Film ve Dizi Önerileri

Ü

Üye silindi 58480

Az önce bir film izledim dünyam şaştı :

Truman Show
Imdb 8.1

Jim carry in son zamanlardaki garip davranışları ile alakalı olabilir ?

Tavsiye ederim

Ü

Üye silindi 56746

The Fountain (Kaynak)

Film, geçmiş, bugün ve gelecekten üç ayrı hikâye sunuyor izleyiciye. Her biri aşka dair sonsuzluğun peşinde olan erkekler hakkında. Mayalı bir kâşif, esir düşmüş kraliçesini kurtarmak için hayat ağacını aramaktadır. Türlü ağaçlar üzerine çalışan bir tıp araştırmacısı, ölmek üzere olan karısını kurtaracak bir ilaç aramaktadır. Bir uzay yolcusu ise hava kabarcığı içindeki kapsül halindeki yaşlı bir ağaç ile seyahat etmektedir. Nebula ile örtülü, ölmek üzere olan bir yıldıza doğru yol almaktadır. Aşkı ve ölümsüzlüğü arayan üç hikâye kesişir. Pi, Bir Rüya İçin Ağıt gibi filmlerin yönetmeni Daren Aronofsky’den yeni bir mücadele tutkusu.

ALINTI

Broad

Banlı Kullanıcı
Bugun bir insanin tavsiyesiyle Tutsak (2013) filmini izledim.

Ü

Üye silindi 56746

ilk defa mafya konulu bir yapım izliyorum, ee her şeyin bir ilki var... ama bir sorun ne için izliyorum? :D sebebim olacaksın cillian murphy.

Ü

Üye silindi 56746

Person of interest de izleyeceklerim arasında, bu kadar diziye ömür yeterse tabii :unsure:

tavsiyelere açığım @aNAkSaRatE bu konuda donanımlı gördüm sizi :)

aNAkSaRatE

Banlı Kullanıcı
Person of interest de izleyeceklerim arasında, bu kadar diziye ömür yeterse tabii :unsure:

tavsiyelere açığım @aNAkSaRatE bu konuda donanımlı gördüm sizi :)

Person of interest için pişman olmayacaksınız.
Dark, Penny Dreadfull, Sense8, Ruh avcısı izleyip beğendiklerim arasında. Hatta Penny bitmemeliydi.
Taboo var birde yeni başladım. Tom Hardy ve yürüyüşü :giggle: ( şuraya kalbimi de bırakıyorum dönem kıyafetleri bu adama cidden yakışıyor )
Şimdilik aklıma bunlar geldi. Hatırladıkça yazarım :)

Ü

Üye silindi 58480

Hayata bakışınızı değiştiren bir film oldu mu?
Hangisi hangisi?

Ü

Üye silindi 58480

'' Bu maskenin altında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var ve fikirlere kurşun işlemez '' V for Vendetta

Az önce baktım çok güzel tavsiye ederim herkese.
Karakterimiz :

Zorro gibi tiyatral
Batman gibi gizemli
Superman gibi kurşunlara dayanıklı
Spiderman gibi esprituel
Ezel gibi oyun kurucu
Che Guevara gibi de şey... Hepsinden

"seninle benim tek bir ortak noktamız var o da ikimiz de ölmek üzereyiz" ??

@aNAkSaRatE bi film daha söyle.

aNAkSaRatE

Banlı Kullanıcı
"seninle benim tek bir ortak noktamız var o da ikimiz de ölmek üzereyiz"

'' Ben en çok, şeytanı oynarken aziz gibi görünürüm'' Filmin her repliğinin güzel olması ;)

Twelve Monkeys / 12 Maymun izleyebilirsin.
Bende bugün 1927 yapımı Metropolis'i izlemeyi düşünüyorum. Yapay zeka konusundan sonra.. :)