Geçmişte yaşadıklarım ve metafizikten uzaklaşmama neden olan olayları anlatıyorum.

senihcan

Kayıtlı Üye
Biraz uzun bir yazı olucak öncelikle . İlk olayımı yaklaşık 4 yaşında yaşadım . Mersinde yazlıkta son katta oturuyorduk. Dışarıdan ananemin çığlığı geldi kapıyı açın çabuk diye. Hemen koşup içeri aldık ve kapıyı kapadık . Dışarıdan tvlerde yayın olmadığında çıkan o cızırtı gibi bir ses geliyordu . Ananem duymuyormusunuz diye sorduğunda tek duyanın ben olduğumu farkettim . Dışarıda bir şey vardı radyo ,tv lerdeki gibi farklı yükselişlerde cızırtı sesleri duyuyorduk . Bizden başka duyan yoktu ama yinede komşuya balkondan seslendiler kapıda biri varmış yardım edin diye . Sopayla geldiler ve zile bastılar kapıda kimse yoktu ve seste kesilmişti . Daha sonra ananem olayı anlatmaya başladı . Tam kata çıktığımda damdan biri indi ve kovalamaya başladı beni diye . Daha önce olan bir olay daha var tabi ben hatırlamıyorum . Eski evimizde 2 yaşında annemler ağlamama koşmuş ne olduğunu bilmiyorlar ama olaydan sonra 6 ay hiç konuşlmamışım .
Aradan bir sene geçti 5 yaşlarındayım . Gece bir ses adımı söyledi ve uyandırdı . Adana yazında baktım perde havalanıyor şaşırdım esmesine . Pencerem açık ve ses pencerenin dışından geliyordu . Gittim perdeyi açıp baktığımda kimseyi göremiyordum ama ses bana aşağıya atlamamı söylüyordu ki evimiz 6. kattaydı . Korktum ve arkamı döndüm . Evimiz 2 bölüm gibi .Birinci bölüm giriş salon mutfak ve oturma odası arada bir kapı ve yatak odaları var. Babamda hırsız korkusu olduğu için yatak odalarına açılan koridor kapısını gece hep kitler . Pencereden arkamı dönüp annemlerin odasına gitmek için hamle ettiğimde kilitli kapıya baktım ve olaylar başladı . Kapının arkasında sanki yüzlerce insan geçmeye çalışıyor rap rap yüzlerce ayak sesi duymaya başladım . Tam koşmaya başşladım ki koridorda bir baskıyla başım dönmeye başladı . Yere düştüm hareket etmeyi denedikçe birileri bastırıyor ben sürünerek annemlerin odasına gitmeye devam etmeye çalışıyorum . Bu arada bir sürü ses duyuyorum seni almaya geliyoruz kaçamazsın diye. Zar zor sürünerek odaya gidip annemlerin yatağına girip annemi uyandırdım . Anne bişeyler oluyor diye söylediğimde uyku sersemi kabus görmüşsündür yanımızda yat diyip uyumaya devam etti . Sesler sabah ezanına kadar gülüp kaçabileceğinimi sanıyorsun seni alıcağız şeklinde devam etti . Sonraki dönem gece uyandırmaları devam etti ben çoğu gün annemlerle yatmaya başladım . Altıma kaçırma , uyur gezerlik gibi etkilerde başladı . Annemler inanmasada sonra bir hocaya götürdüler , hocanın yazdığı muska çok işe yaradı . Eğer muska boynumdaysa gece uyanma , uyur gezerlik hiçbiri kalmadı . Kendi yatağıma yeniden döndüm . Bir iki kez muskayı bulamadığım oldu o günler gece uyandırmaları kabuslar devam etti .

2. büyük olay yaklaşık 6 yaşlarımda mahalleden yeni tanıştığım 3 arkadaş oyuncaklarla odamda oynarken gerçekleşti. Arkadaşlarımdan biri korku filmlerine cin , karabasan öykülerine meraklı bir arkadaştı . Evde 3 çocuk o aklımızla legolardan pentegram çizip çocuk aklıyla batmanin ruhunu çağırdık . Bir şey olmayınca oyunumuza geri döndük . 10 dakika sonra yerdeki oyuncak motor bana doğru yerden fırladı ve masaya düştü . Masanın camı çatladı . Evde ilk 10 dakika sesimiz bile çıkamadı . Sonra ağlamaya başladık . O dönem yanımızda çalışan bakıcımız geldi ne oluyor diye . Olanları anlatınca gelin hava alın diye balkona götürüyordu. Balkonun kapısı döndürülerek açılıyor kapı bir anda kapğandı ve kilitlendi . 2,3 dakika şok içinde kaldık ve bakıcım dualar eşliğinde bizi evden çıkardı..

