Gördüğüm ve anlam veremediğim tuhaf varlık.

arevw

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar öncelikle herkese merhabalar. Daha önce herhangi bir parapsikoloji forumunda yazmadım ve ilk kez buraya üye oldum. Bugüne kadar her ne kadar da olağan dışı olaylar yaşadımsa da bunları forumlarda ifade etme gereği duymamıştım. Sizlere rüyamda bir kez gördüğüm bir varlığın tasvirini yapacağım. Varlığın sadece başını gördüm bir karanlık boşluktaydı, yüzünü sanki örümcek ağları kaplamış koyu kahverengiydi, sakalları vardı ve sakalları o kadar sıktı ki dokundum onlara ve hissettim sakal kıllarının ucunda akne gibi tomurcuklar vardı bir sürü hala o rüyayı hatırladığımda o varlığa dokunduğumu hissedebiliyorum. Gözleri boştu ve karanlıktı sanki bir mumya kellesi gibiydi. Yaklaşık 2 yıl önce falan gördüm. Sizler bilgilerinizle yorumlarsanız sevinirim, daha önce bu rüyamı kimseye anlatmamıştım ve tabirini alamamıştım dolayısıyla gerçekten de çok garipti.

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Haberci rüya değildir. Doğa üstü varlıklar bölümünde detalı bilgiler bulabilirsiniz.

arevw

Kayıtlı Üye
Teşekkür ederim sevgili Duman Lekesi, fakat burada gördüğüm bu varlık hakkında bilgilendirme yapabilirseniz çok mutlu olurum..

darksense

Kayıtlı Üye
Kanımca siz karabasan diye adlandirilan bir varlığı görmüşsünüz. Birazda bilinçaltınıza yatmış ve tepki olarak böyle bir rüya ile karşılaşmışsınız. Rüyanızda bilinçli olursanız ve ona karşı savaşırsanız üstünlüğünüzü kabul edip bir daha gelmeyecktir. Zira bir kaç sene önce bende gördüm. Uyanıklık ile Uyku arasında bir durumda ortaya cıkıyorlar. Yüzleri çok tüylü ve gözleri projektör gibi ışık saçıyor, beni boğmya çalışıyordu. Bir sahil kesiminde kovalamaca yaşıyorduk. Ardından elime bir kılıç geliverdi ve onu ben kovalamaya başladım. Bir dahada böyle birşey yaşamadım. Onlardan üstün olduğumuzu bilmekte fayda var.
Keyifli Paylaşımlar.

arevw

Kayıtlı Üye
Çok teşekkür ederim, evet doğruluk payınız var. Ben bu varlığı sadece görüntü olarak gördüm herhangi bir karabasan hissi, olayı ya da bir serüven yoktu rüyamda. Muhakkak onlardan üstünüz, çok teşekkürler yorumunuz için dediklerinizi mutlaka değerlendireceğim.

[XTR] Similar Threads