Göz Majisi (Zihin Majisi)

Creative34

Kayıtlı Üye
"Olanı olduğu gibi olduğu haliyle olduğu anda kabul ediyorum" dedikten sonra mesela trafik sıkışıksa "yolun açılmasını ve arabanın daha hızlı yol almasını" istiyorum" deyin mesela.
yada burada yazdığınız gibi: "Olanı olduğu gibi olduğu haliyle, olduğu anda kabul ediyorum" deyip "Eşimin eve gelirken sigara, yüzük, hediye ... vb getirmesini seçiyorum deyip beklein.
Çok sürpriz cümledir.

Aynı zamanda "Ben değerliyim", Ben Güçlüyüm" "Ben Yeterliyim" sözcüklerini tekrarlamakta toplum içinde ne kadar değerli, her işe yeterli ve herkes kadar güçlü olduğunuzu size ve yanınızdakilere gösterecektir. :hurray::nopity::willy_nilly:

Çok farklı duruyor ama dileklerimize bizi yaklaştıran enerjilerimizi, dileklerimizi gerçekleştirmemiz için daha kolay kullanmamızı sağlayan doğru yöntem ve cümlelerdir bunlar..
Başka olumlarda paylaşırmışsınız çok hoşuma gitti

Creative34

Kayıtlı Üye
arkadaşlar ben bunu geçen hafta denedim, hiç olmayacak şekilde zincirleme olaylar sonucu istediğim şey gerçekleşti... gerçekten konsantre olduktan sonra olmayacak bir şey yok.
Zor bir dilekmiydi çok özel değil se ne oldu merak ettim

Creative34

Kayıtlı Üye
arkadaşlar ben bunu geçen hafta denedim, hiç olmayacak şekilde zincirleme olaylar sonucu istediğim şey gerçekleşti... gerçekten konsantre olduktan sonra olmayacak bir şey yok.
Merak ettim özel değilse nasıl zincirleme oldu uygulamayı başaranları merak ediyorum

Creative34

Kayıtlı Üye
Elbette konsantrasyon çok mühimdir, fakat şahsen ben yaparken 10 sn sürmez. Aynı gün içersinde de olur istediğim şey.
Ayrıca gözlerim açık yaparım. Bu uygulamanın gözler açık yapılmasından yanayım ama önce gözler açıkken birşeyler imajine etme pratikleri yapın.
Benim deneyimlerimden çıkardığım sonuç; gözler açıkken yapılan imajinasyonun kapalıyken yapılana göre daha iyi sonuç verdiğidir.
Pratiğini yazabilirmisiniz çok profesyonel açıklama olmuş ??Cevap alınca çok mutlu olurum teşekkür ederim

Creative34

Kayıtlı Üye
Na
Elbette konsantrasyon çok mühimdir, fakat şahsen ben yaparken 10 sn sürmez. Aynı gün içersinde de olur istediğim şey.
Ayrıca gözlerim açık yaparım. Bu uygulamanın gözler açık yapılmasından yanayım ama önce gözler açıkken birşeyler imajine etme pratikleri yapın.
Benim deneyimlerimden çıkardığım sonuç; gözler açıkken yapılan imajinasyonun kapalıyken yapılana göre daha iyi sonuç verdiğidir.
nasıl odaklanıyorsunuz merhaba çok merak ediyorum

bella_swan

Kayıtlı Üye
Deneyenler var mı bişey sormak istiyorum, özeldende yazabilirsiniz ??

Darkon

Kayıtlı Üye
Deneyenler var mı bişey sormak istiyorum, özeldende yazabilirsiniz ??

Deneme demeyeyim de ben yapıyorum ve herkesin yapabileceğini düşünüyorum. Bazen başaramadıklarım oldu. Onda da kendi imajinasyonumda bir sorun arıyorum. Bu uygulamanın keşke daha farklı yöntemleri paylaşılsa. Eğer kişinin imajinasyon yeteneğinde ilerleme olursa inanılmaz işler başarılabileceğine inanıyorum. Bu çalışmayı yaparken içinizde "yok olmaz, yapamam" gibi bir düşünce olsa bile dileğiniz çok uçuk olmadığı sürece(mesela hemen evim, arabam, uçağım, yatım olsun gibi) kesinlikle gerçekleşecektir. Biliyorum belki bu çalışma urum için önemli bir çalışma bile değildir. Kendisinin kullandığı pek çok farklı yöntem ve çalışma vardır. Yine de bu konuyu açtığı için teşekkür ediyorum. Keşke bende bu imajinasyon konusunda ileri bir seviyede olabilseydim. Gerçekten bu konuda ilerlemiş bir insanın neler yapabileceğini siz düşünün...

dhardhar

Kayıtlı Üye
Gecmiste gerceklestirdigimiz ama sansia olan kazanclari tecrube ettiysek ornegin diyelim gecen sene at yarisindan kazandi kisi. Sag alt kisimda gecmiste yasadigi bu tecribe sag ust imgeleme icin oldukca buyuk motivasyon saglamaz mi? Ben inaniuorum.

aphronus

Kayıtlı Üye
Sağ ve sol derken kasıt nedir olaya çok yabancıyım,bir kağıt üzerinde mi gözler açıkken sağ ve sol taraflara bakarak mı yapıyoruz ?