Şuan mesai bittiği için yazının devamını akşam veya yarın yayınlayacağım bu konu altından.
Şüphem şu benim takma ismim doğduğumdan beri Senik ailem ve arkadaşlarım hep Senik demiştir bana.

Pofuduk Kartal

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Devamını merakla bekliyorum. Umarım size bu olaylar hakkında bilgi verebilecek birileri çıkar.

senihcan

Kayıtlı Üye
Yazıya devam ediyorum yine uzun olucak .
Evde arkadaşlarımla yaşadığım olaydan sonra o arkadaşlarımdan biri bir daha bizim eve hiç girmedi. Hocanın yazdığı muska önemli ölçüde beni koruyordu ama evde yine olaylar yaşanıyordu ama şiddeti azalmıştı . Bundan sonraki sert yaşadığım olay ise tam zamanı hatırlamıyorum ama yaklaşık 4,5 sene sonra Silifkede gittiğimiz bir tatil köyünde oldu . Gece birinin dürtmesi ile uyandım . Kardeşimde yan yatakta yatıyordu normalde . Kız kardeşim zannettim ilk ama sonra onun horultusunu duydum . Biri tepemde dikilmiş hissediyordum ama korkudan dönüp bakamadım . Yine aynı cızırtı bozuk televizyon sesi . 2,3 dakika sesimi çıkaramadım dönemeyede cesaret edemedim . 3 dakika sonra cesaretle anneme seslendim 3,4 defa yanıma gel diye . Yataktan kalktığını duydum annemin ve ses kesildi gitmişti. Sabah ezanına kadar oturdum tv karşısında bildiğim duaları okudum . Bu olaydan sonraki dönem nas suresi ve felak suresinide öğrendim .

Yıllar içinde evde olan varlık ne ise sert bir olay yaşamadım , arasıra evde gölge dolaştığı olurdu yada kapı çalıp yukarı koşan biri sesi gelir ama kimse olmazdı . Bizim yaşadığımız batmanin ruhu hikayesi arkadaş ortamlarında anlatılmıştı dalga konusu çok olurdu . Doğum günümde bir arkadaşım odamda bu masanın camı ondan çatladı dimi diye alay ettiğinde kalirferi kapatan büyükçe bir kapak kızın üstüne düştü . Korkup odadan çıktı ve kapı arkasından kapandı . O arkadaşımında eve son gelişiydi.

Lise sona kadar büyük bir olay yaşanmadı evde olayları yaşadığım arkadaşımla arasıra bunlar gerçekmiydi diye konuşurduk sadece ama ben evde yaşadıklarımıda kimseye anlatmıyordum . 17 yaşındayken dayımın bir arkadaşı ananemlere geldi . Cinlerle ilgili bilgili bildiğimiz hoca tarzında değil ama o tarz yetenekleri olan biriydi . Hipnoz , dua , pozitif enerji ile ilgili yetenekleri vardı. Ananemin evine girdiğinde evin enerjisinde bir sıkıntı olduğunu büyü olduğundan şüphelendiğini söyledi . Bizimkiler dalgaya aldı tabi ama sonra teyzemi görünce bu kıza büyü yapılmış ve büyü bu evin içinde dedi. Ananem ve ben hariç herkes gülüyordu , ama o evde bende ufak tefek emin olamadığım şeyler yaşamıştım . Hoca bir sonraki gelişinde temkinli gelicem diyerek gitti . Teyzem o dönem 4,5 yıldır çok yorgun ve sürekli şanssız ve aksileşmişti . Gerçekten geldiğinde evde büyüyü buldu teyzemin odasından çıktı ve enerji ile tanışmam biraz böyle gerçekleşti . Çünkü hoca benide fatketmişti ve yaşadıklarımı sordu .

