Metafizik kanal

Magnus357

Banlı Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar üzerimde dedelerimden gelme bir kanal var.Havass ile meşgul olduğumu belirtmiştim zaten.Dedelerimde bu ilimlerle uğraşmis alimler ve şeyhler var.Manevi olarak bir gelişme içerisindeyim son 1,5 yıldır büyük bir gelişme içersindeyim.Yanliz yaşıyorum.Bazen evimde yatarken sabah namazına birisi beni uyandırıyor yatağı sallıyor.Annem de benzer şeyler duyuyor.Uyurken evde birinin gezindigini duyuyormuş.Benzer şeyler daha öncede oldu.Yatagimda uyurken başımda heybetli bir Adam gördüm uyku sersemi.Ve ben uyanınca odadan çıktı.Uyku sersemi annemi gördüm sandım.Ama annem içerde uyuyordu.Heybetli kişi odamdan çıkınca kayboldu.Benim hissiyatım Dedelerimden gelen metafizik kanal benimle bağlati kurmuya çalisiyor.Ama ne zaman tam olarak bir bağlantı başlayacak bilmiyorum.Belki birazda manevî olarak gelismemi bekliyorlar.Bu gibi durumları bilen nasıl geliştiğini ve oluştuğunu bilen varsa görüşlerini merak ediyorum.

Retro

Kayıtlı Üye
Önce șeytanlardan şüphelenmen gerek.
Kuranı ezbere bilen türler var. Seni evliya gibi hissettirme yöntemi ile damardan sızarak karar alma merkezini ele geçirenler var.

Bunlardan biri de Ahmed Kadyani. Hindistanlı bir șeyh. Binlerce müride ulașmıștır.

Son düzenleme:

Retro

Kayıtlı Üye
Önce șeytanlardan şüphelenmen gerek.
Kuranı ezbere bilen türler var. Seni evliya gibi hissettirme yöntemi ile damardan sızarak karar alma merkezini ele geçirenler var.

Bunlardan biri de Ahmed Kadyani. Hindistanlı bir Müslüman.

Bir alıntı :

Ahmed Kadyani, bizzat kaleme aldığı hayat hikâyesine göre, Hindistan’ın Kadyan kasabasında doğmuştur...

Kendi anlattığına göre, keşif(!) yoluyla ailesinin aslen Semerkandlı olduğunu öğrenmiştir... Yaratılış olarak kendi kendine kalmaya yönelik ve hassas bir yapıya sahip kişidir.

Sık sık yalnız bir köşeye çekilip benliğini tanıma çalışmaları yapmaktadır...

İşte bugünlerden birinde aniden gizliden bir ses işitir... Bu sesi sadece o duyabilmektedir... Kendisinden başkası o sırada yanında olsa bile, bu sesi duyamamaktadır...

İşte bu ses, babasının o gün akşam ezanından sonra öleceğini bildirir...

Ahmed Kadyani bunu işitince çok korkar ve çok üzülür...

Bu üzüntü ve korku sırasında ses tekrar gelir:

Allâh kuluna yetmez mi?..

Ve gerçekten o gün akşamüstü babası vefat eder...

Ahmed Kadyani hikâyesini anlatmaya şöyle devam etmektedir:

O sesi, ondan sonra çok duydum... O ses, bana pek çok şey öğretti!.. O ses beni Dünya’ya tanıttı, meşhur yaptı!.. Fakir ve ihtiyaç sahibiyken, beni hayıra harcamak üzere servete boğdu!..”

Ahmed Kadyani
’nin bazı özelliklerinden bahsettikten sonra, cinlerden birisinin onu kendisine nasıl bağladığını; bazı yanlış inançlara yönelttiğini de, bunlar sanki hakikatmışcasına, bizzat kendi ağzından nakletmeye çalışacağız.

Kadyani’nin kulağına gelen ses hakkındaki görüşleri şöyle idi:

“Kulağıma değen sözlerin rahmânî olduğundan asla şüphe etmiyorum... Çünkü, şeytan benimle alay etse, içimdeki fenalıklar dile gelse, mutlaka fark ederdim...

Evet şimdi de cinin sonunda iğfal ederek saptırdığı Ahmed Kadyani’nin yaptığı işi görelim...

Sonunda birgün ortaya çıkıyor ve şöyle diyor:

Lâ ilâhe illâllâh, Muhammed Rasûlullâh!.. Ben peygamberlerin en sonu ve en büyüğü olan Muhammed’in kalbini dolduran şevki ile Mesih ibni Meryem’im...

