İğne falı ile gelen varlık

Deniz_aksaray

Kayıtlı Üye
Öncelikle selam.bundan 5 sene önce annem biz uyurken YouTube den bir fal görmüş ve denemiş adı da başlık tan anlayacağınız üzere iğne falı .ilk olarak ben inanmadım tabi annem evlenecği kişiyi sorduğu zaman bir isim çıktı benim de aklıma aniden işini ve yaşını sor dedim.sorduğumuz da tanıdık biri çıktı.biz de dedik di memleketini şöyle onu da söyledi ve oda doğru çıktı hemen ardından burcu söyle dedik oda doğru çıktı sonra bu falla baya konuşmaya başladı annem bende pek umursamadım sadece sınav notlarını çok sorardım onlarıda her zaman bilirdi çok uzun bir süre sonra bir cin olduğunu söyledi ve annemin kafasın da da konuşmaya başladı hangi kabileden sin diye sorduğumuz da ifrit kabilesin den olduğu ortaya çıktı bir yorum dada görmüştüm böyle bir olay la karşılaşmış biri var bundan 2 ay önce annem piskoloğa gitti ve bu olanları doktora anlattı doktor inanmadı ve annem bir iğne iplik istemiş hemen ardından doktorun kızın dan tut her şeyine kadar söylemiş bu varlık.doktor annemi arbaya bildirmiş işin den izin isteyip ve hemen dedesine götürmüş bu adamda bir hoca tabi eve girdikleri zaman hoca selamın aleyküm demiş annem de otomatik olarak aleyküm selam demiş hocanım cevabı ise sana demedim "Arkan Dikilerek dedim" diye bir cevap almış ki annem çok şasırmış. Bunu bize söyledik lerin de ise tam tamına evde 6000 tane ifrit ama Müslüman olduğu ve herkese bölündüğü söylemiş şu zamana kadar bize ne zararları dokundu oyüzden pek korkmadım ve korkmuyorum da kardeşime görünüyor lar çünkü kardeşimin 3. Gözü açık ben sadece nerde olul olmadıklarını soğukluk tan hissede biliyorum hoca ise kardeşimi korkuttularını söylemiş ben pek anlamadım şahsen bu raya içini dökmek için geldim çünkü yakın da patlayacak tım ama daha fazla bilgisi olan varmı acaba

Şiron

Kayıtlı Üye
Öncelikle selam.bundan 5 sene önce annem biz uyurken YouTube den bir fal görmüş ve denemiş adı da başlık tan anlayacağınız üzere iğne falı .ilk olarak ben inanmadım tabi annem evlenecği kişiyi sorduğu zaman bir isim çıktı benim de aklıma aniden işini ve yaşını sor dedim.sorduğumuz da tanıdık biri çıktı.biz de dedik di memleketini şöyle onu da söyledi ve oda doğru çıktı hemen ardından burcu söyle dedik oda doğru çıktı sonra bu falla baya konuşmaya başladı annem bende pek umursamadım sadece sınav notlarını çok sorardım onlarıda her zaman bilirdi çok uzun bir süre sonra bir cin olduğunu söyledi ve annemin kafasın da da konuşmaya başladı hangi kabileden sin diye sorduğumuz da ifrit kabilesin den olduğu ortaya çıktı bir yorum dada görmüştüm böyle bir olay la karşılaşmış biri var bundan 2 ay önce annem piskoloğa gitti ve bu olanları doktora anlattı doktor inanmadı ve annem bir iğne iplik istemiş hemen ardından doktorun kızın dan tut her şeyine kadar söylemiş bu varlık.doktor annemi arbaya bildirmiş işin den izin isteyip ve hemen dedesine götürmüş bu adamda bir hoca tabi eve girdikleri zaman hoca selamın aleyküm demiş annem de otomatik olarak aleyküm selam demiş hocanım cevabı ise sana demedim "Arkan Dikilerek dedim" diye bir cevap almış ki annem çok şasırmış. Bunu bize söyledik lerin de ise tam tamına evde 6000 tane ifrit ama Müslüman olduğu ve herkese bölündüğü söylemiş şu zamana kadar bize ne zararları dokundu oyüzden pek korkmadım ve korkmuyorum da kardeşime görünüyor lar çünkü kardeşimin 3. Gözü açık ben sadece nerde olul olmadıklarını soğukluk tan hissede biliyorum hoca ise kardeşimi korkuttularını söylemiş ben pek anlamadım şahsen bu raya içini dökmek için geldim çünkü yakın da patlayacak tım ama daha fazla bilgisi olan varmı acaba

