde H harfi olanlar :Karsi cinsten yana çok sanslidirlar. Hareketli ve canli bir yasam onlari bekler. Eger H harfi ismin basinda ise genellikle basarili bir çizgileri olur.

İsminin içinde Ş,Ç ve Ğ gibi işaretli harfler olanlar :Onlar gözü kara ve risk almaktan hoslanan kisilerdir. Bu harfler eger soyadinda geçecek olursa bu kisiler kariyerleri için her türlü risk alarak çok yüksek mevkilere gelebilirler. Ancak bu kisilerin gözlerinin kara olmasi onlarin basini çok sIk agritacaktir. Onlarin içinden büyük politikacilar ve is adamlari çiktigi gibi ünlü mafya babalari da çikacaktir...

İsminin içinde İ harfi olanlar :Bu harf ciddi boyutta bir kaza ve agir hastaliklara isarettir

İsminin içinde Ö harfi olanlar isaretli harfler kisinin yasamina genel olarak ekonomik sorunlar ailevi mutsuzluklar ve olumsuzluk getirecektir.

İsminin içinde D ve T harfi olanlar :Bu iki harf timsaha karsilik olup büyük ve güçlü bir kisilik isaretidir. Önemli mevkilere gelmis veya basarili insanlarin isminde genellikle bu iki harf görülür. Ama bu kisiler öfkelendigi zaman çok sert tepkiler verir ve ortaligi kirip geçirecek kadar agresif davranirlar

İsminin içinde L harfi olanlar :Ebcette L=30 oldugu için astrolojide Satürn yapilanmasi denilen dönemi çok yogun olarak yasarlar. O dönemde (29 ila 31 yaslari arasinda) çok önemli ve yasamlarini çok derinden etkileyecek olaylar olacaktir. Bu olaylar onlarin yasamlarinin otuz yasindan sonraki dönemini sekillendirecektir.

İsminin içinde C harfi olanlar :iyi niyetli ve insanlara olumlu yaklasim sergileyen kisilerdir.

İsminin içerisinde M ve son hecesi MET olanlar... :MEHMET'ler ve AHMET'ler yasamlarinin ilk kirk yilinda çok kosustursalar bile basari ve imkan onlara kirk yasindan sonra gelecektir. Servet ve güç özellikle elli yasindan sonra artarak devam edecek. Ama Mehmet'ler duygusal olarak hep bir arayis içinde olacaklar.

Alıntı

LilithyBroken

Kayıtlı Üye
benimki biraz fena, ama şaşırdığım şey değil. şu anda bile hastalıklarla ve karşı cinsten kaçışlarla uğraşıyorum :)

kalinka

Banlı Kullanıcı
İsminin içinde Ş, S ve Z harfi olanlar: insanlara her türlü yardimi; yapar ve zorda kalmis insanlar özellikle sevdiklerine bütün gücüyle korur. ama kizdigi zaman çok acimasizca konusarak son derece kirici olacakdir

bu beni anlatıyooo :cool:

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Benim iki ismim var.İkisinin de para konuları birbirine zıt bu tanımlamaya göre :D

JeMiLe

Kayıtlı Üye
İsminin içinde L harfi olanlar :Ebcette L=30 oldugu için astrolojide Satürn yapilanmasi denilen dönemi çok yogun olarak yasarlar. O dönemde (29 ila 31 yaslari arasinda) çok önemli ve yasamlarini çok derinden etkileyecek olaylar olacaktir. Bu olaylar onlarin yasamlarinin otuz yasindan sonraki dönemini sekillendirecektir.

İsminin içinde C harfi olanlar :iyi niyetli ve insanlara olumlu yaklasim sergileyen kisilerdir.

