Gelişme Kaydettim !

magics21

Kayıtlı Üye
arkadaşlar hani bi konumda size demiştim ; dün gece tekrar denemeye başladım. tam kalbim hızlı atıyodu ve hızlı nefes alıyodum bırakıp korktum diye . dün gece ellerim ters döndü gibi bişey hissettim ve gözüm kapalıyken beyazlaşmaya başladı heryer ve yine malesef konsantrasyonum kayboldu ve bozuldu. :banghead: :( ne yapabilirim o ellerimin ters dönmesinin hissettikten sonra ?? :( :boat:

kabalakk

Banlı Kullanıcı
arkadaşım bende yeni baslıyacagım daha önce hiç deneyimim olmadı bende senin yazdığın mesajları takip ediyorum gelen yorumlara göre taktik geliştirecem bakalım birde senin daha önce varlıklarla münasebetin oldumu

RoyalArch

Kayıtlı Üye

magics21

Kayıtlı Üye
arkadaşım bende yeni baslıyacagım daha önce hiç deneyimim olmadı bende senin yazdığın mesajları takip ediyorum gelen yorumlara göre taktik geliştirecem bakalım birde senin daha önce varlıklarla münasebetin oldumu

kardeş ben çıkış yapamadım ki münasebetim olsun :D ama inanıyorum ki çıkış yapacağım.denemekten korkmayacağım ; sende korkma :)

Ü

Üye silindi 38107

bende aslında nasıl oluyosa herşeyi yapıyorum kalb atışım hızlanıo tmm titremeler seyirmeler tmm yarı uyku hali tmm ee sonra herşeyi yapıyorum tam çıkcakken hiçbirşey düşünmeden duruyorum ve koltukta sanki beni biri çekip bırakmış gibi geri düşüyorum söleseniz bendeki sorun ne?

prensess

Kayıtlı Üye
Benim merak ettigim su astral seyyehat yapa bilenler yani burdaki amac ne neler oluyor yada birsey mi elde edebiliyorsunuz bunu yapabilenler hangi gayeye yada neye kavusmus oluyor ozelligi ne cok merak ediyorum dogrusu ....

kabalakk

Banlı Kullanıcı
Benim merak ettigim su astral seyyehat yapa bilenler yani burdaki amac ne neler oluyor yada birsey mi elde edebiliyorsunuz bunu yapabilenler hangi gayeye yada neye kavusmus oluyor ozelligi ne cok merak ediyorum dogrusu ....

yapanlar işte bu yüzden yapıyorlar adamların belki bir hedefi var benim yapmamdaki amaçta o bir hedefim var bu hedef kötü değil tamamen iyi bir hedef

magics21

Kayıtlı Üye
yapanlar işte bu yüzden yapıyorlar adamların belki bir hedefi var benim yapmamdaki amaçta o bir hedefim var bu hedef kötü değil tamamen iyi bir hedef

Astral seyahat dedimiz şey 2.boyuttur. bu dünyayla hiç bir alakası yoktur astral seyahatin. ama dünya da olabilirsiniz. eviniz mesela. hiç bir şekilde tehlikesi yoktur. ya geri dönemezsem diye düşünenler varsa kafasından atsın o düşünceyi.çünkü astral seyahat uykudan uyanmak gibidir.istediginiz zaman bedeninize geri dönebilirsiniz. bi yöntem söyleyim, mesela bedeninize çok yaklaşırsanız direk bedeniniz sizi içeri çeker,yani 2.boyuttan kendi dünyamıza geçiş yaparsınız.