İleriki zamanda hoca bizim evede geldi. İlk geldiği gün gece biri kulağıma çok sert vurdu ve uyandım . Kulağımın kırmızılığı 2 saat geçmedi . Hocanın gelmeden önce lastiği patlamış . Bir şekilde sonunda geldi . Değişik bir seanstı odada babam kaldı . Hipnoza girdikten sonra eline vereceğim muska canını acıtsada sakın bırakma dedi ve babamada korkmamasını söyledi . Hipnoz dediğim tam anlamıyla hipnoz değil tamamen bilincin yerinde oluyor ama fiziksel şeylerden acı hissetmiyorsun bir keresin bir yorgan iğnesini elimin üst derisine sokup çıkarmıştı hiçbirşey hissetmdim . Neyse hipnoza girdikten sonra muskayı elime aldığımda müthiç bir yanma hissi başladı resmen elime ateş topu almıştım . Babamın sesi geldi niye acı çekiyor diye . Ama muska yavaş yavaş serinleyip ferahlatmaya başladı . Sonra hoca seni yalnız bırakıyoruz ne zaman muskayı bırakıp uyanacağını anlarsın zaten dedi . Ne kadar süre o şekilde durdum bilmiyorum ama muska artık gülmeme neden olduğu zaman hipnozdan çıktım ve muskayı hocaya teslim ettim . İşin garibi o muska nasıl bir şey hiç bakmadım bile sanki bakmamam gerekiyordu.

Yaşadığım şeylerle ilgili hiç yorum yapmadı . Ama 3. görüşme sonrası bu aralar rüyalarında gözün açık olsun tanıdığın biri kılığında gelicek anladığın anda arkasından yakalayıp kulağına nas suresi oku dedi . O gecemi sonraki gecemi tam hatırlamıyorum ama rüyamda kız kardeşim olarak göründü anladım kardeşim olmadığını ve yakaladım kaçamadan . Kulağına nas suresi okudum beyaz kireç taşından küçük çirkin bir bebek oyuncağı gibi bir şeye döndü . Rüyamda ölmüştü .

Bundan sonraki dönemde çocukken olayları yaşadığım arkadaşa bu olayları anlattım ve yeniden muhabbetini etmeye başladık. Akşam sigara içmek için gizlendiğimiz bir sokak vardı orada muhabbet ederken bir gün dinlendiğim hissine kapıldım . Niyeyse içimden geldi ve 1 tane kibrit yaktım . Kibrit normalin 4,5 katı alev aldı . Sonra arkadaşıma baktığımda sende benim gibi dinlendiğimizimi düşünüyorsun dedi. Nedense oda kibrite baktı 3 tanesini yaksana dedi ve kibriti yaktığımızda yine bir anda alev alıp elimizi yaktı ve yerde duran kibrit kutusuna düştü ve bütün kutu bir anda alev aldı . Nas suresi okuya okuya kaçmaya başladık ama sanki biri adımı fısıldıyordu gece vaktiydi , ben hayal ettiğimi düşündüm ama arkadaşım lan biri adını fısıldıyor diyince dualar eşliğinde hızlıca evlere kaçtık.

Hocayla 2,3 ay daha görüştük , enerjimin olduğunu kullanabileceğimi ama çok dikkatli olmam gerektiğini söyledi . Burnun alınla birleştiği nokta üzerinden nasıl negatif enerji çekip nasıl pozitif enerji vereceğini öğretti . O dönem değişik bir şekilde yaşadığım olayları biliyordu arayıp şunu yapma bunu yap gibi şeylerde söylüyordu. O senenin yazında bir kaç arkadaşıma enerji vermeyi denedim . Piskolojisi çok bozuk birini yaptığım enerji seansı sonrası güler hale getirdim ama şunu farkettim . Aldığım negatif enerjiyi kendi bünyeme çektiğimi.

Daha sonra üniversiteyi kazandım ve İstanbula geldim. Üniversitede yurtta birkaç olay yaşandı ama çok önemli şeyler değildi . 3,4 ay sonra odamdan bir çocukla evev çıkma kararı aldık . Çocuğun kız arkadaşının problemleri vardı . Bana musallat oluyorlar falan diyordu bir iki kez telefonda dua okumuştum kız bağırdı falan ama bana biraz dikkat çekme veya şaka gibi gelmişti .

