Herkes yaşadığı doğa üstü varlık anısını anlatsın

darkman05

Kayıtlı Üye
2 yıl önce eşim ve ben uyurken birden gözümü açtım eşim bana bakıyordu ama gözleri kıp kırmızı ateş saçıyordu, rengi florosan lambası gibi ışık tı sanki. Ben rüya sandım hatta emindim. Gözlerimi sıkıca yumdum derin nefes aldım birdaha açtım gözlerimi, konuşmaya çalışıyorum güldü ve dişleri sivriydi. Biran Besmele çektim ama sesim çıkmıyordu. Zihnim karıştı korktum, Felak Nas okuyorum içimden gözlerim yumuk. . Sonra birden sesim çıktı, eşim uyandı, sırtı bana dönükmüs aslında ve benim gördüğüm bana dönmüş, eli başının altında sadece ışık gibi görünüyor du, ve bakiyordu, göz yanılması sandım önce o halini. . Geçenlerde daha değişigini gördüm gözleri korkunç değildi.. yine eşimin siluetinde.. sadece gülümsedi. . Eliyle birşeyler işaret etti pencereye doğru. .

gerçekten ürkütücü geçmiş olsun

Bende de musallat durumu var. Herzaman yanımda. Şimdi bile konuşabiliyorum onunla. Çok zor şeyler yaşattı bana. Şimdi kurtulmaya çalıştığım için hocalar falan olayın seyri değişti. Mesela küçük bir örnek vericem ; bir kere uyanıkken elimde mavi ışık çıkmıştı.

geçmiş olsun en sonunda galip çıkan siz olcaksınız o yüzden korkmayın ;)

tbh

Kayıtlı Üye
Teşekkür ederim kardeş. Koekmuyorum. İnşallah öyle olur.

origanum

Yönetici
peki bu enerji zamanla azalıyor mu? ama sanırım ben önceki kadar korkmuyorum o zaman çok korkuyordum. gece uyansam hayatta gözümü açamaz karanlıkta etrafa bakamazdım ama şimdi karanlıkta gözümü açıyor ve etrafa en azından daha az bir korku ile bakabiliyorum bir şey var mı diye:) büyüdüm heralde :)

Enerjiyi kendimden vermiyorum ki azalsın. Evrenden çekiyorum. Trafodan elektrik almak gibi düşünün. Varlıklarla iletişim sırasında enerji şarttır, onlar bununla beslenir. Saatlerce enerji çekip yönlendirebilirim otomatik olarak. Yüksek enerjili bedensiz varlıklarla çalışıyorum, duyduğuma göre iletişime geçmek isteyen ancak enerji alışverişinden haberi olmayanlar ilk birkaç dakika kendilerinden enerji veriyormuş ve bitap düşüp kalıyormuş, eğer devamını getirselerdi ölürlerdi.

fransula

Kayıtlı Üye
2 yıl önce eşim ve ben uyurken birden gözümü açtım eşim bana bakıyordu ama gözleri kıp kırmızı ateş saçıyordu, rengi florosan lambası gibi ışık tı sanki. Ben rüya sandım hatta emindim. Gözlerimi sıkıca yumdum derin nefes aldım birdaha açtım gözlerimi, konuşmaya çalışıyorum güldü ve dişleri sivriydi. Biran Besmele çektim ama sesim çıkmıyordu. Zihnim karıştı korktum, Felak Nas okuyorum içimden gözlerim yumuk. . Sonra birden sesim çıktı, eşim uyandı, sırtı bana dönükmüs aslında ve benim gördüğüm bana dönmüş, eli başının altında sadece ışık gibi görünüyor du, ve bakiyordu, göz yanılması sandım önce o halini. . Geçenlerde daha değişigini gördüm gözleri korkunç değildi.. yine eşimin siluetinde.. sadece gülümsedi. . Eliyle birşeyler işaret etti pencereye doğru. .

Tüylerim ürperdi resmen sırtımda soğuk bir rüzgar hissettim ürpertiden. Sevgili Hopefull yerine kendimi koydum sanırım kalp krizi geçirirdim :( Aklıma ne geldi bizim bir tanıdığımız vardı eşiyle kendisine ayırma büyüsü yapmışlardı, kadın eşine gece uyurken baktığında yüzünü domuz yüzü olarak gördüğünü söylerdi. Sonrası ne oldu hatırlamıyorum ama çok küçüktüm. Bir uygulama yapılmış olabilir mi size acaba Allah korusun.. Bir baktırsan.

