İntikam almak

marceliyn

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba, çalıştığım yerden birkaç ay oldu ayrılalı ama beni ayrılmaya mecbur bıraktılar çok zorluklar çektim ve giderken de içimde ah kaldı. İntikam almak istiyorum çok üzdüler ve kötü tecrübeler yaşadım. Özellikle birinden intikam almazsam hayat boyu rahat edemiycem. Böyle bir insan değilim ama yaşadıklarım bana ağır geliyor. Bu konuda yardımınızı bekliyorum. O kişinin hayatını nasıl kötü yönde etkileyebilirim?

mutluinsan

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba, çalıştığım yerden birkaç ay oldu ayrılalı ama beni ayrılmaya mecbur bıraktılar çok zorluklar çektim ve giderken de içimde ah kaldı. İntikam almak istiyorum çok üzdüler ve kötü tecrübeler yaşadım. Özellikle birinden intikam almazsam hayat boyu rahat edemiycem. Böyle bir insan değilim ama yaşadıklarım bana ağır geliyor. Bu konuda yardımınızı bekliyorum. O kişinin hayatını nasıl kötü yönde etkileyebilirim?
Merhab. Bir yöntem bulabildiniz mi? Ben de aynı durumdayım. Bir yol arıyoeum intikam için.Teşekkürler.

Lords Of The Shadows

Kayıtlı Üye
İş
Teacher
Merhaba,

Yaşam ve Ölüm sadece Tanrı takdirindedir, müdahale edilemez. Karma yapacağınız müdahalenin birebir aynısı sizin hayatınıza da döndürülecektir. Sorumluluğu kader kazanına bırakın ve gerisine karışmayın şahsi yorumum.

Saygılarımla.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye

alhayba

Kayıtlı Üye
içten edilen ahın tüm büyülerden,intikamlardan daha etkili olduğunu düşünüyorum naçizane...gerçekten canın yanıyorsa beddua etmeni tavsiye ederim.zaten eğer haklıysan beddua ettikten sonra kendinde garip bi rahatlama hissedersin.belli ki yoğun duygular içindesin bu negatifliği karşı tarafa gönder

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Buna benzer bir deneyim yaşamıştım. Ah etmedim o kişiye ama çok haksızlığını görmüştüm, büyü filan da yapmadım. Ben ordan gittikten sonra birbirlerine düştüler. Ve o kişinin ağzının payı verildi ondan daha üst mevkide birisi tarafından. Haklıysan ayağına dolanır yaptığı er yada geç.

lightofgoddess

Kayıtlı Üye
Onun için ritüel,büyü falan aramak yerine intikamını gerçek hayatta bir kaos yaratarak almanı tavsiye ederim:)
sitedeki herhangi bir tarif boşuna ümitlenmene sebep olmaktan başka öteye geçmez çünkü🙃

Retro

Kayıtlı Üye
İntikam alınacak bir durum oluştu ise bu konuda içinizi son derece rahat ama uyanık tutun.
Çünkü intikam kendi kendini alır. Eğer intikam alma kaygısı ile hareket etmeye başlarsan tüm süreci baltalayabilirsin. Hatta intikam alacağın kişinin eli bile güçlenir. Ve devamında da evreni adaletsizlikle suçlarsın. Evren ise senin tam bir kanal olup olamadığına bakar. Ehil olup olamadığına bakar.

Enerjiler, serbestçe akabilmek için adam seçerler yani. Onu yönetebilenden akarlar. Hatta ok gibi firlarlar. Enerjileri yönetemezsen de senden akmazlar ve ihtiyacın olan o enerjileri ancak başkasının vitrininden görecek kadar uzaktan hissedersin ve bu da seni kahreder.

Hayatın bir çok alanında olduğu gibi enerji de o konuda özgüvenli insan sever. Özgüven geliştirdiğin her konunun psişik ve metafizik ustasısındır. Çünkü arka planda zaten yaydığın enerjilerin, hedeflerinle doğrudan bağlantı halinde olmasına özgüven diyoruz. Özgüvenle gelen tüm ayrıcalıklar ve hatta kadersel kırılmalar bu yüzden oluyor. enerji kesin olarak sahiplenilemez ama kontrollü kullanılabilirdir.

Son düzenleme:

Elnora_alila

Kayıtlı Üye
Evrende hata olmaz.. Zorluk boşuna verilmez.. Daha iyi bir kapı açılacağı için bulunduğunuz yerden gitmeniz gerekiyordur ama siz gitmemekte direnmişsinizdir. Bence intikam duygusundan hızlıca arınıp önünüzdeki olasılıklara odaklanmanızda fayda var.

10 gün aynı duayla dilersiniz, 11. gün duanız değişir ve nedenini anlayamazsınız. Kişi yeri ve zamanı geldiğinde ; kendi istek ve arzularından sakınmayı da bilmeli. Bu yüzden teslimiyetim neye ? kime ? sorusunu bolca sormak gerekli..

Elnora_alila

Kayıtlı Üye
Senin evrenindeyse olur.
Hata ve sonuçları kısmını anlayamıyoruz.

Yanlış içerisindeysen ya da yanlışı devam ettirmekte diretiyorsan, evren sana bunu birden fazla kez gösterir. Hata insana mahsus fakat aynı hata tekrarladığında döngü S.O.S vermeye başlar. Kümeler bile elemanlar üzerindeki koşula dayalıdır ve daha büyük bir kümeden seçimi belirtirler.

Hepimizin kendi küçük evreni ve bu evrenin bağlı olduğu kolektif ana evreni var. Makro boyutta hataya yer yok, mikro boyutta hata ise sınırlı..

Formül basit :

(canımı sıkarsan canını sıkarım) x Retro = Elnora