Eski sevgilim ile nasıl barisabilirim?

BatihanG

Kayıtlı Üye
Selamlar değerli forum üyeleri;
Ben eski sevgilim ile barışmak istiyorum inanın aylardır onu çok özlüyorum ve rüyalarımda görüyorum sürekli ayrılırken herhangi bir ihanet vs olmadı, barışmam için neler yapmam lazım bana neler önerirsiniz bu arada forumda ki şeylerin çoğusu hakkında pek bilgi sahibi değilim anlatırken biraz da basitçe anlatabilirseniz gerçekten çok sevinirim.

dünyalı

Kayıtlı Üye
Eğer uç noktada onur kırıcı şeyler yaşanmadıysa ve hatalı olan sizseniz içten bir samimi özür bu işi çözer...Bunun için büyüye uygulamaya vs gerek yok...
Belki hala oda sizi rüyalarında görüyordur...

BatihanG

Kayıtlı Üye
Eğer uç noktada onur kırıcı şeyler yaşanmadıysa ve hatalı olan sizseniz içten bir samimi özür bu işi çözer...Bunun için büyüye uygulamaya vs gerek yok...
Belki hala oda sizi rüyalarında görüyordur...
Yaşanan ağır şeyler hiç olmadı sadece ayrılık konuşmasında karşılıklı ağır cümleler kuruldu, özür dilemek adına çok şey denedim ettim ancak her seferinde kaale bile almadı bana inanmamak sanki biseyler yapmışım gibi şeylere aşırı inandirmisti kendini inanın aylardır denemediğim yol kalmadı ancak barismiyor

dünyalı

Kayıtlı Üye
Yaşanan ağır şeyler hiç olmadı sadece ayrılık konuşmasında karşılıklı ağır cümleler kuruldu, özür dilemek adına çok şey denedim ettim ancak her seferinde kaale bile almadı bana inanmamak sanki biseyler yapmışım gibi şeylere aşırı inandirmisti kendini inanın aylardır denemediğim yol kalmadı ancak barismiyor
Bu birseylerin bahanesi olabilir....Ya çok kırılmış yada ciddi anlamda çeşitli sebeplerle kafasında bitirmiş olabilir ...Konuşmalarınızdan aldatıldığını düşündüğü izlenimine kapıldım....Bir kaç sebep bir araya gelip bu inançsızlığı oluşturmuş ve güveni kırılmış. ..Ben öyle hissediyorum....Eğer durum böyle ise ister aldatın ister aldatmayın güveni kırılmış yara almış ...Bu durumda sadakatliyseniz eğer ispatlayacak delillere ihtiyacınız olacak değilse bir bayanın gazabını yenebilecek büyü olduğunu sanmıyorum :)

BatihanG

Kayıtlı Üye
Bu birseylerin bahanesi olabilir....Ya çok kırılmış yada ciddi anlamda çeşitli sebeplerle kafasında bitirmiş olabilir ...Konuşmalarınızdan aldatıldığını düşündüğü izlenimine kapıldım....Bir kaç sebep bir araya gelip bu inançsızlığı oluşturmuş ve güveni kırılmış. ..Ben öyle hissediyorum....Eğer durum böyle ise ister aldatın ister aldatmayın güveni kırılmış yara almış ...Bu durumda sadakatliyseniz eğer ispatlayacak delillere ihtiyacınız olacak değilse bir bayanın gazabını yenebilecek büyü olduğunu sanmıyorum :)
Öncelikle öngörünüze hayran kaldım gerçekten öyle ancak kim hakkında ne düşünüyor ne ediyor kanitladim da herşeyi tek verdiği cevapta kendini acindirmayi basaramadin lafı oldu keza aldatmayacagimi bildiği halde buna inanmaya çalışıyor sebepsizce ayrılıktan daha fazla koydu bu da bana ama ne düşünürse düşünsün ama barışsın benle napmam lazım benim

U

Utopia

Su tuz sirke ritüeli varmış, barışmaya niyet ederek uygulayabilirsiniz faydasını gören çok, niyeyse aklıma ilk bu geldi. İnternette detayları mevcut.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Öncelikle öngörünüze hayran kaldım gerçekten öyle ancak kim hakkında ne düşünüyor ne ediyor kanitladim da herşeyi tek verdiği cevapta kendini acindirmayi basaramadin lafı oldu keza aldatmayacagimi bildiği halde buna inanmaya çalışıyor sebepsizce ayrılıktan daha fazla koydu bu da bana ama ne düşünürse düşünsün ama barışsın benle napmam lazım benim
Kızın yaşı kaç?