hopefull06

Kayıtlı Üye
O olaydan sonra biri ile görüştüm direk muska verdi.. neden söylemedi bende muska vermeye kalkınca almadım, muska dediğimde fotokopi bişey. Gazete kağıdına sarmış bunu balmumu ve beze sar dedi. . Benim sarteller attı :) Bakım şart bunu biliyorum ama cesaretim yoktu. Kararsız kaldığım konular var. Ben nezaman bu konular ile ilgili adım atsam hayatım iyice tepe takla oluyor.. Eşim de üzülüyor, ne gerekirse yapalım diyor zaten.. Ama kararliyim şu yerleşme işim bitsin ne olursa olsun bir yerden başlayacağım. . Yeni bir yerde yeni hayata korkusuz başlamak iyi gelecek. Gerçi hiç birseyden korkmuyorum ama üzerimde ki negatiflik gitsin istiyorum sadece. .

maviiayy

Kayıtlı Üye
musallat durumum mevcut
hayatımı alt üst ediyor,bi şeyler güzel başlasa saçma sapan sebeplerden dolayı herşey aniden bozuluyor
durduk yere aklıma kötü kötü seneryolar geliyor (ölüm,deprem,felaketler...vs)
biri için kötü bi düşünceye kapılsam o kişi bunu yaşıyor ve ben huzursuz oluyorum
geceleri karabasan olarak yada bizzat bedenime girerek beni korkutuyor
bazen küçük mavi ışık bazen siyah bazen beyaz görüyorum ama saniyelik oluyor
bazen bağırıp beni uykumdan kaldırıyor
rüyalarım da tanımadığım insan sıfatlarıyla özel şeyler oluyor
bazen sırtıma dokunuyor (genelde bedenime sırtımdan giriyor)
sol kolum hep ağrıyor ve elim hep uyuşuk
sürekli olmasa bile konuşuyor benimle,çevremdekiler hakkında ailem hakkında benim hakkımda hep kötü şeylerle beni kendine inandırıyor
o yüzden insanlardan kaçıyorum bazen
intihar ettirmeye kadar gitmişti şükür ki kendimi kontrol edebildim son anda :)

asterix

Kayıtlı Üye
Yan odada bedensiz bir aile yaşadığını düşünseniz,farketseniz (üç harfli değil) hepsini net şekilde görmüş olsanız ama saldırgan filan değiller masum zavallı bir şekilde oraya sığınmış olduklarını görseniz içlerinde bir bayanla konuşsanız ve hala tedavi görmekte olan insanlar olduklarını söylemiş olsalar ,onların ölü insanlar olduğunu düşünseniz ne yaparsınız,çözüm yolu bilen varmı.? (Ev tekinsiz değil) Gerçetir.

akiira

Kayıtlı Üye
7 8 yaşlarımdayken ilk olayımı yaşadım. O zaman köyde babaannemle komşu gezmelerindeyken oldu. Komşudan çıktık el sallıyordum ben ve yanımda babaannem onlarla konuşuyordu. O sırada mutfaklarının tülünde bir kadın beyaz kefeni vardı baş örtüsü çok iyi hatırlıyorum yeşil ve çiçekliydi, elinde tesbih ve yüzünde hoş bir gülümseme vardı. Tül rüzgarda hafif sallanıyordu fakat görüntü hiç bozulmadı, babaanneme söyledim gözlerimi ayırdım çokça ama görüntü gitmedi ve oradan uzaklaşana kadar gördüm. Sonrasında eve gittiğimizde babaannem o gördüğüm kişinin evin sahibinin ölen eşi olabileceğini söyledi..
Bunun dışında unutamadığım ikinci olayım ise 15 16 yaşındayken rüyamda bir şeyin beni kovaladığıydı, bu şey yeşil- turkuaz gibi bir renkteydi, çok zayıf avatar filminden fırlamış gibi bir şeydi. Tabi o zamanlar avatar filmi vitamindi.. :) Her neyse gövdesi bacaklarından ve başından ayrıydı ve başının tepesinde bir bilye vardı. O da başından ayrıydı. Korkuyla uyandım, kaçmayı planlarken odamdan bir an odanın kapısı açık mı kapalı mı diye baktım açıktı. O korkuyla çıkmadım yorganın altına sakladım biraz bekledikten sonra başımı çıkardım yorgandan ve kapı tamamen kapalıydı. Telefonumu alıyım annemi arayım odama gelsin bari diye düşünürken fark ettim de hareket edemiyordum karabasan denen olayı yaşıyordum aklıma besmelenin nasıl çekildiği bile gelmedi bende sadece besmele dedim ve çözüldüm annemi aradım odamı cinler bastı dedim o korkuyla :) Sonrasında bana namaz kılarken rüzgar gibi şeylerin önünden arkasından geçtiğini hatta duvarda asılı olan takvimin düştüğünü beni korkutamayıp demek ki sana gelmiş dediğini hatırlıyorum..

