İmara reiki

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
Katılım
5 Haz 2008
Mesajlar
7,096
Tepkime puanı
4,968
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog[color=#FF0000:12x2cogp]İmara reiki
[/color:12x2cogp]
Mısır kökenli olduğu söylenen İmara, daha fazla enerji anlamına gelir.

Barton Wendel tarafından kanalize edilmiş evrensel enerji türlerinden biridir.

Imara Reiki oldukça yüksek titreşimli bir enerji ve üst düzey Reiki’dir.Sadece uyumlamasını alanlar bu enerjiyi kullanabilir.Imara Reiki, Reiki skalasında 5.sıradadır.Sadece karşılaştırma nedeniyle şöyle bir skaladan söz edilebilir.Usui Reiki 1,2 ve masterlık ilk 3.derecedir.Karuna Reiki 4.derece olup Imara Reiki 5.derecedir.Yine aynı şekilde Usui Reiki 1.bant genişliğinde bir titreşime sahiptir,Karuna Reiki 2,Imara Reiki ise 3.bant genişliğinde bir titreşime sahiptir.Imara Reiki’yi daha sert bir şekilde algılayabilirsiniz.Bu enerji oldukça farklı hissedilir. Belli bir mantrası ve tek sembolü vardır. Tek aşamalıdır.

Belli el pozisyonları ile uygulanır. Hem kendine, hem başkalarına uygulanabilir, uzaktan da şifa yapılabilir. Fiziksel, duygusal, zihinsel ve ruhsal travmalara şifa verilebilir. Geçmiş ve geleceğe de şifa verilir. Şifa amacıyla kullanıldığı gibi, başkasına zarar verici nitelikte olmamak kaydıyla belli hedefler için de kullanılabilir.

Ancak, uyumlama alabilmek için bir reiki, seichem v.s. master olmak gereklidir. Çok güçlü olduğu için her seviye kaldıramayabilir.

Imara enerjisinde semboller kullanılmaz.

Yeni ve kolay uyumlama işlemi vardır.

Imara Reiki bastırılmış sorunları ortaya çıkartmakla oldukça yeteneklidir.(Psikolojik,duygusal ya da spirituel travmalar gibi.)

Imara Reiki oldukça etkili bir rahatlıkla ve uzaktan şifa için yoğunlukla kullanılabilir.

Imara alıcıya da vericiye de şifa veren bir enerjidir
 
Üst