Son düzenleme:

senihcan

Kayıtlı Üye
Eve taşındıktan sonra ilk dikkatimi çeken evin enerjisiydi . Eve girdiğiniz anda bütün pozitif enerjiniz anında sıfırlanıyor , gergin , sinirli bir hal alıyordunuz . Eve gelen herkeste aynı durumu gözlemledim . Başka şeylere yordum ilk ama kaldığım odayı arındırmam lazımdı . Odanın kapısına Ayetel Kürsi astım . Odanın iç duvarlarından 2 tanesinede yine Ayetel Kürsi astım . Odada kesinlikle sigara içmedim ve sürekli havalandırdım . Normalde çok yaptığım bir davranış olmasada taşındığım ilk 2 hafta odada sürekli Nas , Felak ve ayetel Kürsi dualarını sesli bir şekilde okuyup odaya üfledim . Yaptığım davranış daha önce yaptığım birşey değildi sadece içimden gelenleri yaptım . Odamın enerjisi evin enerjisinden tamamen farklılaştı .

İlk 1 aylık sürede evde maddesel olarak metafiziksel bir olay yaşanmadı ama eve gelen insanlarda eve girdikten sonra normalden farklı davranışlar göstermeye başladılar. Evde ilk 1 ayda birbirini seven 3 farklı çift çok ağır kavga edip birbirlerine saldıracak noktaya geldiler. 1 defa bıçak 1 defada makasla sevgililerini yaralıdılar ama zamanında müdahale edip sakinleştirebildim . Sadece cinnet durumu değil eve gelen çiftlerde cinsellik dürtüsüde çok artıyordu . Eve gelenlerde cinnet ve cinsellik durumu sürekli hale gelmiş buna karşı duranlarda sürekli esneme sinirlenme durumları oluyordu . Ben genelde gelenler ev arkadaşımın misafirleri olduğu için odamın dışında daraldığımdan çok dışarı çıkmıyordum . Gelen misafirlerimide odamda ağırlıyordum . Oda büyük olduğu için yer koltukları vardı . Bir süre sonra eve gelen ev arkadaşımın bazı arkadaşlarıda benim odamda oturmak isteyip kapıyı kapamamı rica ediyorlardı .

Evdeki enerji gerçekten normal bir insanın bile hissedebileceği derecede negatifti. 1 aydan sonra metafiziksel olayları birlikte yaşadığım çocukluk arkadaşımı davet ettim eve. Oda hissetti durumu ve ben yattıktan sonra ilk işi ev arkadaşımın sevgilisinide kafalıyıp evde cin çağırmayı denediler. Bunları bana daha sonraki süreçte söylediler. Ama söyledikleri çağırdığımız anda dua bitmeden geldiler dedikleriydi . Geldiysen mumu söndür veya ışığı aç kapa gibi şeylerin anında olduğunu ama her seferinde korkup koşup benim odama gelmişler . Gece niye gelip duruyorlar diye düşünüyordum .

Bu çağırma seanslarından sonra evde maddesel olaylarda yaşanmaya başladı . Eve gelenler arasında kavga ve cinsellikte hatsafaya çıktı . Yine birkaç yaralama olayı oldu . Ev arkadaşım biraz ilgi seven biri olduğu için okulda inanmayan insanları eve getirmeye başladı . Evden korkuyla çıkan çok oldu . Evde çağırma denemelerini yasaklamama rağmen benden gizli çağırmaya devam ettiler.

Bu arada bir gün memlekette bana bu konularda yardım eden hocam aradı ve o evden biran önce çık diye uyarıda bulundu. Evin durumuyla ilgili herhangi bir şey dememiştim . Telefondan 1 hafta sonra ev arkadaşımın kız arkadaşı evde fenalaştı . Bembeyaz kesildi ve titremeye başladı . Durumu kötüleşmeye başlayınca içimden gelen şeyleri yaptım . Kuran_ı Kerimi sağ elime alıp bir yandan dua okuyup kızın alın ve burun arasındaki enerji noktasına parmaklarımı koyup öğrendiğim enerji verme ve alma yöntemini kullandım . İlk biraz can acısıyla çıkardığı seslerden sonra rahatlayıp gülmeye başladı .