BatihanG

Kayıtlı Üye

blessedwithlove

Kayıtlı Üye
Ben de buna yakın bir şey yaşadım, hislerinin samimi olmadığının farkına vardım. Pişman olup geri dönse sevdiğim halde 2. bir şans asla vermem. Kimseyi de şımartmaya gerek yok bazı şeylerin değeri yaşarken bilinmeli. Samimi bir şekilde özür dileyin davranışlarınızın sebebini açıklayın yeterli gelirse o da adım atar zaten hala size karşı hisleri varsa. Yeterli değilse de yolunuza bakın derim.

BatihanG

Kayıtlı Üye
Kızın seni terk etme sebebi de bu, senin hüzün, yıkıntı içinde olma sebebin de bu. Ben de kadın olsam, ben de bana böyle aciz şekilde yaklaşan bir erkeği terk etmek için bahane arar, onu "erkek" olarak bile görmezdim.
Acı da olsa dedikleriniz doğru onun da bu düşüncede olduğuna eminim ancak kalbime söz geçirmiyorum bir türlü

Ben de buna yakın bir şey yaşadım, hislerinin samimi olmadığının farkına vardım. Pişman olup geri dönse sevdiğim halde 2. bir şans asla vermem. Kimseyi de şımartmaya gerek yok bazı şeylerin değeri yaşarken bilinmeli. Samimi bir şekilde özür dileyin davranışlarınızın sebebini açıklayın yeterli gelirse o da adım atar zaten hala size karşı hisleri varsa. Yeterli değilse de yolunuza bakın derim.
Ne yapsam da kurtulamıyorum hislerimden kurtulmak istiyor muyum onu bile bilmiyorum

tuanadolunay

Kayıtlı Üye
Benim şahsi görüşüm. O insan artık seni istemediği için öyle davranıyor. Evet onu bırakma düşüncesi bile sana çok acı veriyor. Bunu aşabilirsin. Seni istemeyeni sen hiç isteme daha iyi bir aşkın seni beklediğine emin ol. Benim hep bu durumlar için mottom NEXTT . sana da bunu tavsiye ederim. Gidenle uğraşma bence hiç manası yok

BatihanG

Kayıtlı Üye
Benim şahsi görüşüm. O insan artık seni istemediği için öyle davranıyor. Evet onu bırakma düşüncesi bile sana çok acı veriyor. Bunu aşabilirsin. Seni istemeyeni sen hiç isteme daha iyi bir aşkın seni beklediğine emin ol. Benim hep bu durumlar için mottom NEXTT . sana da bunu tavsiye ederim. Gidenle uğraşma bence hiç manası yok
Ben nedense bırakma sebebinin de onu elinde olmayan üçüncü biseyden kaynaklı olduğunu düşünüyorum ara sıra o benim onu bırakmamaya iten şey galiba

Metanoia

Kayıtlı Üye
Anladığım kadarıyla siz ne yaparsanız yapın bu kız size dönmek istemiyor. Bu durumda yapılabilecek en mantıklı şey biraz kendinizle başbaşa kalmak olacaktır. Bu durumu takıntı haline getirmişsiniz/getirme yolundasınız gibi görünüyor. Bu duruma düşmek size yalnızca daha çok acı verir. Eski sevgilinizin üzerine düştükçe sizden daha fazla uzaklaşmasına sebep olursunuz. Çünkü nasıl olsa sevginizi biliyor, belki bu durum onu bunaltıyor ve daha da uzaklaştırıyordur. Aranıza biraz mesafe koyun. Üzerine düşmeyin. Başka şeylerle ilgilenin. Bu değişiklik onda bir merak uyandırabilir ve size ilgiyle yaklaşmasına sebep olabilir. Bu şekilde davranarak bir sonuç alamasanız dahi kendinize olan saygınızı geri kazanmış olursunuz.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Bu hanfendi size aşk büyüsü yaptırmış olabilir mi? Tutumunuz sağlıklı değil çünkü.