Hayattaki şanssızlığımı nasil yenerim

Sarahben

Kayıtlı Üye
Size bişey daha sormak istiyorum.Uzerinde büyü yada negatif enerji olan eşyalar, tekstil ürünleri vs nasil arındırılır? Sirkeli suyla yıkama yeterlimidir mesela?Cok teşekkür ederim

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Size bişey daha sormak istiyorum.Uzerinde büyü yada negatif enerji olan eşyalar, tekstil ürünleri vs nasil arındırılır? Sirkeli suyla yıkama yeterlimidir mesela?Cok teşekkür ederim
Negatif enerji için sirkeli su ok. Buy olanları imha etmek gerekiyor. Sonra arınma yapmak

Sarahben

Kayıtlı Üye
Negatif enerji için sirkeli su ok. Buy olanları imha etmek gerekiyor. Sonra arınma yapmak
Büyü olduğunu düşündüğün eşyaları imha etmek için yakmak doğru yöntemmidir?Bir de arınma ev için mi kendim için mi yapmalıyım? Yöntem paylaşırsanız çok sevinirim.Sitede aradim ama hangisi uygun karar vermedim.Kusura bakmayin çok soru sordum.Ama çok hakim olmadığım konular ve çözmek zorunda olduğum bir durum var.Sabrınız için teşekkür ederim

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Büyü olduğunu düşündüğün eşyaları imha etmek için yakmak doğru yöntemmidir?
Evet doğru. Yakarken dumanı solunmamaya dikkat edin. Negatif ten arınmaya niyet edin.
Bir de arınma ev için mi kendim için mi yapmalıyım? Y
İkisi de.
Yöntem paylaşırsanız çok sevinirim.Sitede aradim ama hangisi uygun karar vermedim.
Hangileri beğendiniz?

Sarahben

Kayıtlı Üye
Evet doğru. Yakarken dumanı solunmamaya dikkat edin. Negatif ten arınmaya niyet edin.

İkisi de.

Hangileri beğendiniz?
Linkleri ekleyemedim ama Bıçak ve foto ile arinma, bakmumu ile arinma ve ev içinde evinizi kötü enerjiden arindirma (aşamalı) rituellerini
Bunlar uygunmu? Yapabilirmiyim sizce?

SoldierO

Kayıtlı Üye
Linkleri ekleyemedim ama Bıçak ve foto ile arinma, bakmumu ile arinma ve ev içinde evinizi kötü enerjiden arindirma (aşamalı) rituellerini
Bunlar uygunmu? Yapabilirmiyim sizce?
Olur. Yalnız ben yakmayı uygun bulmuyorum. Ateş güçlendirici etkiye sahip. Klasik yöntem sirkeli suda bekletme ya da akan bi suya bırakmayı daha uygun buluyorum.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Olur. Yalnız ben yakmayı uygun bulmuyorum. Ateş güçlendirici etkiye sahip. Klasik yöntem sirkeli suda bekletme ya da akan bi suya bırakmayı daha uygun buluyorum.
Katılmıyorum. Ateş en güçlü yok edici. Tabiki güçlendirme niyetiyle kullanılırsa başka. Ama sirke ve su da uygun.