Benim ise yaptığım hareketin sonuçlarını çekmem yeni başlayacaktı . Kızın üzerindeki enerjinin bana geçtiğini hisettim . Evde ne oluyorsa benden uzakta oluyordu bi olay olursa ben gidince kesiliyordu . Kısaca onlar bana karışmıyordu ben onlara . Ama yaptığım hareketle sanırım savaş açmış oldum . Hocam telefonda uyarmıştı evden çık kimsenin işine karışma diye. Enerji alma işleminden sonra önce gidip dua okuyup ellerimi kollarımı yıkamaya başladım . Yetmediği için hemen duşa girip Gusül abdesti aldım ve namaz kıldım . 2,3 gün içinde evde herşey kontrolden çıkmaya başladı . Ev arkadaşımla saçma bir nedenden çok büyük bir kavga ettik . Kız arkadaşı sakinleştirmese camdan aşağı atacaktım çocuğu .

Bu olaydan artık bişeylerin banada tesir ettiğini anladım . Olaydan sonra ev arkadaşım sevgilisinide alıp evden gitmiş gece ama benim haberim yoktu . Bu arada evde bir çok maddesel olay yaşadıklarını söylüyorlardı ama benim gördüğüm veya yaşadığım birşey yoktu. Sabah arkadaşlarımı almak için evden çıkarken ev arkadaşımın odası kapalı ama içerden sesler geliyordu . İçimden bu saatte ne taşıyor bunlar diye geçirip evden çıktım . Arkadaşlarımı alıp eve geldim . Gelenlerden biri benim olayları yaşadığım çocukluk arkadaşımdı ve o dönem çok iyi tarot falı bakmaya başlamıştı . Tarotlarıda doğum gününde ben almıştım . Onlar salonda otururken benimde uykum olduğu için izin isteyip yatağıma geçip uzandım . 1 saat kadar sonra birden uyandım sanki biseyler olacak gibiydi .

Koridoru izlemeye başladım ama biryandan gözüm dalıyorken biranda hızlıca biri koridordan koşup banyoya girip banyo kapısını çok sert bir biçimde çarptı . Sinirlenip içeri seslendim napıyosunuz evin içinde diye arkadaşlara. Onlarda sen girdin zannettik dediler. Yatağımdan kalktım yanlarına gittim . Canberkle kavga ettik o girdi sanırım diyince arkadaşım ben onların odasına baktım sen uyurken evde yoklar dedi. O an bir ürperme geldi sabah çıkarken odada birileri vardı . Odasının kapısını açtığımda oda boştu . Dualar eşliğinde tuvalete gidip kapıyı açtık tuvalette kimse yoktu . Arkadaşlar baya korkunca evden çıktık .

Ev arkadaşımı aradım telefonu açmayınca sevgilisini aradım ve kavgadan sonra gece evden çıkıp arkadaşlarına geçtiklerini söyledi . Akşam eve geçtim ve odama gittim direk. Ama evdeki enerji artık odamdada vardı . Bilgisayarın başına oturup oyun oynerken birden sol kolumdan yayılan bir sıcaklık bütün vücudumu kapladı . Kalp krizi geçirdiğimi düşünüp evde bir o yana bir o yana koşup dururken ev arkadaşımın babasını aradım ölüyorum diye. Hemen birilerini aradı beni evden alması için . 20 dakika evin içinde bütün vücudum yanerken koşup durdum . Gelip üniversitenin revirine götürdüler . Evden çıktığım anda etkiler geçti revirdede panik atak geçirdiğimi söylediler . Sonra kabus başladı eve gittiğim anda yine ataklar geçirmeye başladım . Yemek yemeye korkuyordum . Kafamı yastığa koyduğum anda büştün orhanlarımı duymaya başladım . Ayakta durunca sıcak basıyor yatınca organlarımı duyup kalbim çalışmayı bırakacak gibi geliyordu . Sağ olsun arkadaşlarım yanıma geldiler sürekli akşamları.

Olayın 3. günü sabah namaz kılmak geldi içimden ve namaz kıldım . Sağ ve sol omzumda gözümü kapayıp meditasyon gibi tesbih çekerken sağ ve sol omzumda yatıştırıcı bir his vardı sanki bir sağ bir sol omzuma birileri destekleyici şekilde ellerini koymuştu . Zikiri bitirip gözümü açtığımda aynı hizada sağ ve sol omzumun üstünden öne doğru 2 kelebek uçtu . O an ağlamaya başladım . Hava kararana kadar o gün hastalık etkileri yok oldu . Hava kararınca evde yine başladı etkiler . Yer koltuğunda oturup dalgın dalgın niye bunlar başıma geliyor diye geçirirken bir anda bir siliüet belirdi ve onlar yapıyor diyip kayboldu .

