enerji yönlendirebilmek için enerji çalışması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Pantea

Kayıtlı Üye
Ben calismaya baslamadan yaklasik 15 dakika once reiki uyguladim cakralarimi acip sifalandirmak icin , basimda siddetli bir agriyla basladim calismaya reiki biraz hafifletti sanirim , ardindan tam 11 de calismaya hazir bekledim urumu enerji verirken imajine etmeye calisdim cok tuhaf gorundu siyah giyisiler icindeydi yuzu secilmiyordu ve ici kirmizi disi siyah bir pelerin vardi uzerinde ,elleriyle baqsimdan baslayip tum bedenimin uzerinde gezinerek enerji verdigini imajine ettim once ayaklarimda sonrada tum bedenimde usume hissi vardi sonra iki kez ruyadan sicrar gibi belimde istem disi siddetli bir kasilma ile yataga carptim bedenimi sonra dalmisim ve animsayamadigim bir ruya gordugum hissiyle uyandim.

A

angeldream

ya pantea o görüntüyü bende gördüm çalışmaya başlarken ilk an pelerinli biri karşıma geçti ve ellerim ayaklarım yanmaya başladı sol tarafım gene oynadı holizanlar renkler ışıklar gördüm bir ara koptum zaten neler oldu o ara hatırlamıyorum ama 15 dk.da hülya diye seslendi bir ses ve gözlerimi açtım aniden ve tavanda beyaz ışıklar gördüm gezen ve enerji bitmişti kalktım teşekkürler urumcum....

silwer

Kayıtlı Üye
boynumda bir serinlikle başladı ve bitine kadar boynumdaki serinlik devam etti. Herkesin aksine ben üşüdüm. Özellikle ellerim ve ayaklarım dondu. Bacaklarım üstünde karıncalanma hissi başladı gıttıkce guclendı zonklamaya donustu. Aynı his bacaklarımdan karnıma cıktı ve gogusumde durdu. Sol kulagımda bır fısıltıyla sona erdı. Benım adıma etkıleyıcı bır calısmaydı..Herşey için teşekkürler Urum...

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Ben bu sefer korktum çalışmada. Pantea ve angeldreamda olduğu gibi kısa bir uyuklama dönemine girmişim birisi bağırıyordu rüyamda ruhunuzu temizleyin diye. Sonra Tutuuun beni diye şiddetli bir cığlık duydum o sıra kolum olduğu yerden hızlıca kalkıp ileri tarafa oynadı baya bir ileri ama
çok korktum
ellerimdeki ayaklarımdaki uyuşma ve sıcaklığı saymıyorum bile. Herkeste olan şeyler. Ama beni bu çok korkuttu. Sonra ter bastı ve midem bulanmaya başladı bende bıraktım çalışmayı.

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
havaya sekiller cizen benim gordugum kisi de siyahlar giymisti kırmızı bir sey dikkatimi cekmedi.. Sadece, basparmagındaki tırnak sanki kartal gibi kıvrık ve uzundu. Nasıl daldım bilemiyorum ama uykudan birinin kapı calar gibi basparmagı kuvveti ile tırnakla alnına vurularak uyandırılmak urkutucuydu . Hala acısını hissediyorum.. Urum senmiydin o? Cok acıdı bir daha yapma oldu mu? Ben sembol olarak eflatun cicekler guvercinler bekliyordum boyle bir sey degil ama yazık bana :p

Pantea

Kayıtlı Üye
Kiyamam yaaa hepimiz Urumu " devil" seklinde imajine etmisiz :D:D yazik vallahi.

crucifixion

Kayıtlı Üye
hahaha urumu düşünemiyorum şeytan olarak, istese de olamaz ki : ))))

detelinka

Kayıtlı Üye
ya ne güzel hepiniz bişeyler hissetmişsiniz.ben malesef pek bişey hissedemedim hatta biara acaba özelden msjm gitmedi mi diye bile düşündüm:pçok hafif bi karıncalanma hissi okadar oda psikolojik heralde dedim şartlandırmışım gibi kendimi.çok heyecanlandım ondan belkide..

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
demon gibi degildi canım olsa beni korkutmaya calısırdı sonra kavga ederdik orta yerde..daha cok majikal senkronize bir duyum vardı goruduklerimde.
siyah kıyafetler icinde cok havalıydı vallahi bir dahakine ben de lahanaya girmis kirpi gibi giyinmek yerine spritual bir seyler giyeyim, calısma esnasında uykuya dusmemeye calısayım hem ..utandım simdi :p

morwen

Kayıtlı Üye
ben pek bişey hissetmedim.genelde hissedemiyorum zaten ne yapmam gerekiyo neyi yanlış yapıyorum acaba?sadece biraz kendimden geçtim başka özel bişey yoktu.neden olabilir sizce?

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
morwen bu benim ilk enerji calısmam değil, ayrıca hep icice oldum bu tur enerjilerle.. biraz daha calıs oku, topluca yanısıra bireysel enerji calısması yapmanı oneririm. belki daha cok erkendir .

jazzminn

Kayıtlı Üye
bu çalışmayı da yeni üye olduğum için kaçırdım :( lütfen bende istiyorum... sevgiler...

sweep

Kayıtlı Üye
İş
engineer
Urum bende katılmak isterim. ismim Gültekin

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Arkadaşlar bu enerji çalışması daha önce yapıldı 2. sini yapacağız sitede duyuru olarak sizlere haber verildi. Enerji yönlendirebilmek 2 diye bakarsanız görüceksiniz. Tşkler...

maviay

Kayıtlı Üye
ya arkadaşlar buradaki çalışmaları ücretle verdiğiniz söyleniyor. bu doğrumu?:)

peril

Kayıtlı Üye
Enerji yönlendirmek için enerji çalışması güzel bir şey bir daha tekrar uygulanacak mı acaba

pikadil

Kayıtlı Üye
Umarım kısa zamanda osiris. Birçok çalışmanın üzerinden neredeyse 1 yıl geçti. Sabırla beklemeye çalışıyoruz hepsini:)

suayda

Kayıtlı Üye
bu çalışmalar nasıl yapılıyor?biz evde oturuyorz siz bize enerji mi gönderiyorsnz?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...