İletişim bilgisi paylaşmak yasaktır

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Sevgili üyeler amaç ne olursa kişisel bilgi, iletişim bilgisi paylaşmak yasak. İletişim bilgilerini almak isteyen insanlar bize başvurur. Sorumluluğu aldığını ve gizlimabetin bu olabilecek durumlardan sorunlu olmadığını kabul ve beyan etmesi gerekir.

sürekli uyarmamıza rağmen sürekli bir iletişim kurma çabası var sonra da zarar gördüklerine dair idealar var.

iletişim bilgisi paylaştığı bilinen herkes siteden uzaklaştırılır.

kim haklı kim haksız durumuna bakılmaz. Burası bir mahkeme salonu değil.

Bu konuyu okumadım görmedim. Kabul edilemez. Defalarca yazdım. Açık olarak sitemiz de beyan edilmiştir.

kişisel bilgilerinizin paylaşımı ve iletişim bilgi paylaşımı yapılması yasaktır.

kişisel ve iletişim bilgileri paylaşımından sonra yaşanacaklardan gizli mabet sorumlu değildir.

Midnightsword

Kayıtlı Üye
Sevgili üyeler amaç ne olursa kişisel bilgi, iletişim bilgisi paylaşmak yasak. İletişim bilgilerini almak isteyen insanlar bize başvurur. Sorumluluğu aldığını ve gizlimabetin bu olabilecek durumlardan sorunlu olmadığını kabul ve beyan etmesi gerekir.

sürekli uyarmamıza rağmen sürekli bir iletişim kurma çabası var sonra da zarar gördüklerine dair idealar var.

iletişim bilgisi paylaştığı bilinen herkes siteden uzaklaştırılır.

kim haklı kim haksız durumuna bakılmaz. Burası bir mahkeme salonu değil.

Bu konuyu okumadım görmedim. Kabul edilemez. Defalarca yazdım. Açık olarak sitemiz de beyan edilmiştir.

kişisel bilgilerinizin paylaşımı ve iletişim bilgi paylaşımı yapılması yasaktır.

kişisel ve iletişim bilgileri paylaşımından sonra yaşanacaklardan gizli mabet sorumlu değildir.
Bir kişiyle özel olarak konuşmak istiyorum bunu nasıl sağlarım

createtherules

Kayıtlı Üye
Bir kişiyle özel olarak konuşmak istiyorum bunu nasıl sağlarım
Ya kişinin de sorun yaşamasına neden olacaksınız biraz daha zorlarsanız.
Sorun işte direk olarak açtığınız konuda. Kimse kimseyi tanımıyor zaten amaç o. Her yerde bir kural var olmuyorsa olmaz yani.