Göz Majisi (Zihin Majisi)

shangri-la

Kayıtlı Üye
ya kusura bakmayın ama bir şey sormak istiyorum.geçmişte olan olayı canlandırın derken...onun geçmişte olduğunu nasıl canlandırıyoruz ki?geçmiş ve gelecek anlamlarını nasıl yüklüyorsunuz canlandırmaya?teşekkürler.

sdbr

Banlı Kullanıcı
hani geçmişte yaşadığın bir olayı hayal edersin o şekilde geleceğide çocukken hep olmak istediğimiz şeyleri hayal ederdik ya öyle

shangri-la

Kayıtlı Üye
hani geçmişte yaşadığın bir olayı hayal edersin o şekilde geleceğide çocukken hep olmak istediğimiz şeyleri hayal ederdik ya öyle

teşekkürler sdbr.o zaman hep aynı sahneyi gözümüzde canlandıracağız 3 kerede de.

aşikar16

Kayıtlı Üye
mükemmel bir şey ya... ben de deneyeceğim. teşekkürler

aşikar16

Kayıtlı Üye
çok ilginç bende deneyeceğim .çok teşekkürler...

Sellenay

Kayıtlı Üye
"Olanı olduğu gibi olduğu haliyle olduğu anda kabul ediyorum" dedikten sonra mesela trafik sıkışıksa "yolun açılmasını ve arabanın daha hızlı yol almasını" istiyorum" deyin mesela.
yada burada yazdığınız gibi: "Olanı olduğu gibi olduğu haliyle, olduğu anda kabul ediyorum" deyip "Eşimin eve gelirken sigara, yüzük, hediye ... vb getirmesini seçiyorum deyip beklein.
Çok sürpriz cümledir.
Aynı zamanda "Ben değerliyim", Ben Güçlüyüm" "Ben Yeterliyim" sözcüklerini tekrarlamakta toplum içinde ne kadar değerli, her işe yeterli ve herkes kadar güçlü olduğunuzu size ve yanınızdakilere gösterecektir. :hurray::nopity::willy_nilly:

Çok farklı duruyor ama dileklerimize bizi yaklaştıran enerjilerimizi, dileklerimizi gerçekleştirmemiz için daha kolay kullanmamızı sağlayan doğru yöntem ve cümlelerdir bunlar..

kar tanesi

Kayıtlı Üye
peki başka birinin çiçek almasını isteyebiliyormuyuz yada biriyle küsersem benimle barışmasını isteyebiliyormuyuz ;)

kar tanesi

Kayıtlı Üye
ben yaptım olmadıtam konsantre olamadım galiba biriyle karşılaşmak istiyorsak yapabiliyormuyuz:oops:

ssessiz

Kayıtlı Üye
İş
halkla ilişkiler uzmanı
Yapacağım.Kolay ve zaten aklımdan çıkmadığı için zorlanmayacağım.Olursa söz teşekkür için geri döneceğim.

matthew

Kayıtlı Üye
bunu kesinlikle deneyeceğim
hem kolay =))
ayrıca law of attraction la da alakalı olduğunu düşünüyorum
yani iste düşün ve al ..
paylaşım için teşekkürler...:Angel_anim:

Zeyna

Kayıtlı Üye
İş
yönetici
Herkese Merhaba , Ben Zeyna. Yeni üye oldum, çok ilgimi çekti kesinlikle deneyeceğim umarım başarılı olan arkadaşlar gibi bende bunu yapabilirim. Özellikle deneyimli ve tecrübeli arkadaşların bıkıp usanmadan detaylı tarif verdikleri ve deneyimlerini paylaştıkları için hepsine teşekkür ediyorum.

MAVİLİM1

Kayıtlı Üye
evet çok kolay bir yöntem belkide biz bunu farkında olmadan defalarca yapıyoruz, hani aklıma geldi bşıma geldi olayı gibi.. şimdi daha bilinçli yapıcaz. :p hepimizin defalarca yaptığı ve farkında olmadığımız bir olay inanıyorum denicem

ssessiz

Kayıtlı Üye
İş
halkla ilişkiler uzmanı
Yapacağım.Kolay ve zaten aklımdan çıkmadığı için zorlanmayacağım.Olursa söz teşekkür için geri döneceğim.
denedim birinin beni araması için yaptım,söyleyeceği sözleri hayal ettim dilediğim gibi ve oldu ama sonrasında çok yoğunlaşıyorum galiba başağrısı oluyo ve enerjim fazlalaşıyo...

P

Pocahontas

evet etkili bir yöntem ama benim anlamadığım şu sonuç olarak bu konsantrasyon işidir diğerlerinden hiçbir eksiği yok tam konsantrasyon sağlandığı sürece. Neden küçük bir takım istekler üzerine bunu yapıyoruz? mesela insanın hayatının merkezi, odak noktası haline gelen istekleri için tamamiyle büyük bir konsantrasyon enerji sağlanırken sonuç alınmayıp, ufacık isteklere sonuç sağlayabiliyoruz. İllaki majisyen maskesimi takılmalı? ne bileyim mum yakalım bir kağıta birşeyler yazalım vs artık olcağına emin olalım gibi basit bilinci kandırmaya yönelik çalışmalardan daha iyi değil mi bu?

asagnak

Kayıtlı Üye
İş
iÅŸÅŸiz
şimdi deniyecem bu uygulamayı bakalım ne olacak

merlin_n

Kayıtlı Üye
bunu bende denedim öğle vaktiydi hatta otobüste giderken yapmıştım ve eski bir arkadaşımın beni aramasını istemiştim ve oda okadar soğuk bir insanki böyle bir şeyi hayatta yapmaz o gün bekledim ve akşam saatleriydi bir baktım telefonum çalıyor çok şaşırdım onun aradığını görünce acaba dedim tesadüfmü tekrar yaptım ve gerçekten işe yaradığını gördüm uruma teşekkür ederim :)