Eşcinsel aşk büyüsü yapılmış

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

melankolik

Kayıtlı Üye
Ya bende cin musallatı vardı bilenler olacaktır buraya yardım konusu açmıştım sonra bir abiye gittik okudu üfledi 1-2 tanesi çıkmış sonra bir kaç seans daha sonra 1 tane cin kaldığını söyledi o gün gece yatarken uyanır gibi oldum uyku ile uyanıklık arasında kapının orada kırmızı gecelikli beyaz saçlı bir kadın bana doğru geliyordu yürümüyor uçuyordu ayaklarını göremiyordum ama göğüsleri felan gerçek bir kadın gibiydi.. sonra kendimden geçmişim bu sabah gittim durumu anlattım eyvah eyvah dedi ben onu konuştururum dedi tedaviye başladı ve oraları hatırlamıyorum zaten.. Bittikten sonra bana konuşanın cinmi yoksa benmi olduğunu anlamak için birkaç sorular sordu.. Ve beni tamamen temizlediğini söyledi ve bana yapılan büyü eşcinsel aşk büyüsüymüş benim tercihlerimi değiştirmek ve büyüyü yapanla birlikte olmam için yapılmış.. Çok kötü bir deneyimdi .. Büyüyü yapanı ben tahmin ediyorum, öyle bir komşum var.. Hiç dışlamıyordum oda insandır muhabbetide güzel diye demekki o başka türlü bakmış :( beni uyarmışlardı fazla samimi oluyorsun diye..bu büyüyü bozan abi 20 yıldır bu işi yapıyorum böyle sapkınlık görmedim kıyamet çok yakın dedi..

Eklemeyi unuttum, karşı cinslere oluyorda eşcinsel nasıl oluyor onu anlayamadım..

Flood gibi oluyor ama, arkadaşlar ben bu travestinin sadece getirdiği simidi kapıdan almıştım ne bileydim tılsımlı olduğunu ve sizide uyarmak istiyorum aman diyeyim güvenmediğiniz insanların verdiği hiçbir yiyeceği yemeyin,içmeyin.. Hor görmeyeyim dedim neden ya neden benim o tür işlerde işim olmadığını biliyordu ve öyle bakmadığımı.. Dikkatli olun,hakikaten kıyamete çok az kaldı..ben bu yerden en kısa zamanda taşınacağım.aklım almıyor ya, nediye öyle düşündü.. Bir kere kızlardan daha güzelsin dedim şakasına acaba onumu yanlış anladı off ya off, karşı komşum bide bugün karşılaştık kaçtım resmen :(

melankolik

Kayıtlı Üye
Bu abi meşhur birisi, Youtube'da seanslarında yayınlıyor, banada sormuştu yüzünü gizleyip Cin'i konuştururken seni videoya alalımmı izin varmı diye, ben dedim çekin ama İnternet'e koymayın.. Çekmişler kendimden geçtikten sonraki konuşmalarım daha doğrusu cin'in konuşmalarını izledim, o itiraf ediyordu.. Abi ona işkence ediyor çıkmasını söylüyor ve seni niye görevlendirdiler diye biraz sonra dövüyor ve dayanamayıp itiraf ediyordu, çok kötü oluyorum düşündükçe.. Resmen içimde bir başkası vardı, gözlerimle görmesem bende belirtileri görmesem inanamazdım, çünkü ben bu abiyi Youtube'da izlerken üzerimde musalat olduğunu anladım başka seanslarda okuma yaparken videoyu izlerken ben kendimden geçiyordum kalbim sıkılıyor daralıyordum.

MeHDiX

Kayıtlı Üye
İş
Fitness egitmeni, Sosyolog, ilahiyat
Sana bu büyüyü yapan ile Lut kavmine yapan,aynı kişidir tahminimce.

daktilo

Kayıtlı Üye
İş
Mühendis
O abinin kim olduğunu biliyorum da o adam şarlatan mı yoksa harbiden cin avcısı mıdır karar veremedim, adam ghostbusters gibi maşaallah, videoları ibretlik.

candokia

Kayıtlı Üye
Cin'i kasdediyorsun sanırım, evet yaşınıda sordu 3753 yaşındaymış, Lût kavmiyle vardır bir ilgisi belki, kadim şeytanlar :(
dede ye pilav yapmak lazım :D
şaka bir yana ama bildiğim cinlerin ömrü 1000 yılı geçmez sanıyordum. =/

melankolik

Kayıtlı Üye
dede ye pilav yapmak lazım :D
şaka bir yana ama bildiğim cinlerin ömrü 1000 yılı geçmez sanıyordum. =/

Ben anlayayım diye cin diyor sanırım, çünkü kendim izlerken iblis diye hitap ettiğini duydum, zaten abininde dediği çok güçlü olduğuydu. Bende 1000 yaşıyorlar sanıyordum ama bu şeytanda olabilir. Yoksa hani bu işleri az çok takip ediyorum kişinin cinsel tercihini değiştiren birşey görmedim duymadım .

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Biz bu yapılanlara trans diyoruz. Sizi transa alayım isterseniz Tanrı olduğunuza inandırayım. O şekilde konuşun. cin büyü işleri kimlerin elin de ne diyim. Eşcinsel ve travesti ayrımı bile bilmiyor ülkemizde, cin, büyü, trans ayrımı nasıl bilinsin değil mi.

Konu içerisinde ki uygunsuz anlatım tarzı nedeniyle konu kapatılmıştır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...