İş için maji

M o r b i u S

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar bi sorum olacaktı ben internet üzerinden bi kamu işine başvurcam normal personel olarak temizlik personeli ama kamu devlete bunun için yapabileceğim birşey varmı şansımı arttırmak için bi maji veya herhangi birşey 7 kişilik alım var buna başvuru sayısı ortalama 20bin kişi felan başvurcak ama gerçekten ihtiyacım var evliyim 2 çocuğum var 26 yaşımdayım eşim çalışmıyor konu hakkında gerçekten bilgisi olan veya yardımcı olabilecek biri varsa çok sevinirim teşekkür ederim şimdiden.

M o r b i u S

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar bi sorum olacaktı ben internet üzerinden bi kamu işine başvurcam normal personel olarak temizlik personeli ama kamu devlete bunun için yapabileceğim birşey varmı şansımı arttırmak için bi maji veya herhangi birşey 7 kişilik alım var buna başvuru sayısı ortalama 20bin kişi felan başvurcak ama gerçekten ihtiyacım var evliyim 2 çocuğum var 26 yaşımdayım eşim çalışmıyor konu hakkında gerçekten bilgisi olan veya yardımcı olabilecek biri varsa çok sevinirim teşekkür ederim şimdiden.
Biri yardım edebilirmi

M o r b i u S

Kayıtlı Üye

Sanıyorum ki bu çalışma sizin için uygun olur.
Ekli dosyayı görüntüle 2603

Niyetinizle birlikte yazın ve saklayın. kabul edilirseniz yakın.
Üzerinden geçtiği için haber vermek istedim olmadı ikisini bir uygulamıştım bir derken ayrı ayrı yani ikisini de yapmıştım olmadı çok zor bı ihtimaldi 7kisilik alıma 20bin kişi başvurmuştu @URUMHAMATAHAYİL yöneticimin paylaştığı rune de heryeri doğru çizmişim sağ altta sadece bi çizgiyi kaçırmışım sormak istediğim bide sayın urum şuan olmadı ama yakayım mı bunu @Absoluta Virtute nin paylaştığını doğru yaptım ama dedim ya çok zor bı ihtimaldi absolutenin paylaştığı herşeyden yararlandım zaten faydasını gördüğümü de paylaştım sonucu paylaşmak için yazdım bide

M o r b i u S

Kayıtlı Üye
Bide birşey daha eklemek istiyorum sayın @Absoluta Virtute yeni bı başvuru yaptım ikisini tekrardan denemelimiyim farklı bı öneriniz olurmu gene ona da 2kisilik alım var 1500 kişi listede temizlik işi ama kamu kurumun da çok isterim ama bı türlü olmuyor zor zaten

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Bide birşey daha eklemek istiyorum sayın @Absoluta Virtute yeni bı başvuru yaptım ikisini tekrardan denemelimiyim farklı bı öneriniz olurmu gene ona da 2kisilik alım var 1500 kişi listede temizlik işi ama kamu kurumun da çok isterim ama bı türlü olmuyor zor zaten
Bu iki çalışmanın birbirine uyumlu olmayabilir. Bakmak lazım

hypetiawica

Kayıtlı Üye
Üzerinden geçtiği için haber vermek istedim olmadı ikisini bir uygulamıştım bir derken ayrı ayrı yani ikisini de yapmıştım olmadı çok zor bı ihtimaldi 7kisilik alıma 20bin kişi başvurmuştu @URUMHAMATAHAYİL yöneticimin paylaştığı rune de heryeri doğru çizmişim sağ altta sadece bi çizgiyi kaçırmışım sormak istediğim bide sayın urum şuan olmadı ama yakayım mı bunu @Absoluta Virtute nin paylaştığını doğru yaptım ama dedim ya çok zor bı ihtimaldi absolutenin paylaştığı herşeyden yararlandım zaten faydasını gördüğümü de paylaştım sonucu paylaşmak için yazdım bide
kuzeye dön pentagram içinde
Merhaba arkadaşlar bi sorum olacaktı ben internet üzerinden bi kamu işine başvurcam normal personel olarak temizlik personeli ama kamu devlete bunun için yapabileceğim birşey varmı şansımı arttırmak için bi maji veya herhangi birşey 7 kişilik alım var buna başvuru sayısı ortalama 20bin kişi felan başvurcak ama gerçekten ihtiyacım var evliyim 2 çocuğum var 26 yaşımdayım eşim çalışmıyor konu hakkında gerçekten bilgisi olan veya yardımcı olabilecek biri varsa çok sevinirim teşekkür ederim şimdiden. Öncesi adaçayı yakman içim metal kap adaçayı temin et ve biberiye kuru tercihiniz olsun ADAÇAYI yakın Biberiye ılık suya koyun kuzeye konumlanın pentagram içinde oturduğunuz hayal edin adaçayını buhur gibi yakın kuzeye sağ saat yönünde dönerek biberiyeli parmağınızla şıklatarak evren meleklerin ilahi kanalıyla kapalı kısmetim açılıyor deyin saat yönünde bitirin ilahi kanallara teşekkür edin nisan mayıs ayları negatif enerjilerin gitmesi için en güzel zaman dilimidir size güzel işler dilerim.

M o r b i u S

Kayıtlı Üye
Aynı niyet için iki çalışma yerine tek çalışma yapsaydınız keşke.
Düşünemedim hiç hangisini yapmalıyım sizce ? Absolutenin paylaştıklarinin hepsinden fayda gördüm şöyle birşey yapabilirmiyim absolutenin paylaştığını önündeki tüm engellerin kaldırılması için bı hedef belirtmeden urumun kinide sadece başvurum için niyet ederek şuan bı şansım var olurmu böyle birşey @Absoluta Virtute bugün yapacağım sizden son dönüşlere bakıp.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Benim bakmam uygun olmayacak. Gizem kuralını da hatırlatayım. Kendiniz karar veriniz. Buraya da fazla yazmadan kararınızı uygulayın derim. Bol şans