Göz Rengini Değiştirme Majisi

MarlaSinger

Kayıtlı Üye
İş
turist
Göz rengimi değiştirmeyi denemedim, ama pırasa gibi dümdüz saçım dalgalı oldu. Hep dalgalı saçım olsun isterdim ve sık sık buna odaklanırdım. Saç değişebiliyorsa göz rengi de değişir mantığı yürüterek bunu yazdım. Tehlikeli olabilir mi sorusunu soran arkadaşlara da: saçım dökülmedi, matlaşmadı, kepeklenmedi, sadece şu oldu: arka taraf dalgalı, ön taraflar hala düz :D

Hayırlı olsun :) :)

Cem

Kayıtlı Üye
Lens takın böyle bir olay olamaz diye düşünüyorum

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
5 dakika gözünüzün rengini değiştirmek için o kadar doğal malzemeye yazık bence.uğraşıp didinip üreteceksiniz bunun için mi,bence o malzemeyle zihinsel ve fiziksel şifa,şans ve başarı çalışmaları veya bilinçaltı temizliği gibi daha kalıcı ve ilerisi için yararlı çalışmalar yapılabilinir:)burada ışığın,mumun,karanlığın giydiğin kıyafetin ve elbette dumanın oluşturduğu ilizyon da var bunu da unutmayın;)birçok arkadaşım sanırım büyünün gerçekliğini olup olmadığını tastik gibi görüyor bunu,yani a yaptım bak büyü varmış...gibi.Kendi kendine ego tatmini kendi kendine güç gösterisi gibi.Bilemiyorum elbette herkesin bir iradesi var istediğini yapar ama yazmadan edemedim bu da benim fikrim.

l1lyz

Kayıtlı Üye
mum yaparken azıcık boya karıştı kapta kalmış farketmemişim, beyaz gibiler hala ama çok hafif renkiler. Farkeder mi?