Hızlı Para

nurumm

Kayıtlı Üye
evetttt yazma zamanım geldi
bunu haftasonu yapmıştım bugün çarşamba bunu yazmak için sabırsızlandim ve haftanın bitmesini beklemek istemedim.
öncelikle bu işlem öncesi beden titreşimi yükseltme meditasyonu yaptım ki frekansim yükselsin ardından bunu dendiği gibi yaptım sakladım youtubedan da 1 2 tane para frekansi subliminali tarzı şeyler dinledim ve günlerdir 200-1000 arasında beklemediğim yerlerden para geliyor Absoluta ya çok teşekkürler lütfen siz de bir şans verip deneyin ❤️
Biz zaten ara ara yapıyoruz ;) yok yerlerden çıkıp geliyor paralar :))

mehmetnur

Kayıtlı Üye
Ekli dosyayı görüntüle 2296
Kağıda çiziyoruz. Bir avuç tuz üstüne serpip diyoruz:
Tuzum kuru olsun
Param gelsin
Ceplerim dolsun.
Öyle olsun!

Kağıdı tuz ile birlikte saklıyoruz. Para gelince, skripte teşekkür edip yakıyoruz kağıdı. Kağıdın üstündeki tuzu tuzluga koyuyoruz.
Merhaba üstadım. Online satışları arttırmak için bir uygulama varmı?

mehmetnur

Kayıtlı Üye
Şimdilik yok. Ama bu sitedeki gliflere ve runelere bakıp birşeyler tasarlayabilirsiniz.
Sigil yaratma tarifi konusuna da bakmanızı öneririm.
Üstadım bir ricam var bu formulde kullandığınız rune veya sembollerin isimlerini yazarmısınız siteden araştırarak bütünü görmek için mantığını anlamak için anlamlarına bakayım.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Üstadım bir ricam var bu formulde kullandığınız rune veya sembollerin isimlerini yazarmısınız siteden araştırarak bütünü görmek için mantığını anlamak için anlamlarına bakayım.
Mantığını anlamak için, arakne glifleri, Göktürk alfabesi ve dimmrunir konuları tüm yorumlarıyla okumalısınız.

Bu işi yapacaksanız, öğrenmeniz gerekiyor. Yok ben bir formül istiyorum, maji ile ilgilenmiyorum dersiniz hiç yapmayın. Çünkü bir kere yaptıktan sonra, hep yapmak zorunda kalacaksınız.

mehmetnur

Kayıtlı Üye
Mantığını anlamak için, arakne glifleri, Göktürk alfabesi ve dimmrunir konuları tüm yorumlarıyla okumalısınız.

Bu işi yapacaksanız, öğrenmeniz gerekiyor. Yok ben bir formül istiyorum, maji ile ilgilenmiyorum dersiniz hiç yapmayın. Çünkü bir kere yaptıktan sonra, hep yapmak zorunda kalacaksınız.
Anladım hocam. Devamlı yapmanız gerekecek konusunda kasıt nedir? Açarmısınız. Saygılarımla.

Alakan

Kayıtlı Üye
Büyücülük devamlı yapmanız gerekecek. Güçler sizin yapabildiğinizi görünce, devamlı yapın diye zorlayacaklar sizi. O yüzden zorlama başlamasın diye, düzenli yapmak gerekiyor.
Bu altı çizilmesi kocaman kocaman yazılması gereken çok önemli bir mevzu. Muhabbet kısmında @createtherules yazmıştı bana sanırım; gerçekten devam etmediğinizde devam etmenizi sağlayacak olaylar çıkarıyorlar karşınıza. Bir şekilde mecbur kalıyorsunuz. O yüzden en başından çok iyi düşünülmesi gerekiyor.