Imera Reiki

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
Katılım
25 Haz 2008
Mesajlar
2,596
Tepkime puanı
168
Konum
somewhere outthere
İş
dış ticaret uzmanı
Imera Reiki oldukça güçlü ve üst düzey bir Reiki sistemidir. Bu sistem sadece Usui Reiki, Seichim Reiki veya Karuna Reiki gibi Reiki çeşitlerinin masterlarına öğretilir.Imera Reiki Mısır orijinli bir enerji sistemidir.Imera Reiki,daha çok reiki anlamına gelir. Alıcıya da vericiye de güç veren bir enerjidir.

Bu enerji çeşidinde semboller yoktur ve uyumlanması çok kolaydır. Ancak enerjiye alışkın olmayan bir insan için bu uyumlama Imera Reiki 'nin güçlü titreşiminden dolayı zorlu bir süreç olacaktır. Bu yüzden sadece masterlara öğretilir ve öğrenenlerde bu sistemin Master'i olurlar. Imera Reiki fiziksel, zihinsel,duygusal ve ruhsal enerji dengesi için kullanılır. Bunun yanı sıra bir diğer özelliği de istenen olumlu amaçlar içinde kullanılabilir olmasıdır. Kişinin dilediği gelecek yada ulaşmak istediği amaçlar için Imera Reiki ile enerji çalışmaları yapılabilir. Bir çok kullanıcı güçlü spritüel bağlantılar deneyimlemiştir. Imera Reiki bir çok yeteneğinizi ortaya çıkartır. Imera Reiki bastırılmış sorunları ortaya çıkartmakta oldukça yeteneklidir.


Imera Reiki oldukça etkili bir rahatlıkla ve uzaktan enerji çalışmaları için yoğunlukla kullanılabilir. Imera Reiki ile yakından ve uzaktan enerji verebilirsiniz ve uyumlama süreci de hem yakından hem uzaktan yapilabilir. Oldukça etkili ve güçlü bir sistem olan Imera Reiki anlatmakla anlaşılabilecek bir enerji değildir. Mutlaka onu deneyimlemeli ve etkilerini yaşamalısınız.
 
Üst