İnsa Suretine Bürünmüş Bir Cinni yi Nasıl Anlayabiliriz ?

Diamons

Kayıtlı Üye
Gerçek hayatta insan kılığına girebiliyorlar mı bilemiyorum ama rüyamda tanıdığım insanların suretine bürünmüş olanlar yahut tanımıyor olsam da sezgisel olarak insan suretinde cin olduklarını fark ettiklerim oldu. Tanıdığım birinin kılığında olanlar genellikle o kişiye nazaran daha kısa, gözleri daha büyük ya da tuhaf bakan, hızlı ve acele hareket eden, konuşmayan ve yukarıda bir arkadaşın bahsettiği gibi tuhaf bir gülümsemesi olan varlıklardı. Biri babaannemin kılığına girmişti mesela. Rüyada bunun gibi tuhaf hareketlerinden anlayıp boğazına yapışmıştım "sen o değilsin diye". Bir keresinde de karanlık bir tünelde beyaz, saçlı esmer tenli ve uzun boylu bir adam kılığında karşılaşmıştım. Gözlerinin normalden büyük olduğunu hatırlıyorum. Ben dua okuyunca yan yan, tuhaf bir yürüyüşle kaçmıştı. Sanırım hep bir fiziksel kusur oluyor. Olmasa da sezgileriniz onun insan olmadığını söylüyor size zaten. Rabbim onları bizden uzak kılsın.
Âmin. Şerlerinden Allah'a sığınırız.

Hasvili

Kayıtlı Üye
Yani görüntü olarak mı herhangi birinin suretinde gözüküyor ? Yoksa bildiğin ete kemiğe bürünmüş bir insan gibi mi ? Konu başlığından dolayı soruyorum.
Goruntu olarak da zaten istedigi kiliga girebilir. Insan suretinde ete kemige burunmus halde bir defa denk geldim, onda da fazla durmadi en fazla 30 sn bi etkilesim oldu. Gozuken arkadasimin perisiydi. Turlu hayvanat seklinde cok denk geldim. Yilan, geyik, tilki seklinde.

FouR ≛

Banlı Kullanıcı
İş
Sıradan
Goruntu olarak da zaten istedigi kiliga girebilir. Insan suretinde ete kemige burunmus halde bir defa denk geldim, onda da fazla durmadi en fazla 30 sn bi etkilesim oldu. Gozuken arkadasimin perisiydi. Turlu hayvanat seklinde cok denk geldim. Yilan, geyik, tilki seklinde.
Ete kemiğe nasıl bürünüyor ki

X6K3

Kayıtlı Üye
Ete kemiğe nasıl bürünüyor ki
Sanırsam size kendi görüntüsünü fiziksel alemde yansıtıyor (zihninize). Ek olarak benim gördüklerim kesinlikle konuşmayan, ve yüzleri olmayan tarzdaydı, hani Sevimli Hayalet Casper gibi, beyaz bir örtünün içinde havada gibiydiler, 3-4. Kişi vardı.

Ü

Üye silindi 55028

Ete kemiğe bürünmesine belkide gerek yoktur.Öncelikle şu bilgiyi veriyim; Mit'in elinde kişiyi izlemek için geliştirilmiş bir pelerin var.Görünmezliği bulmuşlar yani ama aletin(pelerin) işlevini yitirme koşulu kişinin önünde olursan güneş ışığı seni görünür kılabiliyor.Anlatmaya çalıştığım zaten varlıkları var ama bir alet ve sınırsız enerji kaynağı ile örtülü oluyorlar.

Nighty

Kayıtlı Üye
Feci sıkan arkadaşlar var :) neyse kısa bilgi, cinlerin bizim boyutumuzda şekillenebilmeleri gerçekten onlar için çok enerji ve güç gerektiren bir olay. O yüzden kolay kolay kalkışmazlar ve beceremezler de. Lakin yapabilenleri, latif yapılarını hala korumalarından dolayı ışık altında gölgeleri olmamasından ayırd edebilirsiniz. Kendilerine dokunmaya çalıştığınız zaman da zaten fark edersiniz ancak dokundurmazlar. Çok çok güçlü olup da gerçekten fiziki forma girebilenler, ete kemiğe bürünenler de bizimle muhatap olmaz korkmayınız, onların zaten dünya üzerindeki işleri, uğraşları, muhatap oldukları, ortaklık yaptıkları zümreler bellidir. Rabbim her türünden muhafaza etsin.