Şiron

Kayıtlı Üye
Anlattıklarınıza göre durumu sadece bir faldan ibaret olmadığı çok ortada kardeşinizin 3ü gözünün açık olduğunu da diyorsunuz. Ata veya ailenizden gelen bir bağlantı ile olabilecek bir durum olabilir. Sizin sıkıntı hissettiğiniz durum nedir ? İğne falından önce böyle şeyler yok muydu ? Kardeşinizin durumunu ne zaman fark ettiniz

business woman

Kayıtlı Üye
Altı bin tane sizin evde? Evde kaç kişi yaşıyor? Şok!
Çözüm yolu söylemedi mi hoca? Birşey yapmadı mı?
Bende yapmıştım bu falı siz bana da tavsiye etmediğinizi söylemiştiniz hatırlarsınız belki. O zaman takıntılı olduğum bi çocuk vardı kalbimi kırmıştı. Onun adını ve soyadını yazmıştı evlenceğim kişi olarak. Üstünden belki 2 yıl geçti. Şimdi çok tatlı bi kız arkadaşı var mutlu da görünüyor onu içimde affettim gerçi umarım mutlu da olur. Şimdi düşünüyorum da onun üstüne bir sevgilim oldu(aldatıldım sürünsün istiyorum 😂) kaç tane görücü gelmek isteyen olmuş reddettim. 4 evlenme tekllifi aldım biri iki gün önce iş ortaklarımdan biri tarafından. Kabul etmeyi düşünüyorum aslında güçlü bi adam ekonomik anlamda. Belki etkilenmemeyi denemlisiniz takılıp kalmamayı ve görmezden gelmeyi öğrenmelisiniz. Güçlü irade çok çok önemli. Siz dinledikçe onlar daha çok konuşacaktır.

nurumm

Kayıtlı Üye
@Parmesan evleneceğiniz kişi olarak yazmış ama sonuçta bitirmişiniz yani fal tutmadı mı burda, siz o falın üstüne düşmeyince mi olmadı ?

business woman

Kayıtlı Üye
@Parmesan evleneceğiniz kişi olarak yazmış ama sonuçta bitirmişiniz yani fal tutmadı mı burda, siz o falın üstüne düşmeyince mi olmadı ?
O zaman çok düşüyodum bütün odak noktam oydu. Hırs kin kırgınlık ama bi o kadar da istiyodum. Belki zihnim iğneyi ona yönlendirdi. Belki biz duymak istediklerimizi duyup görmek istediklerimizi görüyoruzdur. Orada hiç objektif olamıyoruz. Bşy bekliyoruz. Ve bu olmasını istediğimiz şey oluyor genelde 😂

Deniz_aksaray

Kayıtlı Üye
Anlattıklarınıza göre durumu sadece bir faldan ibaret olmadığı çok ortada kardeşinizin 3ü gözünün açık olduğunu da diyorsunuz. Ata veya ailenizden gelen bir bağlantı ile olabilecek bir durum olabilir. Sizin sıkıntı hissettiğiniz durum nedir ? İğne falından önce böyle şeyler yok muydu ? Kardeşinizin durumunu ne zaman fark ettiniz
İğne falın dan önce böyle şeyler asla olmazdı ama evde garip yeşilimsi dişler bulurduk ki anlamazdık annem gençken eve ilk taşındıkların da karnın da üc çizgi yani yara çıkmış sadece alt dan bağlanan badi giyinmiş ve bu çizgi ler durmuş ve bundan günler sonra çizgiler yeniden çıkmış .kardeşime gelirsek ise kapısının önünde beyaz bir varlık durduğunu söylemişti onu korumak için ordalar mış ne zaman başladığını bilmiyorum ama varlığı tanıtacak sam 2 metre boylarında uzun beyaz elbiseli kolunda altın bilezik olup yüzük takan bir şey bunu hem kardeşim hem annem söyledi zamanın da ise varlıga sorduğumuz da annemin annesi ve dedem ayrıydı ama dedemin bir büyü yaptıgı ve coğu şeyin annem bulaştığını yani annemin eve ilk taşındığı dönem 14 yaş. Bunu yapan hoca bursa daymış ama ölmüş o yüzden ona da ulaşılamıyor şuan bundan 3 hafta önce kadar annem zihini anlaşmalı bir şeklide zihini belirli bir şekilde kaybetti varlık bunun karşılığında 6 aya 6 yere 1 kurban istedi sadece

Deniz_aksaray

Kayıtlı Üye
Bende yapmıştım bu falı siz bana da tavsiye etmediğinizi söylemiştiniz hatırlarsınız belki. O zaman takıntılı olduğum bi çocuk vardı kalbimi kırmıştı. Onun adını ve soyadını yazmıştı evlenceğim kişi olarak. Üstünden belki 2 yıl geçti. Şimdi çok tatlı bi kız arkadaşı var mutlu da görünüyor onu içimde affettim gerçi umarım mutlu da olur. Şimdi düşünüyorum da onun üstüne bir sevgilim oldu(aldatıldım sürünsün istiyorum 😂) kaç tane görücü gelmek isteyen olmuş reddettim. 4 evlenme tekllifi aldım biri iki gün önce iş ortaklarımdan biri tarafından. Kabul etmeyi düşünüyorum aslında güçlü bi adam ekonomik anlamda. Belki etkilenmemeyi denemlisiniz takılıp kalmamayı ve görmezden gelmeyi öğrenmelisiniz. Güçlü irade çok çok önemli. Siz dinledikçe onlar daha çok konuşacaktır.
Ben onları duyamıyorum ama annem hala duyuyor not annem zihnini kaybetti