Muhammed’den başka Peygamber gelmeyecek yalnız bir kişi onun hilatı fâhiresine
(onun iftiharedilecek mertebesine) bürünecektir... İşte ben, O’yum!.. Kadyanlı Ahmed, efendisi Muhammed’in Hâtemünnebi’liğine (son Nebi) halel gelmeden NEBİ OLMUŞ, TANRISINDAN mukaddes bir GÖREV ALMIŞTIR!..(!?)...

Birinci Dünya savaşından sonra ölen, asıl ismiyle Kadyanlı Mirza Gülam Ahmed’den “kerâmet” diye nitelendirilen birçok hâller de ortaya çıkmıştır...

Alakan

Kayıtlı Üye
Kanal sizinle bağlantı kurmaya çalışıyorsa anneniz neden bu duruma maruz kalıyor? Benim de büyük dedemden gelen kanal vardı. Hatta bu foruma üye olma sebebim. Dedelerin alim olarak anılması kanallarının temiz olacağı anlamına gelmiyor. Bizzat deneyimleyen biri olarak söyleyeyim. Siz alanınızı temiz tuttukça gidiyorlar mı kalıyorlar mı bakın. Size yardımcı olacak olan varsa zaten mutlaka sizinle irtibat kurar, ne yapıp ne yapmamanız gerektiğini söyler.

Magnus357

Banlı Kullanıcı
Kanal sizinle bağlantı kurmaya çalışıyorsa anneniz neden bu duruma maruz kalıyor? Benim de büyük dedemden gelen kanal vardı. Hatta bu foruma üye olma sebebim. Dedelerin alim olarak anılması kanallarının temiz olacağı anlamına gelmiyor. Bizzat deneyimleyen biri olarak söyleyeyim. Siz alanınızı temiz tuttukça gidiyorlar mı kalıyorlar mı bakın. Size yardımcı olacak olan varsa zaten mutlaka sizinle irtibat kurar, ne yapıp ne yapmamanız gerektiğini söyler.
Kanal annemin soyundan geliyor.Hz.Muhammed e kadar ulaşıyor.Bir gece Bilal Habeşi gördüm.Ben Dedenin arkadaşıyim şeriat hizmet ediyorum dedi.Şoyle söyleyim ben zaten sürekli zikirle meşgul oluyorum ve Kur'an Kerim ile Abdestsiz gezmiyorum.Kanallarim açık olduğu için sürekli arınma hissiyati hissediyorum.Her gün mutlaka sabah ayrı akşam ayrı gusül abdesti alıyorum.Beni takip eden bir Havass üstadi var.Ama oda herşeyi söyleyemiyoruz dedi.Beni bekletiyor şuanda.Ben sadece durum hakkında bilgisi olan var mı diye merak ettim.

Retro

Kayıtlı Üye
Kanalını daha da açmak için ondan hiç kimseye bahsetmemeliydin.

Mesela şu an resmen kanalını RTÜK ile kapatmış olabilirsin.

Kanalından gelen bilgileri dökebilirsin anca, kanalını ifșa eden bir evliya ya da ermiş ben hiç görmedim.

Hepsi o kanala bağlı ama ortaya koydukları tefekkurler ile bunu bize gösteriyorlar.

Sen en çok saklaman gerekeni en başta söyleyerek kanalına bence ihanet ettin.

Magnus357

Banlı Kullanıcı
Kanalını daha da açmak için ondan hiç kimseye bahsetmemeliydin.

Mesela şu an resmen kanalını RTÜK ile kapatmış olabilirsin.

Kanalından gelen bilgileri dökebilirsin anca, kanalını ifșa eden bir evliya ya da ermiş ben hiç görmedim.

Hepsi o kanala bağlı ama ortaya koydukları tefekkurler ile bunu bize gösteriyorlar.

Sen en çok saklaman gerekeni en başta söyleyerek kanalına bence ihanet ettin.
Çünkü sabrım kalmadı artık.Yanliz kaliyorum çok fazla.Kimseye bişeyde anlatamıyorum.Gorustum Havass üstadı benimle ilgileniyor ama bişey söylemiyor.Benim anlatacak daha bir Okyanusum var ama anlatamıyorum.Deli yerine koyulmaktan sıkıldım.

Ü

Üye silindi 76175

İlginç, rabbim yollarınızı temizlesin. Referanslarınız sağlam, gerçi Türkiye'de her üç kişiden dördü seyyid olduğu için çok normal. Fakat riyazatlarınız esnasında şu duayı çokça ediyor musunuz?

"Rabbim, ilmimi çokça arttır. Beni kibirden, şirkten, riyadan arındır ve kalbimi temizle. Sen çokça esirgeyensin, çokça bağışlayansın."

