İğne falı ile gelen varlık

serkan dahlan

Kayıtlı Üye
4 tane ifrit neden kızın içine giriyor?
Sebebi nedir?
Büyü ile mi görevlendirildiler sizce?
o kızın hikayesi çok ünlü bi hikaye filmede konu oldu emily rose dünyaca ünlü exorcism filmi kıza ilk birtane giriyo sonra 6 tane birden giriyolar 6 sı girince zaten kız artık gidiyo incecik oluyo her tarafı mor ters filan yürüyomuş

bunlar ateşten yaratıldıkları için tek elementler ateş çakraları var insan vücudundaki ateş çakrası da olunca bedene girince haz alıyorlar öyle diyim kibarcası bedenin içine giriyolar ateş çakrasını sonuna kadar aktif edip ordan besleniyorlar insan vücudu yemek yiyip yedigi şeyler ruhunada gittigi için arada çok büyük enerji kalite farkı var su yerine petrol içmekle aynı şey

Deniz_aksaray

Kayıtlı Üye
6000 ise, hamr denen evlerde yaşayan avam cinlerdir. Onlar zararsızlar. 10000 tanesini birden de görse sorun olmaz çünkü insanlara bulașmazlar hatta korkarlar insandan.

Ifritse eğer 1 tanesi haftada bir bile uğrasa delirtir. Delirtmezse seni başka birinin işi için hazıyordur.

Normal cinler anca hislere etki edebilir, sıkıldım der biseyler yaparsınız. Cine bile yormazsınız o derece basitler. Ama ifritler size düşünce getirirler. Hipnoz ederler sizi. Derken bir bakarsınız davranış merkezinizi kolayca manipule ederek sizi normalde tiksineceginiz bir adama bile aşık edebilirler. Kendinizi normalde asla yapamayacağınız şeyleri yapma dürtüsü ile boğuşurken bulabilirsiniz.
Yani zarar sızlar diyor sun oyüzdeni mi televizyon izliyor lar

Deniz_aksaray

Kayıtlı Üye
6000 ise, hamr denen evlerde yaşayan avam cinlerdir. Onlar zararsızlar. 10000 tanesini birden de görse sorun olmaz çünkü insanlara bulașmazlar hatta korkarlar insandan.

Ifritse eğer 1 tanesi haftada bir bile uğrasa delirtir. Delirtmezse seni başka birinin işi için hazıyordur.

Normal cinler anca hislere etki edebilir, sıkıldım der biseyler yaparsınız. Cine bile yormazsınız o derece basitler. Ama ifritler size düşünce getirirler. Hipnoz ederler sizi. Derken bir bakarsınız davranış merkezinizi kolayca manipule ederek sizi normalde tiksineceginiz bir adama bile aşık edebilirler. Kendinizi normalde asla yapamayacağınız şeyleri yapma dürtüsü ile boğuşurken bulabilirsiniz.
Bu arada bu cin ırkı yani avam cinleri hakkın da daha fazla bilgi alabilirmiyim

Deniz_aksaray

Kayıtlı Üye

Bu arada bu cin ırkı yani avam cinleri hakkın da daha fazla bilgi alabilirmiyim

Punishment

Banlı Kullanıcı
Cinler televizyon izleyebilir.
Benim eski evimde yakartop oynuyorlardı. Zulmettikleri bir tane vardı aralarında, onu top olarak kullanıp birbirlerine atıyorlardı hem de roket gibi bir hızla.
Anliyorum
Yani saniyesine olaylari yerinde görüp öğrenebilecekken, insanoglunun binevi kendi acziyetinin icadi tv yi izleyecegim. Cok mantikli.

Sayin üye @Mya nin dedigi gibi tek bi normal yok. 👉👈

Bu arada sizinkiler yine iyiymiş. Kendi hallerinde gorunuyorlar. Benimkiler sizinkilere biraz özenmeli. 😤

Retro

Kayıtlı Üye
Anliyorum
Yani saniyesine olaylari yerinde görüp öğrenebilecekken, insanoglunun binevi kendi acziyetinin icadi tv yi izleyecegim.
Belki izliyor gibi yaparak seni mantık acmazlarına sürüklüyorlardır.

Cin bu, özgür iradesi var. Keyfi neyi ne şekilde isterse o şekilde troller avını.

Cinleri nedense hayvanlar gibi anlatıyorlar : pis yerlerde, boş evlerde yaşarlar, üstlerine ișenmesinden hoşlanmazlar bla bla.

Bir Allahın kulu da demiyor ki bu yaratıkların özgür iradeleri var ve bir anda fikir ve strateji değiştirerek te seni yaniltabilirler.

Gece uyanır gündüz uyurlar diyorlar, yahu tmm da gün içinde uyanık ta kalır. Büyü ile geldiyse, sana da görücüye geleceklerse seni gündüz de bırakmaz.

Geceden uykusunu alır, gündüz sana gelen o görücüyü sana kötü gösterir..

Bu arada sizinkiler yine iyiymiş. Kendi hallerinde gorunuyorlar. Benimkiler sizinkilere biraz özenmeli. 😤

Benimkiler zararsız ya. Eskiden gözümün yaşına bakmazlardı ama. Çenemi kitlerlerdi topluluk önünde. Ama sonra bir işlem öğrendim șimdi herseyi dilime vermeye bașladılar. Çenem düştü mü çok isabetli denk gelișler ile konuşurum mesela.

Buradan da şunu öğreniyorum, bir cin size hangi sorunu yașatıyorsa o konuda normalden bile daha yetenekli olma kabiliyetiniz var ve ona kastediyor demektir.

Mesela evlenemiyorsanız harika bir aşık olma potansiyeliniz var, sosyalleșemiyorsanız herkesten daha sosyalsiniz aslında.

Retro

Kayıtlı Üye
@Retro , cinlerin enerji değeri. Nasıl ve ne ile ölçülür. Volt, watt, amper? Ya da tane?

Hiçbiri. Gerçi kirliyan kameralar ile aura fotoğrafı çekilebiliyor, belki cinlerin de bir şekilde görüntüsü yakalanabilir.

Sonuçta elektromanyetik bedenleri var.. Șöyle anlamak tam isabet olur :

Bir mikrodalga fırının toprak tas içindeki çorbayı 10 saniyede ısıtıp kaynatması gibi, cinler de kendi mikrodalga bedenleri ile bizim beynimizin içine aynı şekilde girip; öfke, korku, zevk gibi çabuk ısınan ve ani tepki veren merkezlerimizi aynı şekilde kullanıyorlar. Orası kesin. Ve beyninin ön lobu (ahlak lobu) zayıfsa kendi yaptıklarını sorgulamadan dürtülerine kapılıyorsun. Halbuki dürtülerin manipule ediliyor şeytanın tarafından ama bunu anlamak için pineal bezinin açık olması lazım. Ama kapatmayı biliyorlar.

Bu devirde insanlar melez oldular artık. Doğan çocuklar hannas olarak doğuyor.