İsminin içerisinde M ve son hecesi MET olanlar... :MEHMET'ler ve AHMET'ler yasamlarinin ilk kirk yilinda çok kosustursalar bile basari ve imkan onlara kirk yasindan sonra gelecektir. Servet ve güç özellikle elli yasindan sonra artarak devam edecek. Ama Mehmet'ler duygusal olarak hep bir arayis içinde olacaklar hmmm:):):)

nora22

Kayıtlı Üye
İş
matematikci
ismimde iyiki i ve ö harfleri yok:euro:

matthew

Kayıtlı Üye
ah işte biliodm önemli mevkilre geliceimi
bunu yazznda biliomuş :D
olduuu o zaman
paylaşım için teşkkrler tuttum ben bunu =))

Ah işte biliyordum önemli mevkiilere geleceğimi,bunu yazan da biliyormuş :D
oldu o zaman,paylaşım için teşekkürler tuttum ben bunu.

EDİTÖR NOTU:Yukarıdaki altı çizili biçimde yazmak çok mu zor?

yaren81

Kayıtlı Üye
İsminin içinde C harfi olanlar :iyi niyetli ve insanlara olumlu yaklasim sergileyen kisilerdir
Öyleyimdir teşekkürler arkadaşım

asagnak

Kayıtlı Üye
İş
iÅŸÅŸiz
İsminin içinde R, L ve N harfi olanlar :Genellikle ekonomik sorunlari olmayacaktir bana denk gelmedi galiba:biggrinjester:

İtina

Kayıtlı Üye
İsminin içinde D ve T harfi olanlar : bu kisiler öfkelendigi zaman çok sert tepkiler verir ve ortaligi kirip geçirecek kadar agresif davranirlar (ay benimki hormonlardan oluyor)

İsminin içinde R, L ve N harfi olanlar :Genellikle ekonomik sorunlari olmayacaktir (Kocam sağolsun)

P

Pocahontas

birde benim şöyle bir düşüncem oluştu isminin sonunda -il ve -el bulunması kişiye güç ve kudret verdiği yönündeyim ya da M harfinin sesli bir hafle desteklenmesi başında.. em, om, um, gibi bununda isimdeki titreşimi arttırdığını ve kişiye artısı olduğunu düşünüyorum ama tam tersi bir sıralamada yani M nin sonuna sesli harf aldığımızda kişiye ruhani bir çöküntü getirdiğini düşünüyorum.... aslında düşündüğüm çok şey var sadece bunla sınırlı değil ama etrafımızda, yada tarihten baktığımız örneklerle destekleyemediğim ama inandığım şeyler..

asagnak

Kayıtlı Üye
İş
iÅŸÅŸiz
dogrudur benimde hep elif ismi dikkatimi ceker hep sanslı olurlar gibi geliyor bana

saadettin

Kayıtlı Üye
:ban:acayip!minnettarim bende niye böyle oluyor?diye soruyordum.ts.ler.

asagnak

Kayıtlı Üye
İş
iÅŸÅŸiz
adında nur ismi gecenlerde pek bahtsız oluyo bunuda farkettim bu kadar güzel bir ilahi kelimenin nasıl oluyorda bu kadar şanssız oldugunu hala anlamış degilim

P

Pocahontas

ben elif isminin insana her daim şans getireceğine inanmıyorum. Çünkü benim düşünceme göre -el ve -il muhakkak isminin en sonunda olmalıdır. Bana göre bu -il ve -el duvar görevinde isimde ve bunların sonuna başka birşey getirilmemeli sanki bu duvardaki çatlaktan sızan eklemeler gibi geliyor gözüme. Örnek verirsek mesela meleklerin isimleri genelde böyle bitiyor yada ülke olarak bakarsak İsrael tarihten bu yana hep güçlü olarak anılıyor. Elif ismi ise bana göre El ekiyle dağa çıkarıp gerisinden gelen -if le dağdan düşürmek gibi yani şans bi yere kadar bence bu isimde..
Tabi bunlar benim şahsi düşüncem

asagnak

Kayıtlı Üye
İş
iÅŸÅŸiz
aynur ismini nasıl yorumlarsınız peki