Deniz_aksaray

Kayıtlı Üye
Yani hayır fal tutmadı ama ondan önce annem ve kardeşimin babası ikisi de birbirini kaybetmiş ve o varlık bir ara onla yeniden birlik te olacağını söylemiş ti annem zihini ni kaybettiğin den beri rüyasın da tam da kardeşimin babasına benzeyen birini gördüğünü söyledi ve uzun bir parda binaların büyük olduğu bir yerde varlık şuan new york da olduğunu söylemişti annemin bahsettiği yeri sordum ve tarif ettigi yer new york daki o kocaman park

business woman

Kayıtlı Üye
Ben onları duyamıyorum ama annem hala duyuyor not annem zihnini kaybetti
Annem zihnini kaybetti derken? Belki bi doktora götürmelisiniz. Burada bahsedilir önce bilimden yararlanılması gerektiğinden. Eğer orda bşy yoksa ki umarım vardır sonra buralarda çözüm aranır. Belki başka bi teşhis koyarlar. Çünkü kuzenimi de psikoloğa götürcez diye evden alıp bi cinci hocaya götürdüklerinde aklını yitirmişti. Önce bilim.

Deniz_aksaray

Kayıtlı Üye
Annem zihnini kaybetti derken? Belki bi doktora götürmelisiniz. Burada bahsedilir önce bilimden yararlanılması gerektiğinden. Eğer orda bşy yoksa ki umarım vardır sonra buralarda çözüm aranır. Belki başka bi teşhis koyarlar. Çünkü kuzenimi de psikoloğa götürcez diye evden alıp bi cinci hocaya götürdüklerinde aklını yitirmişti. Önce bilim.
Cinli yani o varlık la annemin kardeşimin doğduğu döneme kadar zihnini kaybetmesini istedik yani annem istedi oda sabah ezanın dan sonra zihinini kaybedecek dedi ki dediğide oldu zaten.sabah kaltığında gerçek ten zihnini kaybetmişti

Retro

Kayıtlı Üye
4 tane ifrit neden kızın içine giriyor?
Sebebi nedir?
Büyü ile mi görevlendirildiler sizce?

Bence kız son derece buna müsait bir life-style ile yaşıyordu. Derken bir gün merakına yenik düşerek mistik biseyler yaptı ve çarpıldı.

En azından bu vakaların yüzde 99' unun genel özeti bu.

Aklı başında ve rasyonel düşünen insanlara niye gitmiyorlar da hep meraklı tipleri seçiyorlar?

Türkiyedeki vakaların hemen hepsi faldan geliyor. Yani merak, mesela Cin çağırınca da geliyorlar. Cinlere meydan okuyan tipler genellikle kafayı kırıyorlar.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
4 tane ifrit neden kızın içine giriyor?
Sebebi nedir?
Büyü ile mi görevlendirildiler sizce?
Girebildikleri için. Bir de kişinin musallat taşıyabilme kapasite bu kadar. Musallat insanın enerjisi ile beslenir. Yani insan enerjisiyle besleyebildigi kadar musallat olabilir.
O yüzden ben altı bin rakamı görünce şaşırdım.

Deniz_aksaray

Kayıtlı Üye
Girebildikleri için. Bir de kişinin musallat taşıyabilme kapasite bu kadar. Musallat insanın enerjisi ile beslenir. Yani insan enerjisiyle besleyebildigi kadar musallat olabilir.
6000 rakamı dediğim gibi enerjisel olarak hoca yalan söylediğine şahsen ben inandım nedeni ise kardeşim hergün belirli zaman dilim lerinde 2 tane 3 tane göre biliyor aynı zaman da bir gece uyurken astreal seyahat yapmış ve yatak odasının içi doluymuş artı bir yandan hocanın kalp ve 3 gözü fazla açıl adam annemin 2 gün önce yaptığı bir davranışı söyledi o gün köpeği mama verdiğimizi,bizim siyah kedimizi,ve kurtardığımız tekir rengi kediyi de söyledi ya bu altı bin tanesi normal olarak 6 tane yada büyük çoğunluk la enerjisel olarak 6000 tane

Deniz_aksaray

Kayıtlı Üye
Artı zamanın da yatak odasının kapısına bir büyü yapılmış ve büyünün zamanı yani süresi dolmuş büyüyü yapan adamda cinleri ile ölü

Retro

Kayıtlı Üye
6000 ise, hamr denen evlerde yaşayan avam cinlerdir. Onlar zararsızlar. 10000 tanesini birden de görse sorun olmaz çünkü insanlara bulașmazlar hatta korkarlar insandan.

Ifritse eğer 1 tanesi haftada bir bile uğrasa delirtir. Delirtmezse seni başka birinin işi için hazıyordur.

Normal cinler anca hislere etki edebilir, sıkıldım der biseyler yaparsınız. Cine bile yormazsınız o derece basitler. Ama ifritler size düşünce getirirler. Hipnoz ederler sizi. Derken bir bakarsınız davranış merkezinizi kolayca manipule ederek sizi normalde tiksineceginiz bir adama bile aşık edebilirler. Kendinizi normalde asla yapamayacağınız şeyleri yapma dürtüsü ile boğuşurken bulabilirsiniz.