Gelecek Enkarneme Nasil Not Birakirim?

dhardhar

Kayıtlı Üye
Evet basliktan da anlasildigi uzere azicik beyin yakalim dostlarim. Simdi reenkarnasyon bilincine bu hayatta idrak olduk diyelim ve bundan sonraki bedenime enkarne olmadan onun onceki hayatina ulasmasinda net bulgular miras vs. Nasil birakabilirim sizce?

Impulse

Kayıtlı Üye
Bol bol belirli bir raiha koklayabilirsin.
Bence tesirli olacaktır. Madem dönüş var diyorsunuz koku önemli.

aNAkSaRatE

Banlı Kullanıcı
Yanlış hatırlamıyorsam, belli bir yaşa kadar net hatıralar olabiliyor.

Örneğin 8 yaşına kadar olan dönemde anılar netse, verilecek mesajında o yaş aralığının iletebileceği düzeyde olması gerekir. Resim yapabilmek hatta resimle sembolleştirmek olabilir.

Sembollerin çok daha yararlı olabileceğini düşündüm. Gece gördüğüm kabusta bu yöndeydi, duvara aslı 5 farklı sembol. Belki de bu yorumu yapacağımdan görmüşümdür, kim bilir ?

Ü

Üye silindi 58480

Derler ki,
Şimdiden başlayıp geçmişimize sürekli mesajlar yollarsak, (şurda doğru burda yanlış yaptın; bunu yap şunu yapma vs diye), bir süre sonra bu alışkanlık oturmaya başladığında oluşacak doğal kısır döngü dolayısı ile, gelecekteki halimizden de şimdiki an itibarı ile ilhamlar almaya başlayabilirmişiz.

Aisling

Kayıtlı Üye
Hiç ben bunu yaşamıştım diye dejavularınız oluyor mu? Rüyalarınızda tanıdık yerler görüyor musunuz ve bu size tarifi imkansız bir duygu veriyor mu? Onlar boşu boşuna olmuyor işte. :) Geçmişi unuttuysanız bile, bu bile isteye de olabilir. Ruh dediğimiz kavram hep vardı, anne rahmine düşünce bedenlendik sadece. Biz hep vardık, ve hep varolacağız. Ölüm denilen şey, bu üçüncü boyut bedenlerini geride bırakmak yalnızca. Boyut atlamak. Boyut atlayıp, yeni bir varoluşa geçtiğinizde bu yaşamınızı hatırlayacak mısınız mesela? Farklı kültürlerde, farklı isimlerle adlandırılsada hep aynılar aslında. Bundan öncesini hatırlayan var mı? Bilinçsiz bir uyku hali gibiydi. Ama aslında vardık, kaynaştığımız ruhlar, ruh ailelerimiz vardı. Bazıları bu ruh ailelerinin çağrısını alıyor. Neden unuttuk? Niye unutuyoruz? Demek ki idraka ulaşılamamış ki, hala devam ediyor bu süreç. Bir laf vardır. "Ölmeden önce ölünüz."

Yükselişe geçip, kendi insan varlığınızı aştığınızda önünüzde açılır kapılar. Ve biz, bu hallerimizle çok uzağız bu duruma.
Beyinleri yakacak güzel bir soru. Herkes penceresinden bakıp yanıt verecek. Şu, şudur diyebilen olacağını sanmam.

Rahime düşmeden önceki varoluşunuz size bir şey bırakabildi mi? Şimdiki size? Zihinlerimizde bir kilitle buraya geldik. O zihin kilidi, neyi nasıl yapılırsak açılır, herkes işte bunun peşinde. Kilidi koyan o güç, açmamızı istiyor onu.

"Ben seni seçtim, sen de beni seç."

