Ilk enerji uyumlamasini kim yapti?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Pantea

Kayıtlı Üye
Katılım
15 Eyl 2008
Mesajlar
921
Tepkime puanı
78
Bu soru kafami kurcaliyor simdi biz birbirimizi uyumluyoruz tamam , peki ama bu islemi ilk kim baslatti ? eger uyumlanmadan bu enerjileri kullanmak aktive etmek mumkun degilse o kisiyi kim uyumladi ?yada nasil olduda enerjiyi kendisinde toplayip baskalarina aktarabilmeyi basardi? Yanitlari merakla bekliyorum.
 

RAZYEL

Banlı Kullanıcı
Katılım
10 Eki 2008
Mesajlar
98
Tepkime puanı
3
Konum
Amsterdam
Kisi kendisini ilerletmis bulunup cesitli yeteneklere sahip olup,potensyalini en üst dereceye cikartmis bulunmaktadir.Sahip oldugu bu tecrübeleri sizinle paylasip,sizdeki gizli yetenekleri ve potensyali ayarlayip aktive etmenizi sagliyabilecek bir temele sahip olmalidir.Enerji konusunda genelde kosmik enerji kulanilmaktadir,aslinda söyle düsün begin enerjisi ,sakralar vs,hangisi kosmik enerji degildir ki? Tabi bu benim fikrim,örnegin futbol takimini egitebilip calistirabilecek bir insan yani bir antrenör gerekli tecrübelere ve deneyimleri sahip olmasi gerekir,ve bu tecrübe birikimini diyer acemilere aktarabilmesi icin otoriter yada enerji seviyesi yüksek bir kisligi sahip olmalidir.Bu yapisal temel ve psikolojik güc ile bu konularda deneyimleri olmiyan insanlara aslinda bir cesit enerji aktarilmaktadir,biz buna kisaca bilgi paylasimi deriz yada hoca cirak iliskisi falan.Genelde ilk enerji uyumlamasini yapan kiside bir cesit inisiyasyon almis durumundadir yada cesitli varliklardan aldigi bilgileri ve yetenekler dogrultusunda hareket etmektedir,diye düsünüyorum.
Jenetik ve Dna faktörleride tabi gözardi edilmemelidir,örnegin majisal anlamda bir zamanlar basarili olmus ve tecrübeli bir merhum insanin,ogluda majide basarili olma imkani oldukca yüksektir.Yani kisaca jenetik özelikler ve ruhsal güc yani yeteneklerde oldukca önemlidir,ama böyle bir altyapisina sahip olmasan bile mutlaka zamanla derslerini calisarark kendini ayarliyabilirsin.
 

sdbr

Banlı Kullanıcı
Katılım
22 Haz 2008
Mesajlar
256
Tepkime puanı
2
benimde hep aklıma taklan bir soru
 

Espavo

Kayıtlı Üye
Katılım
22 Eki 2008
Mesajlar
17
Tepkime puanı
7
Reiki, bedensiz varlıklar ilişkisi adlı yeni bir konu açtım bu katogeride yardımcı olabilir bu konuda okumanızı tavsiye ederim.
 

Osiris

Tecrübeli Üye
Katılım
23 Kas 2008
Mesajlar
695
Tepkime puanı
124
ilk uyumlamayı başlatanı o enerjiye ''evren'' uyumluyor.mesala golden triangle enerjisini yayan kişiye derin bir buddha meditasyonu sonucu enerji uyumlaması olmuştur.
 

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
Katılım
25 Haz 2008
Mesajlar
2,596
Tepkime puanı
158
Konum
somewhere outthere
İş
dış ticaret uzmanı
ilk enerji uyumlamasını bana ananem yaptı ona da annesi yapmış.. El verme aktarma gibi bir şey, sonrasında ise başkalarından yardım aldım ben.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst