Hipnomeditasyon çakra çalışması 1

elfidam

Kayıtlı Üye
elfidam, Sizin bu Sayfaya giriş yetkiniz bulunmuyor. Aşağıdaki sebeplerden birinin rolu olabilir:
  1. Başka bir üyenin yazmış olduğu Mesajı değiştirmek yada Yönetici Panelini kullanmak istiyorsunuz.
  2. Mesaj yazmak istediyseniz eğer üyeliğiniz yasaklanmış yada üyeliğinizin aktifleştirilmesi gerekebilir.

ben indiremedim.bu yazı çıktı:(

Ailuros

Banlı Kullanıcı
elfidam, Sizin bu Sayfaya giriş yetkiniz bulunmuyor. Aşağıdaki sebeplerden birinin rolu olabilir:
  1. Başka bir üyenin yazmış olduğu Mesajı değiştirmek yada Yönetici Panelini kullanmak istiyorsunuz.
  2. Mesaj yazmak istediyseniz eğer üyeliğiniz yasaklanmış yada üyeliğinizin aktifleştirilmesi gerekebilir.

ben indiremedim.bu yazı çıktı:(

Üyeliğinizi aktifleşirip tekrar denerseniz indirebilirsiniz.

Sevgi ve Işıkla Kalın

Merhaba. Maalesef indiremedim.

İlk mesajınızı yazmışsınız tekrar denerseniz indirebilirsiniz.

schutze07

Kayıtlı Üye
Her konuda hemen yeni üye olup indiremiyorum şikayetleri lütfen arkadaşlar yapmayın! Burda bazı kişiler şiddetli ağrılardan bahsetmiş bundan dolayı korktuğum için indirmeye cesaret edemedim ağrıların sebebi neler olabilir acaba?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Her konuda hemen yeni üye olup indiremiyorum şikayetleri lütfen arkadaşlar yapmayın! Burda bazı kişiler şiddetli ağrılardan bahsetmiş bundan dolayı korktuğum için indirmeye cesaret edemedim ağrıların sebebi neler olabilir acaba?
Uyumlanmadir. Çakralar açılırken ağrı yanma üşüme mide bulantısı uykusuzluk yada çok uyuma ve ve gibi bir çok şey meydana gelir.Beden yeni duruma alışma göstermektedir. Zamanla bu sorunlar tamamen ortadan kalkar tam tersi daha sağlıklı daha farkındalığı yüksek dana mutlu olmaya başlarız.

Reddlabell07

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
ses tonunuz iyi güzelde bazen anlaşılmıyor ne dediğiniz bazı yerlerde :/ bulanık bi ses geliyor

oneblood

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci,Turizm
Urum bey ben bu çalışmayı indirdim ama malesef yarısına kadar dinleyebildim yarı da kalktıım için bir problem olur mu? Birde ben bu çakraları açarsam psişik yetenek vs. birilerinin yerini öğrenebilirmiyim acaba bu kişinin nerede oturduğunu vs. öğrenebilirmiyim birde bu çakraları açtığımızda nirvanaya yükseliyormuşuz bir süre sonra kendimizi kaybediyormuşuz vs. lütfen bu benim için çok önemli ! Lütfen Urum bey
saygılarımla

Mermaid

Kayıtlı Üye
urum bey bn bu çalışmayı indrdm ama malesef yarısına kadar dnleyebldm yarı da kalktıım için bir problem olurmu brde bn bu çakraları açarsam psişik yetenek vs. birilerinin yerini öğrenebilirmiyim acaba bu kişinin nerede oturduunu vs. öğrenebiliriym birde bu çakraları açtımızda nirvanaya yükseliormuşuz bir süre snra kendimizi kaybetiormuşuz vs. lütfen bu bnm için çok önmliii ! lütfen uum bey
saygılarımla

Sn. oneblood, öncelikle sizden ricam, lütfen mesaj yazarken imlaya dikkat ediniz. Sorunuza gelince, bu çalışmalar haftada 1-2 kez uygulayabileceğiniz, çakralarınızı ve enerji kanallarınızdaki tıkanıklıkları temizlemeye yönelik çalışmalardır. Düzensiz bir şekilde kullandığınızda, tek sakıncası fayda göremeyecek oluşunuzdur. Çakralarınızın tamamen açılması ve açık kalması içinse enerji sistemlerine uyumlanmış olmanız ve düzenli meditasyonlarla enerji seviyenizi koruyor olmanız gerekmektedir. Çakralarınızın açılmasıysa psişik yeteneklerinizi elbette açığa çıkarmaya yardımcı olur ama, psişik yeteneklerinizi yüksek seviyelere çıkarabilmek için de sabırla ve sürekli çalışmalar yapmanız gerekmektedir. Sitemizde durugörü, duruişiti, telepati, astral seyahat vs. konularda ilerlemenizi sağlayabilecek çeşitli teknikler paylaşılmıştır. Biraz araştırınız ve kendinize uygun olanları uygulayınız. Nirvanaya ulaşmak dediğiniz konuysa aslında ruhsal tekamül sürecini tamamlamak anlamına gelir ki, bunun için öncelikle farkındalık konusunda kendinizi geliştirmenizi ve bunun yanısıra psişik yeteneklerinizi geliştirecek çalışmalar yapmanızı öneririm. Farkındalığınızı geliştirdiğiniz sürece ruhsal dengenizi yitirmek söz konusu olmaz. Kendini kaybetmek sözüyle bunu kastediyorsunuz sanırım :) Sitemizi bol bol araştırın, hangi inanışta olursanız olun kendinize uygun bulabileceğinizi çok çeşitli paylaşımlar, yazılar, uygulamalar bulacaksınız. Aklınıza takılanları sormaktan da çekinmeyin, kaliteli ve keyifli forumlar diliyorum, başarılar :)

