Hızlı İş

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Bu arada skriptin çalışmasıyla ilgili birkaç cümle yazayım.
Star arkadaşımız skripti uyguladıktan sonra, ertesi gün bulduğu işten çıkmış bulunuyor. Çünkü bir hafta içinde çok daha güzel ve çok ta ona göre teklifler almış. Bilginize...

Yekta Asıf

Kayıtlı Üye
Sarkaç zaten kolay.
Sarkaç gibi kendi bedeninizi kullanabilirsiniz.

Ayakta durun ve gevşeyin. Kendi bilincaltiniza soracaksınız. Öncelikle

- Bilinçaltım, evet nasıl olacak? sorun. Bedeninizin hafifen ileri veya geri çekildiğini hissedeceksiniz. Yana da olabilir. Bazen beden arkaya baş öne gider.
Sonra
Bilinçaltım, hayır nasıl olacak? diye sorun.
Yine bedeniniz farklı şekilde bir tarafa çekilecek.
Sonra kontrol soruları sorun.
Benim adım bu mu?
Ben sukadar yaşındayım?
Cevabı bildiğiniz sorular. Eveti ve hayırlı doğru gösterdiğini emin olun.
Sonra merak ettiğiniz soruları sorun. Cevabı evet ya da hayır olacak şeklinde.
Sarkacın materyali önemli mi Absoluta? Malakit taşından sarkaç şeklinde bir kolyem var. Onu sarkaç olarak kullanmayı düşündüm ama sanırım en iyi materyal kristal kuvars imiş. Bir de evet hayır yönü için sarkaçı nasıl eğiteceğim? Kimi saat yönü - saat yönü tersi, kimi de ileri - geri şeklinde kullanıyor. Hangisini önerirsin?

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Sarkacın materyali önemli mi Absoluta? Malakit taşından sarkaç şeklinde bir kolyem var. Onu sarkaç olarak kullanmayı düşündüm ama sanırım en iyi materyal kristal kuvars imiş. Bir de evet hayır yönü için sarkaçı nasıl eğiteceğim? Kimi saat yönü - saat yönü tersi, kimi de ileri - geri şeklinde kullanıyor. Hangisini önerirsin?
Ben balmumundan yapıyorum. İpek iplik ve ipliğe lotus yağı sürüyorum. İplik pamuk ta olabilir.
Ben ileri geri şeklinde kullanıyorum.

Yekta Asıf

Kayıtlı Üye
Evet, yönleri belirlemek için soruyoruz. Kendimiz belirliyebiliriz de. Bu durumda antrenman yapıp bilinçaltıyı egitmemiz gerekecek.

Evet. Bir tek gelecekle ilgili tutmayabilir.

Pratik yapıp ve cevapların tuttuğu görerek. ;)
Ben sarkaca "Bana 'evet'ini göster./ Bana 'hayır'nı göster. " şeklinde talimat verdim. Kendisi yönleri gösterdi. İleri geri evet, sağ sol hayır demekmiş. Bir de bazı sorularda daire çiziyor. Sanırım "cevaplamak istemiyorum" anlamına geliyormuş. Ne kadar doğru bilemiyorum.

Yekta Asıf

Kayıtlı Üye
Absoluta bu harf kombinasyonu Göktürk alfabesinden mi? Nasıl bir mekanizmayı harekete geçiriyor? Büyü/maji sınıfına girmez değil mi? Bu işlemi yaparken bir varlıktan yardım alınıyor mu? Ne tür bir enerjiyi harekete geçiriyoruz?

Yekta Asıf

Kayıtlı Üye
Tam olarak öyle değil aslında
Keşke hep öyle olsaydı. 🙂
Ama kendi tereddütleriniz kısmı doğru.
Nasıl oluyor peki? Bu sarkaç işinde yeniyim ve halen araştırıyorum. Bu sarkacı döndüren şey kendi enerjimiz mi? Evrenin enerjisi mi? Bilincimiz ve düşüncelerimiz bunun neresinde? Sarkaç dönerken zihnim hiç rahat durmuyor da. 😅

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Absoluta bu harf kombinasyonu Göktürk alfabesinden mi? Nasıl bir mekanizmayı harekete geçiriyor? Büyü/maji sınıfına girmez değil mi? Bu işlemi yaparken bir varlıktan yardım alınıyor mu? Ne tür bir enerjiyi harekete geçiriyoru
1. Göktürk+ Arakne
2. Gereken enerjilerin strüktürel yapıları değiştiriyor. Her runik çalışma gibi.
3. Girer
4. Hayır
5. İhtiyacınız olan tür enerji.
Göktürk ya da Arakne konusunu okuyun orda her harfin karşısında yazıyor ne tür enerjileri harekete gecirdigi

Yekta Asıf

Kayıtlı Üye
1. Göktürk+ Arakne
2. Gereken enerjilerin strüktürel yapıları değiştiriyor. Her runik çalışma gibi.
3. Girer
4. Hayır
5. İhtiyacınız olan tür enerji.
Göktürk ya da Arakne konusunu okuyun orda her harfin karşısında yazıyor ne tür enerjileri harekete gecirdigi
Çok teşekkür ederim cevabın için. Hemen ilgili konuyu okuyorum...