Aklıma hocamın evden çık lafı geldi ve hemen memlekete uçak biletlerini alıp ertesi sabah memlekete uçtum . Ailem durumdan haberdardı hastanede checkup ayarldılar. Ben evden çıktıktan sonra zaten yine kesilmişti tüm belirtiler. Checkuptada bişey çıkmadı. Ben memlekete geçince ev arkadaşım eve geçmiş . O gün beni aradı ve yine saçma sapan birşeyden kavga çıkarmaya çalıştı . O an kararımı verdim ve evden çıkmaya karar verdim ve o eve taşınma hariç bir daha gitmedim .

Bu olaylardan sonra kendimi tamamen nötrledim . Enerji ile ilgili hiçbirşey yapmamaya başladım hiçkimseyede bir daha yardım etmedim . 6. hissimide tamamen mühürledim . Bir kaç defa nasıl anlatılır bilmiyorum ama metfiziksel patlama veya uyarılma yaşadım . Çalışırken bir anda birşeyler oluyor hissi içine dolan akımı negatif veya pozitif olmayan çok büyük bir enerji çarpmaları yaşadım . 3,4 saat titremeye devam ettim şokuyla .

Şuan buraya yazıyorum bunları çünki burayıda tamamen tesadüfi buldum ve bu aralar yeniden istesemde istemesemde birşeylere çekileceğim gibi bir his var içimde . Büyük birşeyler olacak gibi hissediyorum ama ne olduğunu negatifmi pozitifmi bilmiyorum ama yeniden nötr enerjiyi bırakmaya tek başıma uğraşmayada ürküyorum kaldırabilirmiyim bilmiyorum .

Özellikle bu büyük birşeyler olacak hissiyatını yaşayan veya bu konuyla ilgili bilgisi olan birileri özelden bana yazabilirse çok sevinirim .

lesco

Kayıtlı Üye
Dün gece yatmadan hemen önce nedense çok kötü birşey geldi aklıma dışarıya vurup kelimelere dökmek istemiyorum ama neredeyse 1-2 saat boyunca bununla savaştım. Daha sonra uyuya kalmışım ama etkisi cok buyuktu

senihcan

Kayıtlı Üye
Dün gece yatmadan hemen önce nedense çok kötü birşey geldi aklıma dışarıya vurup kelimelere dökmek istemiyorum ama neredeyse 1-2 saat boyunca bununla savaştım. Daha sonra uyuya kalmışım ama etkisi cok buyuktu
Bu sene içinde bir kaç defa bende yaşadım gece uykudan uyanıp dediğiniz gibi. Ama bir kez şirkette çalışırken çok güçlü şekilde farklı bir enerji bombardımanı yaşadım geçen seneydi.

Snooww

Kayıtlı Üye
Sizde varlıkları çeken bir şey olabilir mi ya da büyü falan yapılmış olabilir mi size de bir çok olay yaşamışsınız.

senihcan

Kayıtlı Üye
Sizde varlıkları çeken bir şey olabilir mi ya da büyü falan yapılmış olabilir mi size de bir çok olay yaşamışsınız.
Daha önce ananemde vardı 6. hissi yüksekti vefatına yakında çok olay yaşadı . Direk büyü bana yapıldımı bilmiyorum ama küçükken musallat olduklarını biliyorum . Ama en son üniversiteden sonra tamamen enerjimi nötrledim son yaşadığım olaylar çok sarsmıştı . Şuan insanların hayvanların enerjilerini çok rahat sezebiliyorum ama onun dışında bir şey yapmıyorum mümkün mertebe enerjimi nötrde tutuyorum .