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Bu hayatı etkilenmesin diye eski hayatları varlığa unutturulur daha doğrusu bilincin farklı bir tabakasına itilirler, kişisel bir kütüphane gibi her şey orda kayıtlıdır ancak dediğiniz gibi o hayatlar arası birbirine ulaşmak mümkün değildir, regresyon hipnoz gibi yöntemler hariç

Impulse

Kayıtlı Üye
Bu hayatı etkilenmesin diye eski hayatları varlığa unutturulur daha doğrusu bilincin farklı bir tabakasına itilirler, kişisel bir kütüphane gibi her şey orda kayıtlıdır ancak dediğiniz gibi o hayatlar arası birbirine ulaşmak mümkün değildir, regresyon hipnoz gibi yöntemler hariç
Madem unutturulacak o zaman herhangi bri devamlılıktan nasıl bahsedebiliyorsunuz?
O devamlılık olur mu?
Asıl soru şu şartlar altında bana göre budur

Düşmüş Kartal

Kayıtlı Üye
Spatyomda anlaşmana bu maddeyi koydur. Bir kelime belirle, yeni hayatında bu kelimeyi duyunca hatırlamak istediğin şeyleri sana hatırlatacak bir şifre, kod belirle. Belki görevliler kabul eder ya da 5b bilincinde birine gelecek hayat regresyonu yaptır bu deminkinden daha zor tabi, görevlileri ikna etmen daha olası.

Ü

Üye silindi 56746

Gecmis yasam icin regresyon yapiliyor. Regresyon zamndan bagimsizlasmaksa neden herkes gecmisi merak eder ki? Ben ileriki yasamima regresyonla gitmek isterim :)

Buna "progresyon" deniyor; regresyonla ilgilisin zaten biliyorsundur, bilmeyenler olabilir.

Tam olarak geleceği göremiyoruz sanırım progresyonla, semboller görünüyormuş daha çok. Mesela yıkık dökük bir ortam, viraneler, gri bir şehir ve hava gibi... Karanlık bir gelecek yani. Ben hiç görmedim, görenlerin yalancısıyım.

Keşke eğitimleri bu kadar pahalı olmasa da herkes regresyon ve progresyon eğitimi alabilse. Forumda geçmiş ve gelecek yaşamı görme konusunda pek paylaşım yapan da yok. Üzülüyorum. :confused:

dhardhar

Kayıtlı Üye
Buna "progresyon" deniyor; regresyonla ilgilisin zaten biliyorsundur, bilmeyenler olabilir.

Tam olarak geleceği göremiyoruz sanırım progresyonla, semboller görünüyormuş daha çok. Mesela yıkık dökük bir ortam, viraneler, gri bir şehir ve hava gibi... Karanlık bir gelecek yani. Ben hiç görmedim, görenlerin yalancısıyım.

Keşke eğitimleri bu kadar pahalı olmasa da herkes regresyon ve progresyon eğitimi alabilse. Forumda geçmiş ve gelecek yaşamı görme konusunda pek paylaşım yapan da yok. Üzülüyorum. :confused:
Regresyon buyuk bir sertifika oyle ha diyince alincak herkesin yapacagi birsey olmadigi icin muhtemelen ondan pahalidir. Pahali da olsun :) onune gelen regresyon adi altinda baska seyler yapabilir. Progresyonu ilk kez duydum arastircam.

Ü

Üye silindi 71973

Geçmiş yaşamlar kundalini vasıtasıyla hatırlanıyor diye hatırlıyorum.

Kayrakan

Kayıtlı Üye
Evet basliktan da anlasildigi uzere azicik beyin yakalim dostlarim. Simdi reenkarnasyon bilincine bu hayatta idrak olduk diyelim ve bundan sonraki bedenime enkarne olmadan onun onceki hayatina ulasmasinda net bulgular miras vs. Nasil birakabilirim sizce?
Net. bırakamazsın.

abc123

Kayıtlı Üye
zaman yolculugu gibi. gerçekleşebilecek olsaydı daha önceden yapmıştın. bence not bırakmayı dusunmek yerine bırakılan notu ara :)