Html kodlarında diziliş önemli midir?

PsişikHacker/34-28

Banlı Kullanıcı
İş
Ölüyor..
Mesela; kod dizim şu:
href="blablabla">nasıl hacker olunur</a> (hacker kısmına takılmayın eğlence amaçlı)
</body>
</html> oldu. Aralarındaki açıklık kodlarımın çalışmasını etkiler mi?

Ve mesela <body> komutunu </body> diye kapatmazsam ne gibi sorun çıkar? Codepen de çalışıyorum da :) şimdiden teşekkürler :)

Saygılarımla;

#PsişikHacker

dhardhar

Kayıtlı Üye
Bilim teknoloji basligina acilmis aslinda forum formatina aykiri bir durum yok :))) hani bilim teknoloji baslik grubunu yazarlarken aslinda populer bili teknoloji konularini biraz da gizem iceren sekliyle dusunmuslerdir yoneticiler:))) bir anda html kodu gorunce ben de dumur oldum :)

PsişikHacker/34-28

Banlı Kullanıcı
İş
Ölüyor..

Tabi ki çalışacak.
Doğru kodu yazmak bile içgüdü, konsantrasyon ve psișik yetenek gerektirir.

Evrene güvenceksin ?
Senim yazdığın kodu evren de kullanıyor.
Biraz kendini geliştir de yapay zeka kodu da yaz. 10 seneye kalmaz pahalanacak buralar??[/QUOTE]
Kendi jarvis'imi yapmayı düşünüyorum :D

Ü

Üye silindi 58480

Dostum sağlıklı daha alıntı yapmayı da öğrenirsen gerisi gelecek. :Dquote kodunun sonu var başı yok. Kendi yazdığımı sen yazmışsın gibi okudum diye hicbisey anlamadım kendi yazdığımdan da.

Ama azim var ben gördüm.

PsişikHacker/34-28

Banlı Kullanıcı
İş
Ölüyor..
Dostum sağlıklı daha alıntı yapmayı da öğrenirsen gerisi gelecek. :Dquote kodunun sonu var başı yok. Kendi yazdığımı sen yazmışsın gibi okudum diye hicbisey anlamadım kendi yazdığımdan da.

Ama azim var ben gördüm.

Enter yapmadım ve mouse klavye ikilisi kafayı yemişti o zaman gşdfklgşdfk benim suçum yook :D

makssenberg

Kayıtlı Üye
Mesela; kod dizim şu:
href="blablabla">nasıl hacker olunur</a> (hacker kısmına takılmayın eğlence amaçlı)
</body>
</html> oldu. Aralarındaki açıklık kodlarımın çalışmasını etkiler mi?

Ve mesela <body> komutunu </body> diye kapatmazsam ne gibi sorun çıkar? Codepen de çalışıyorum da :) şimdiden teşekkürler :)

Saygılarımla;

#PsişikHacker

"href" diye başlangıç olmaz "<a href" diye başlayacaksın. Buraya başlık açana kadar hızlıca kendin de deneyebilirdin herhangi bir editörden :D