termagant

Kayıtlı Üye
Harika paylaşım teşekkürler. Ben indirmiştim ancak dün dinleyebildim. Ama gerçekten büyüleyici. Ses çok harika, insanı çok etkiliyor. Sanki böyle masal dinliyormuşsun gibi hissediyorsun ve acaip bir huzur sarıyor insanı. Şahsen ben çok mutlu kalktım yerimden :)

Sadece kafama takılan birşey var, bilgili arkadaşlara ve moderatörlere sormak istiyorum; bu Mp3ler i bir seferde sırasıyla mı dinlemeliyiz? Yoksa mesela 1 hafta birini, bir hafta diğerini şeklinde mi dinlemeliyiz? Hani iyice pekişmeli mi bilgiler kafamızda :) ayhh biraz karışık sordum sanırım ama affola. Elimden geldiğince çalışıyorum, ama işte arada bir böyle takılıp kalıyorum, kusuruma bakmayın :)

vica pota

Kayıtlı Üye
Emeğinize sağlık.. Bu akşam başlayacağım uygulamaya. Gelişmeleri uygulama sonrası yorum bölümünde paylaşacağım..

origanum

Yönetici
ben hala lınkı goremıyorum bendemı bır sorun var acaba yardım edersenız sevınırım

Site bakımda ve bütün eklentiler tek tek linklere ekleniyor, ondan sonra verilecek. Bu çalışma sürene kadar bir süre daha beklenmesi gerekiyor. Esasında bir duyuru yapmıştık ama o mesaj da silinmiş.

patrick

Kayıtlı Üye
sevgili mabet okuyucuları ilk yorumum çoktan yayınladı ve msn'den aktivede ettim. Yalnız şöyle bir sıkıntıyla karşılaşmak beni ziyadesiyle üzdü. Hala linki görememekteyim. Herhangi bir çözüm yolu bulursanız çok mutlu olurum.

origanum

Yönetici
Bütün yeni üyeler aynı şeyi soruyor. Eskiler biliyor ama son kez yeniler için yazıyorum, çünkü bunu kaç kere ve kaç yere yazdığımı hatırlamıyorum. Sitemiz kısa bir süre önce bakıma alındı. Bu süreçte bütün eklentiler silindi, hepsi tek tek linklere yükleniyor ve öyle aktarılacak siteye. Bu da uzun sürüyor, o yüzden biraz daha beklemesi gerekiyor indirmek isteyenlerin.

patrick

Kayıtlı Üye
Bütün yeni üyeler aynı şeyi soruyor. Eskiler biliyor ama son kez yeniler için yazıyorum, çünkü bunu kaç kere ve kaç yere yazdığımı hatırlamıyorum. Sitemiz kısa bir süre önce bakıma alındı. Bu süreçte bütün eklentiler silindi, hepsi tek tek linklere yükleniyor ve öyle aktarılacak siteye. Bu da uzun sürüyor, o yüzden biraz daha beklemesi gerekiyor indirmek isteyenlerin.

anlaşılan seni biraz yormuşuz origanum :) inşallah bizi mazur görürsün. Yalnızca tek bir sorum kaldı bu konu hakkında da beni aydınlatırsan çok mesut olurum. Bu işlem yani linklerin tekrar koyulması ne kadar sürer acaba lütfen tahminde bulunun.

origanum

Yönetici
Hiçbir fikrim yok ne yazıkki. Ben yapmıyorum bu işi. Ama böyle şeylerin uzun süreceğini biliyorum, ayrıca çok da fazla eklenti vardı.

patrick

Kayıtlı Üye
Sevgili origanum biliyorum bu bitmek bilmez sorularım yüzünden çileden çıkıyorsun ama birazcık daha dayan çünkü bu son sorum eğer bunada cevap alırsam bir daha bu konuya uğramayacağım bile :). linki görebiliyorum ve indirdim yalnız 0 bayt olarak gözüktüğünden dosyayı açmadı. Bu 0 bayt sorununun nedeni hala forumun bakımda olması mı? Yoksa bakım bitti de bende bir sorun mu var ?

origanum

Yönetici
Sevgili origanum biliyorum bu bitmek bilmez sorularım yüzünden çileden çıkıyorsun ama birazcık daha dayan çünkü bu son sorum eğer bunada cevap alırsam bir daha bu konuya uğramayacağım bile :). linki görebiliyorum ve indirdim yalnız 0 bayt olarak gözüktüğünden dosyayı açmadı. Bu 0 bayt sorununun nedeni hala forumun bakımda olması mı? Yoksa bakım bitti de bende bir sorun mu var ?

Evet orada 0 byte görünüyor indirmeden de yazıyor, gene de indirdim baktım hala 0. Sanırım eklenirken bir sorun oluşmuş. Bir sürü link eklendi siteye ama hala devam etmekte bu ekleme işi, o kadar çok dosya var ki. Haber vereyim tekrar yüklesinler bunu. Haber verdiğiniz için teşekkürler.