• “Kibirlenip de insanlardan yüz çevirme ve yeryüzünde böbürlenerek yürüme! Zira Allah, kendini beğenmiş övünüp duran kimseleri asla sevmez.” - Lokman sûresi (31), 18

Magnus357

Banlı Kullanıcı
İlginç, rabbim yollarınızı temizlesin. Referanslarınız sağlam, gerçi Türkiye'de her üç kişiden dördü seyyid olduğu için çok normal. Fakat riyazatlarınız esnasında şu duayı çokça ediyor musunuz?

"Rabbim, ilmimi çokça arttır. Beni kibirden, şirkten, riyadan arındır ve kalbimi temizle. Sen çokça esirgeyensin, çokça bağışlayansın."

• “Kibirlenip de insanlardan yüz çevirme ve yeryüzünde böbürlenerek yürüme! Zira Allah, kendini beğenmiş övünüp duran kimseleri asla sevmez.” - Lokman sûresi (31), 18
Sizi engelliyorum yine yazıyorsunuz.İcinizdeki belli ki bana karşı bir elem var sanırım.Lutfen başka insanlarla uğraşın.Konumuna da kirletmeyin lütfen...

Ü

Üye silindi 76175

Bu işlerle ilgili bir gözlemim var. İnsan samimi biçimde yalnız Allah rızası için yapmadığında ibadetlerini, zikirlerini ve benzer eylemlerini, iki deniz bir araya gelse hiç bir şey elde edemiyor. Ne dedelerden kalma miras, ne kişisel seraplarımız, hevalarımız herhangi bir sonuca (rahmani anlamda) ulaşmak mümkün değil.

Kendi babam bir taraflarını yırttı ömrü içerisinde bu konularda güç elde etmek için, hüddamlık için.
Sonuç?

Beyinde bir tümör, boşa geçmiş bir hayat, neticesi şaibeli bir ölüm.

Vazifelerimizi önceliklendirmeyi öğrenmemiz gerek sanıyorum.

Retro

Kayıtlı Üye
Çünkü sabrım kalmadı artık.Yanliz kaliyorum çok fazla.Kimseye bişeyde anlatamıyorum.

Tam olarak neye sabrın kalmadı?

Gorustum Havass üstadı benimle ilgileniyor ama bişey söylemiyor.

Başka üstad bul. Tek üstada bağlı kalma.

Benim anlatacak daha bir Okyanusum var ama anlatamıyorum.

Anlatacağın şeyler kişisel paranormal deneyimlerin ise bu kimseyi ilgilendirmez ki. Yani kimse sana hakettigin o ayrıcalıklı yaklașımı vermez.

Bütünün hayrına ve herkesin kendi içindeki sırları keșvedebileceği bağlantıları kurarak etkileşimde bulunmayı öğrenmen gerek.

Ama onun için de pişmek dediğimiz çileyi goguslemen lazım. Yani temsil kabiliyeti çile ile oluşur anca. Çaba ile değil.

Deli yerine koyulmaktan sıkıldım.

Bu da bașkalarının senin hakkında ne düşündüklerine takıntılı olduğunu gösterir. Yani bence ilk terketmen gereken șey bu olmalı.

Magnus357

Banlı Kullanıcı
Tam olarak neye sabrın kalmadı?

Başka üstad bul. Tek üstada bağlı kalma.

Anlatacağın şeyler kişisel paranormal deneyimlerin ise bu kimseyi ilgilendirmez ki. Yani kimse sana hakettigin o ayrıcalıklı yaklașımı vermez.

Bütünün hayrına ve herkesin kendi içindeki sırları keșvedebileceği bağlantıları kurarak etkileşimde bulunmayı öğrenmen gerek.

Ama onun için de pişmek dediğimiz çileyi goguslemen lazım. Yani temsil kabiliyeti çile ile oluşur anca. Çaba ile değil.

Bu da bașkalarının senin hakkında ne düşündüklerine takıntılı olduğunu gösterir. Yani bence ilk terketmen gereken șey bu olmalı.
Başka üstad bulamıyorum.Öteki âlem ile ilgili İslami kanalda gördüm en güçlü kişi.Beni koruyor koluyorlar ama ne olduğunu söylemiyor sır diyor.Tassavufi açıdan bende ilerleme çok oldu ama öteki âlem daha başka bir şey.Ayrica bu konularda ehil birini bulmak çok zor.Butun olup bitenler benim istediğimle gerçeklesmedi çocukluğumdan beri zorlanıyorum bu tür şeylere.Çok fazla bedel ödedim.Henuz yeni yeni kendime gelmeye başladim.