Hayatımızı mahveden kötü insanlar

Y

yay

Konuya yeni denk gelmeme şaşırdım, umarım iyisinizdir ve bu mesele sizin için en hayırlı şekilde kapanmıştır.

Erkek kardeşim olmasaydı erkeklerden nefret edebilirdim, babamı pek sevmiyorum zaten; babalarını çok seven, babalarıyla rahatça geyik yapabilen insanlarıysa hep kıskanmışımdır. Bu tarz bozuk ailevi ilişkilerin faturası, ilerleyen yıllarda biz kadınlara ağır ödetiliyor üstelik suçlu biz değilken. Neden benim başıma geliyor diye sorduğunuz için bu aile konusunu dipnot düşmek istedim.

Belki kimi kız çocukları babasından yeterince sevgi gördü ama babasının annesini sevdiğini görmedi; ya da başka bir babanın sevgisizliğine şahit oldu ve bu durumu üstüne alındı. Konu çocukluk dönemi olunca iş düşündüğümüzden de karmaşık hale bürünebiliyor,bu yüzden asla anne olmayı düşünmüyorum, kendi genetik kodlarımı yavruma aktarıp hayatını cehenneme çeviremem. Bakın bu da bir duvar, şu an feci büyük konuştum :D Inşallah anne olmam diyeyim bari.

Allah sizi mutlu edecek birini çıkarsın karşınıza, bu dünyada sevmeyi bilen erkekler de var fakat Türk erkekleri o yapıda değil bence, forumdaki erkekler affetsin beni (biri hariç) :D