Çöpçülerin Kralı

Darkon

Kayıtlı Üye
Daha önceden bir glifte buna benzer bir özellik görmüştüm. "Hedefe götürür" yazıyordu. "Hedef" çok geniş bir tabir açıkçası mesela hedefim milyarder olmaksa nasıl götürecek değil mi?. Bu konu bana karışık geliyor.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Daha önceden bir glifte buna benzer bir özellik görmüştüm. "Hedefe götürür" yazıyordu. "Hedef" çok geniş bir tabir açıkçası mesela hedefim milyarder olmaksa nasıl götürecek değil mi?. Bu konu bana karışık geliyor.
Milyarder olmak bir hedef değil. Milyarları ne için istiyorsunuz? Onlara dokunmak ve onları koklamak için değil herhalde. Para olsun diye, para istenmez. Çünkü para enerjidir, yakıttır. Ne için kullanılacak ise hedef o!

Hedefiniz büyük ise onu küçük adımlara (hedeflere) bölerek büyük hedefe doru ilerleyin.

Souls In The House

Kayıtlı Üye
Enerji inanca bağlı ilerler, evrenden 1 tl istemek ve 100.000.000 tl istemek aynıdır, fakat maalesef insanlar rakam büyüdükçe inançlarını yitiriyor...

Darkon

Kayıtlı Üye
Milyarder olmak bir hedef değil. Milyarları ne için istiyorsunuz? Onlara dokunmak ve onları koklamak için değil herhalde. Para olsun diye, para istenmez. Çünkü para enerjidir, yakıttır. Ne için kullanılacak ise hedef o!

Hedefiniz büyük ise onu küçük adımlara (hedeflere) bölerek büyük hedefe doru ilerleyin.
Milyarları biraz abartı olsun diye söyledim. Mesela hedefim lamborghini(abartı olmayan hali bu):p almak olsun diyelim oraya takılmayın. Lamborghini alana kadar kaç kere bu glifleri yapmak gerekir. İyi güzel engelleri kaldırır ama sonrası... :D

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Lamborghini alana kadar kaç kere bu glifleri yapmak gerekir. İyi güzel engelleri kaldırır ama sonrası... :D
Herşeyi "devletten" beklememek gerekiyor. Arabayı alacak paranın nereden geleceğini hesaplamak gerekiyor. Paranın gelmesi için musagit kaynağa ihtiyaç var. Örneği kendi işiniz. Maaşlı işten alınmaz çünkü.
Örneği servitor satacaksiniz. Bir Lamborghini kaç servitor eder diye hesap yapılır. Ondan sonra gereken sayıda servitorler üretmek ne kadar zaman alır? Bunları satın alacak enayiler nereden bulunur?
Güzel bir plan ve onun tıkır tıkır işlemesi için her aşamada yapılacak büyüler. 🤑

Darkon

Kayıtlı Üye
Herşeyi "devletten" beklememek gerekiyor. Arabayı alacak paranın nereden geleceğini hesaplamak gerekiyor. Paranın gelmesi için musagit kaynağa ihtiyaç var. Örneği kendi işiniz. Maaşlı işten alınmaz çünkü.
Örneği servitor satacaksiniz. Bir Lamborghini kaç servitor eder diye hesap yapılır. Ondan sonra gereken sayıda servitorler üretmek ne kadar zaman alır? Bunları satın alacak enayiler nereden bulunur?
Güzel bir plan ve onun tıkır tıkır işlemesi için her aşamada yapılacak büyüler. 🤑
Evet başkasına bağlı kalarak bu hayatta pek bir şey kazanamıyoruz. Çoğu kişi çaresizlikten nasıl iş bulurum derdine düşüyor anlıyorum ama her zaman kendi şirketim, işim nasıl olur diye düşünmekte fayda var. Benim kafamda da var böyle bir şey(kendime ait bir iş olması) var ama şimdilik zor görünüyor.

Bir Lamborghini kaç servitor eder hesabı da çok zor bir hesap :LOL:. Onun yerine kendi işini kurmayla ilgili bir şeyler yapıp ona enerjisel çalışmalar yapsan daha karlı çıkarsın.:D

düşünen ve inanan

Kayıtlı Üye
Yıllar önce öğrenciyken 15 TL nakite ihtiyacım vardı da ayağıma uçuşmuştu. İşte o zaman evrenin para vermez olayının yalan olduğunu anladım. Bir de evrenin bir stili var siz ve çevreniz ne kadarsanız o kadar veriyor. Evren bana sağolsun o zamanlar bir damacana su ısmarlamıştı.

Redket

Kayıtlı Üye
bu glif dihal glifinden biraz değişik direkt dihal olsa nasıl olur ?

bilenveyapankişi

Kayıtlı Üye
Şimdi bu skripti herhangi bir kağıda çizip dileğimizi söyleyip yaktıktan sonra külleri herhangi bir yere atabilir miyiz bir de başka bir konu başlığında bir şey okumuştum bana ve sevdiklerime zarar vermeden çalışsın diye söylememiz gerekiyor mu?

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Şimdi bu skripti herhangi bir kağıda çizip dileğimizi söyleyip yaktıktan sonra külleri herhangi bir yere atabilir miyiz bir de başka bir konu başlığında bir şey okumuştum bana ve sevdiklerime zarar vermeden çalışsın diye söylememiz gerekiyor mu?
Küller rüzgara atılıyor. Onu. Dışında doğru

ekinnn

Kayıtlı Üye
Küller rüzgara atılıyor. Onu. Dışında doğru
Hedefinize giden yolda tüm engelleri silip süpürecek.
Ekli dosyayı görüntüle 2301
Sayın absoluta tekrar merhaba.
Bu glifi istediğim bir iş için uygulamak istiyorum kolumda bir yafakat bu sürecin hızına dair bir etkisi olur mu?
z

ekinnn

Kayıtlı Üye
Sayın absoluta merhaba size konuyla ilgili birşey danışmak istiyorum.
Şimdi benim istediğim iş için kolumda var olan bir yara izi ve dövmem var aynı zamanda geçmişte var olan bir ilaç kullanımı ve bunlar işe girmeme engel olabilir. Dövme ve iz için lazere gidiyorum fakat ne kadar silinir bilemiyorum. Bu süreçte bu glifi uygulamam sürecin hızına etki eder mi?

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Sayın absoluta merhaba size konuyla ilgili birşey danışmak istiyorum.
Şimdi benim istediğim iş için kolumda var olan bir yara izi ve dövmem var aynı zamanda geçmişte var olan bir ilaç kullanımı ve bunlar işe girmeme engel olabilir. Dövme ve iz için lazere gidiyorum fakat ne kadar silinir bilemiyorum. Bu süreçte bu glifi uygulamam sürecin hızına etki eder mi?
İş için uygulayabilirsiniz.
Diğer konu için Doğal Şifa ve Doktor who skriptleri yardımcı olabilir.
Bir yerde cilt sağlığı için skript yaptıydım galiba....