alfa1

Kayıtlı Üye
Gece uyurken durmadan battaniyeyi ustumden firlatiyolardi ayagimdan cekiyolardi uyutmayip kaldirmak istiyolardida cesaret edememistim.

phenomenon

Kayıtlı Üye
Cidden var mı böyle bir şey, yani ölüm ile yaşam arasındaki insanların ruhlarını görmek mümkün müdür? Çok ilginç...

mystica

Kayıtlı Üye
İş
çalışmıyorum
çorluda ev arkadaşımın eskiden evinde kalan birisi vardı ben gelmeden önce öldü bir kaç ay öncesinde evde yalnızdım ölen şahsın eski odasında kalıyordum oturma odasında bilgisayar başında idim mutfaktan yatak odama doğru uzun siyah bir gölge şeklinde bir şey insan gölgesi gibi gözümün önünde geçti kapı kendiliğinden açıldı ve kapandı bu olay öğle saatlerinde yaşandı gecede değil.

asterix

Kayıtlı Üye
The others filmini izlediyseniz oradaki olaylar gerçekte olabilir sık görülen bir şey değil anladığım kadarıyla , ama öldükten sonra bunu kabul etmeyip fizik planda kalıp yaşadığında,yaşamaya şiddetle inanırsa ölen kişi oaraya bağımlı kalabilir ama çok nadir olay diye okumuştum.Eninde sonunda bu ruhlar uyandırılıp ışık boyutuna geçerler.

roothoaxvir

Kayıtlı Üye
İş
Arkeoloji
Aslında benimkisi tam paranormal değil yaklaşık 1 saat önce yaşadığım olay Ankarada terminal'de çalışıyorum bilet almak için yaşlı bir amca geldi.Çalıştığım yerdeki bütün elemanların geçmişini teker teker söyledi benimkini söyledi ve hepsi tamamen doğru olay. Adam ilk önce tokalaştı daha sonra bilgileri bize söyledi biraz garip biriydi telefon numarasını bile aldım laf arasında nereden öğrendiğini sordum hiç oralı olup cevap bile vermedi.Benim hakkımda fazla detay veremedi ama Diğer arkadaşın bildiğin aile durumunu sordu eşinin neden olmadığını sordu cevap olaraksa kısmetin kapalı senin yıllar sonra evleniceksin dedi ve gitti.

maviiayy

Kayıtlı Üye
Aslında benimkisi tam paranormal değil yaklaşık 1 saat önce yaşadığım olay Ankarada terminal'de çalışıyorum bilet almak için yaşlı bir amca geldi.Çalıştığım yerdeki bütün elemanların geçmişini teker teker söyledi benimkini söyledi ve hepsi tamamen doğru olay. Adam ilk önce tokalaştı daha sonra bilgileri bize söyledi biraz garip biriydi telefon numarasını bile aldım laf arasında nereden öğrendiğini sordum hiç oralı olup cevap bile vermedi.Benim hakkımda fazla detay veremedi ama Diğer arkadaşın bildiğin aile durumunu sordu eşinin neden olmadığını sordu cevap olaraksa kısmetin kapalı senin yıllar sonra evleniceksin dedi ve gitti.
onun cinleri var büyük ihtimalle

Hiperaktifejderha

Banlı Kullanıcı
Herkesin bu tarz anılarının küçükken olması bence de ilginç.
Küçükken 2. Sınıfa gidiyorken sınıfının penceresinden baktımda birden kanatları olan bembeyaz kuş gibi tüyleri olan bir şeyin hızla düştüğünü gördüm. Devasa kanatlardı ama. Hemen camın yakınına gidip aşağıdaki yola baktığım zaman sadece yolda yürüyen sırtı dönük bir kadın vardı. Ve baştan aşağı bembeyaz giyinmişti. Çok değişik gelmişti.
Yine küçükken odamda yatarken odanın kapıları falan kapalıydı. Ama nasıl olduysa merdivenden değişik ayin yapar gibi sesler çıkararak yukarı doğru çıkan bir grup çarşaf benzeri kıyafet giymiş insan ya da neyse artık görmüştüm. Saat çok geçti ve annem hiç kimse yoktu diyor ama ben eminim.
Ve son olarak bu yeni aklıma geldi.11. Sınıftayken olaylı bir gün geçirmiştim ve migrenim tutmuştu. Baya ciddi boyuttaydı hatta gözlerim kararmıştı. Ve felsefe yazılım vardı. Felsefem de hep çok kötüdür. Yazılının başında gözlerim karardı birden yazıları okuyamamaya başladım. Sanki yabancı dil gibi geliyordu. Sonrasını hatırlamıyorum. Kendimi odamda buldum. Ve o yazılıdan 98 almıştım çok ilginç bir şekilde.