senihcan

Kayıtlı Üye
Aa doğru bu ikinci okuyuşum :D Fevkalede şeyler yaşamışsınız severim ben bu olayları sevdiğim için de korkup yapmıyorlar neyse.
Açığa tam çıkamamış bi yeteneğiniz mi var?
Etrafta mavi çizgiler görüyormusunuz?
Senik gerçek adın ne merak ettim :)
Adminlerden rica etmiştim nickimi değiştirin diye ama yapmadılar :) Gerçek adım nickim . Birkaç ufak olay hariç yıllardır metafizik bir şey yaşamıyorum , yaşamamaya çalışıyorum . Ama son bir iki aydır bu durum son bulacak gibi bir his var . Eskiden her gün namaz sonrası kendi bulduğum bir meditasyon vardı onu yapardım onu bile bıraktım . Nadiren namaz kıldıktan sonra yaparım karanlık ortamda gördüğüm enerji rengide genelde mordur.

senihcan

Kayıtlı Üye
Mavi diye sorma sebebim de ben eneerjileri görüyorum enerjileri hissediyorum,çekiyorum insanların enerjisini görüyorum, ve paranormal olaylar oluyor onlara çok şahit oluyorum bu yüzden sordum belki sizde böylesinizdir çünkü bu tür insanlar diğer alemle çok kolay irtibat kurabiliyor. Ben daha kendimi geliştirmedim gerçi bu yıl şu üniversiteyi bi halledeyim :)
Anneanneden geçme bi kabiliyet olabilir diye düşünüyorum sizin.
Adınız çok garipmiş ya senihcan diye bi kız ismi ilk kez duyuyorum :D semihcan olsa ..yok olmadı :D
Siyah gölgeler de cinler oluyor büyüden gelip inatla o kişiyi/aileyi bırakamama durumu oluyor
Bi yeteneğiniz olmalı ama geliştirin ben gibi tembel olmayın , benden daha bilgili arkadaşları bekliyorum yorumlara :)
Senihcan erkek ismi zaten erkeğim :) Üniversiteye kadar sürekli bu şekilde geçti hayatım . Özellikle liseye kadar çok sıkıntı yaşadım . Üniversitedeki olaylar beni tamamen metafizik alanından geri çekilmeme neden oldu . Ben inancı çok yüksek bir insanımdır herşeyin temelindede özellikle metafiziktede gücün inançtan geldiğine inanıyorum . İlla bir din olucak diye bir şey yok tabiki . Ama üniversitede yaşadıklarım inancının gücünün bile işe yaramadığı şeyler olduğunu görmek benim geri çekilmeme neden oldu . Hele iyi kötü ayrımının artık olmadığı herşeyin yozlaştığı insanların gittikçe kötüleşmeye başladığı bu dönemde pozitif enerji ile bişeyler yapmak tamamen zor geliyor bana. Ben kader inancı olan biriyim kaderinde herşey yazılmış gibi değilde yolun çizilmiş olduğu ama kararların sana ait olduğuna inanırım . Son dönemlerde hislerim büyük birşeyler olacağı ve yeniden metafiziksel bir durumun içine çekileceğim gibi bir his var . Gerçekten büyük birşeyler olucak ama ne ne zaman bilmiyorum . Belkide hüsnü kuruntumdur :) Ama bana müdahale edilmediği sürece metafiziksel bir olaya yeniden başlama cesaretim yok .

Snooww

Kayıtlı Üye
Daha önce ananemde vardı 6. hissi yüksekti vefatına yakında çok olay yaşadı . Direk büyü bana yapıldımı bilmiyorum ama küçükken musallat olduklarını biliyorum . Ama en son üniversiteden sonra tamamen enerjimi nötrledim son yaşadığım olaylar çok sarsmıştı . Şuan insanların hayvanların enerjilerini çok rahat sezebiliyorum ama onun dışında bir şey yapmıyorum mümkün mertebe enerjimi nötrde tutuyorum .
Belki de dediğin gibi enerjin onları çekiyor arkadaşım.

