Gördüğüm rüyanın anlamı ne olabilir

crepusculo

Kayıtlı Üye
Öncelikle herkese selam olsun dostlarım.
Aralıksız bir haftadır her gece bunları yaşıyorum.
Bir boşluktayım bulutumsu değişik bir ortamdayım çok değişik sinyal sesleri alıyorum rüyadan da her gece saat tam 3 te sıçrayarak ve sanki beynimde bir elektrik çarpmasıyla uyanıyorum. Bir serafim meleği var yankılanan bir ses sürekli bana yanlış yaptığımı ve bunun için cezalandırılacağımı söylüyor. Normal hayatımda da etrafta garip enerjiler hissediyorum farkı farklı. Ne yapmam gerek sizce bu nedir lütfen bana yardım edin.Bu platforma beni sürükleyende zaten bu rüyaydı. Devamlı aynı görüyorum bazende iki serafim meleği var ve ben kollarımdan zincirlere bağlanmış oluyorum ve anlattığım gibi aynı elektrik çarpması,sinyal sesleri, cızırdamalar son olarakta, sıçramayla uyanıyorum.Lütfen bana yardım edin beni bir siz anlarsınız.

misanthrpc

Kayıtlı Üye
Selamlar, başınıza gelenler hakkında size bilgi verecek daha tecrübeli kişiler olacaktır ancak bende bir kaç konudan bahsedeceğim. Öncelikle bir boşlukta bulutumsu bir ortamda oluşunuz, gece 3 gibi(genelde bu saatte daha yoğun yaşanır) sıçrayarak uyanmanız, özellikle sinyal sesleri almanız sizi Astral boyuta çıktığınızın kanıtlarıdır. Diğer mesele ise sizin bilinçaltınızla ilgili olduğu kanısındayım

dünyalı

Kayıtlı Üye
Ben uyanıkken de alıyorum sinyal sesi bu ara sık oluyor. Farklı bir durum mu var acaba enerjilerde dengesizlik :rolleyes:
Canım bendede oluyor o uyanıkken cızırtı sinyal uğultu tarzı..
Birde hayali koku alıyorum burnumun ucunda garip tarifsiz bir koku

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Canım bendede oluyor o uyanıkken cızırtı sinyal uğultu tarzı..
Birde hayali koku alıyorum burnumun ucunda garip tarifsiz bir koku
Cinlere mi karıştık ne yaptık :p
Bende de koku hissi oluyor seyrek de olsa ama uğultu cızırtı sinyal sesi gibi sesler bu ara sık oluyor..
Bir de rüzgar hissi oluyor aniden üşüme..

crepusculo

Kayıtlı Üye
Selamlar, başınıza gelenler hakkında size bilgi verecek daha tecrübeli kişiler olacaktır ancak bende bir kaç konudan bahsedeceğim. Öncelikle bir boşlukta bulutumsu bir ortamda oluşunuz, gece 3 gibi(genelde bu saatte daha yoğun yaşanır) sıçrayarak uyanmanız, özellikle sinyal sesleri almanız sizi Astral boyuta çıktığınızın kanıtlarıdır. Diğer mesele ise sizin bilinçaltınızla ilgili olduğu kanısındayım
teşekkür ederim kaleminize sağlık araştıracağım <3

dünyalı

Kayıtlı Üye
Cinlere mi karıştık ne yaptık :p
Bende de koku hissi oluyor seyrek de olsa ama uğultu cızırtı sinyal sesi gibi sesler bu ara sık oluyor..
Bir de rüzgar hissi oluyor aniden üşüme..

Aniden üşüme ara ara var bende bazende sebepsiz refleks olarak ani titreme gibi birşey yaşıyorum. Eskiler bu ani titremeye Azrail yokladı derlermiş bir o kalmıştı yoklamayan :)