Eski sevgilim ile nasıl barisabilirim?

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Şöyle bunu aslında ses kaydı ile denemeye çalışmıştım ancak sonrasında yazdıklarım daha çok kafamı kurcalamaya başlayınca bıraktım.
Ses kaydın işe yaradığını bir yerde okududunuz mu?
Burada düşünmeden aklınıza her geleni yazmak gerekiyor. Kafa kurcalayici birşey yok ki.... İçinizdeki boşaltmak ile ilgili.

BatihanG

Kayıtlı Üye
Ses kaydın işe yaradığını bir yerde okududunuz mu?
Burada düşünmeden aklınıza her geleni yazmak gerekiyor. Kafa kurcalayici birşey yok ki.... İçinizdeki boşaltmak ile ilgili.
Rahat rahat konuşabildiğim için ses kaydı yöntemini seçmiştim, kafa kurcalamaktan kast ettiğim onunla ilgili daha fazla düşünmeye sebep vermesi manasındaydı.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Rahat rahat konuşabildiğim için ses kaydı yöntemini seçmiştim, kafa kurcalamaktan kast ettiğim onunla ilgili daha fazla düşünmeye sebep vermesi manasındaydı.
Yazamak ve konuşmak aynı şey değil demek istediğim. Ses kaydın işe yaradığını duymamıştım, o yüzden sordum.
Bakım yaptiracaktiniz, yaptırdığımız mı?

BatihanG

Kayıtlı Üye
Yaşadığın şehirde fal kafeler yok mu, su falı iyi pek çok şey çıkıyor bakan birisini bulabilirsin. Kafede bakamasa da evde yada farklı bir ortamda bakanlar vardır mutlaka..
Kafeler kapalı tamamen onun dışında sadece bir kişi buldum o da artık ne hissettiyse hakkımda mesajlara görüldü atıyor :D

Gönderiyi açalı üç ay oldu bende hala değişme olmamasından daha acısı hala bir tane bile çözüm bulamamış olmamız sanırım

Ecem12

Kayıtlı Üye
Bu işi senin yerine yapabilecek birini bulman zor maalesef. Yakın bir büyücü dostun varsa belki yapar. Parayla vs yapanlara güvenmemek lazım.

Aslında büyüye bodoslama dalmamak en doğrusu çünkü büyü irade doğrultusunda değişiklik yapma sanatıdır.

Büyü yapmak için daha doğrusu basit büyüler konstrasyon ve yoğun duygu ile işe yarayabilir. İkincisi aşk büyüleri hilal dan dolunay a kadar olan zamanda yapılabilir. Gün olarak mesela perşembeyi cumaya bağlayan gece venüs saatinde uygundur 🙂

Bazı dikkat etmen gereken ayrıntılar var. Enerjiyi hissetmek yönlendirmek meditasyon yapmak gibi bir sistematik öğreti içerir. Yaptığın şey tutabilir ya da tutmayabilir. Net bişey demek mümkün değil.

Son olarakta ne kadar güçlü büyü yapılırsa yapılsın karşıda olan kişinin iradesi güçlü ise korunması varsa işe yaramama ihtimali mevcut.

Umarım gönlünce olur her şey.
Sizin bildiğiniz bir işlem varmı?