senihcan

Kayıtlı Üye
Belki de dediğin gibi enerjin onları çekiyor arkadaşım.
Kendimi nötrlediğimden beri bir olay yaşamadım ama dediğiniz gibi olabilir . Ama genelde kötü olanlar bölgelerinde bulunmamı istemediklerini biliyorum . Daha önce bir kez ailem güya iyi büyü yapan bir hocayla tanışmıştı . Yıldızname bakması için memlekete gittiğimde götürmüşlerdi beni . Eve girdiğim anda büyük bir negatif enerji hissettim . Midem karıncalanmaya başladı . Ailem yaşadığım bazı olayları anlatmış hoca elime kullandığı büyü kitabını verdi . Meleklerle bu kitap vasıtasıyla iletişime geçiyorum dedi. Kitapta ras gele bir bölüm açtım ve ayrılmasını istediğiniz kişi için meleklere yaptırılan büyünün tarifi vardı . Bir kovaya birşey koyun o evin bahçesine kovayı ters gömün falan... Onu görünce hocaya melekler böyle negatif birşey yapmaz siz negatif büyüler yapıyorsunuz dedim . Sonra hoca musallattlı bir kızı kurtarma hikayesini anlattı. Musallat olanlar hocadan kendileri için teke kanı akıtmalarını istemiş .Hocada aileyle b eraber teke kurban etmiş . Bunu duuyduğum anda iyice sinirlenmiştim . Kuran_ı Kerimde Rabdan başka herhangi bir şey için kan akıtanlar dirtek cehenneme gidecektir diye yazdığını söyledim . Hoca baya bozuldu . 2 dakika sonra mideme büyük bir acı saplandı soğuk terler dökmeye başladım . Aileme kötü odluğumu hemen gitmemizi söyledim ve kalktık . Evden çıkıp aşağı indiğim anda istifra ettim . Dediğim gibi enerjimi nötrlemeden önce bunun gibi yada izlendiğimi bildiğim çok olay yaşardım . Ama şuan sanki ateşkes yapılmış gibi . Ama gerçekten bu tarz olayları yaşasam yeniden aynı soğuk kanlılıkla durabilirmiyim bilmiyorum.

Psynera

Kayıtlı Üye
Yaşadıklarınız büyüye benziyor ruhani varlıklar tarafından rahatsız edildiğiniz belli çok emin değilim ama galiba arap büyüsü var

senihcan

Kayıtlı Üye
Yaşadıklarınız büyüye benziyor ruhani varlıklar tarafından rahatsız edildiğiniz belli çok emin değilim ama galiba arap büyüsü var
Hocam hangi kısmı için söylediniz arap büyüsü olduğunu ? 4,5 yaşındaki yaşadıklarım için mi daha sonrası içinmi?

taroh

Kayıtlı Üye
bence sizin genetiksel aile köklerinden gelen büyüye karşı enerjilere karşı hasasiyet medyumluk.yeteneğiniz var geçmişten gelen atalarınızdan biri bu işle profesyonel olarak uğraşıyor olabilir.okuduklarımdan bunu hissettim.6. hissinizi mühürlemeniz iyi olmuş üçüncü gözünüzün açıklığını varlıklar sizin psikolojik bedensel dengenizi bozmak için kullanıyor kısaca bu 3. göz açıklığı bünyenize ağır geliyor.

senihcan

Kayıtlı Üye
bence sizin genetiksel aile köklerinden gelen büyüye karşı enerjilere karşı hasasiyet medyumluk.yeteneğiniz var geçmişten gelen atalarınızdan biri bu işle profesyonel olarak uğraşıyor olabilir.okuduklarımdan bunu hissettim.6. hissinizi mühürlemeniz iyi olmuş üçüncü gözünüzün açıklığını varlıklar sizin psikolojik bedensel dengenizi bozmak için kullanıyor kısaca bu 3. göz açıklığı bünyenize ağır geliyor.
Ananeminde hissedebildiğini biliyorum . Vefat etmeden öncede rahatsız ediyorlardı . Ailede bildiğimiz medyum , büyücü tarzı birileri yok ama eskilerde ermiş diye bakılan ananemin bir akrabası varmış . Genel olarak hep içimden geldiği gibi detaylı bilgim olmadan müdahale etmiştim yaşadıklarıma ama son yaşadığım müdahale gerçekten çok fazla geldi evde istemediler evden çıkıncada bir daha karışmadılar ama bir dahada cesaret edemedim 6. hissimi açmaya çalışmaya . Ama dediğim gibi çok sık olmasada kapamama rağmen yine hissettiğim şeyler oluyor . Büyük bir değişim olucak gibi ama mümkün mertebe uzak kalmaya çalışıyorum tek başıma içimden geldiği gibi hareket ederek kaldırabileceğimi sanmıyorum.