Enerji vampirleri

cathrine

Tecrübeli Üye
Kayıtlı Üye
Duygularınızı çok iyi ifade ediyorsunuz ama şunu da sanırım anlamış sınız ve tahlilinizi koymuşsunuz. Hiç kimseyi değiştiremez,dönüştüremezsiniz. Ancak kendinizi dönüştürebilirsiniz...mutlu olduğunuzu söylüyorsunuz o halde devam edin ve kabullenin. Sanırım siz kabullenemiyor dönüştürmeye çalışıyorsunuz....sonuç bu ve bu olmaya devam edecek. Tabi yaşam sizin.
Bakın yine kesin konuşuyorsunuz...Sonuç bu ve bu olmaya devam edecek...Benim işim zaten kendimi dönüştürmeye çalışmak ama bunda da ters çaba kuralına yenik düştüğümü gördüm.Aşırı çaba da ters tepermiş...İnsanız,değişebiliriz ya da belki de aynı kalmamız gerekir...Zaten hayat değişmeni istiyorsa ona göre deneyimler gönderiyor ama bazen de değişmen gerekmiyordur....Bütün bildiklerinizi unutun!Değişimdönüşüm halinizden memnun değilseniz bazı kısırdöngüleri aşmak için insanların hayatını değiştirmek uğruna bulduğu çözüm yollarından biri...Mutlaka dönüşmem gerekmiyor ama kendimin farklı yönlerini keşfetmeye çalışıyorum...O eğer değiştiryorsa beni ne mutlu!Bütün bilgiler içimizde mevcut aslında,hatırlamaya ihtiyacımız var....Bilgiye kendi kendimize ulaştığımızda,bazen beynimizde bir ışık çaktığında heyecanlanmaz mısınız?Kendinizi kapatmayın,soyutlamayın...İnsanlara,hayata ,doğaya karışın...Elleriniz acısa da hayata bulaşmaktan korkmayın benim gibi...Bana çok büyük gelen deneyimler kimi için okyanusta damla...Başkaları için sıradan olan bana çok büyük geldi...Yaşadıklarımı burada paylaşacağıma söz vermiştim...O yüzden sizlerle paylaşıyorum...Hem bana iyi geliyor hem de sizler de hayatlarınızda kendinizle ilgili yeni deneyimlere açık olabilin diye yazdım...Acılardan,mutsuzluktan korunmak için hiçlikte ya da boşlukta hissizce devam etmeyin...Hayata karışma,doyasıya yaşama fırsatlarını kaçırmayın!Bir hayatınız var...

Ogun

Banlı Kullanıcı
Bakın yine kesin konuşuyorsunuz...Sonuç bu ve bu olmaya devam edecek...Benim işim zaten kendimi dönüştürmeye çalışmak ama bunda da ters çaba kuralına yenik düştüğümü gördüm.Aşırı çaba da ters tepermiş...İnsanız,değişebiliriz ya da belki de aynı kalmamız gerekir...Zaten hayat değişmeni istiyorsa ona göre deneyimler gönderiyor ama bazen de değişmen gerekmiyordur....Bütün bildiklerinizi unutun!Değişimdönüşüm halinizden memnun değilseniz bazı kısırdöngüleri aşmak için insanların hayatını değiştirmek uğruna bulduğu çözüm yollarından biri...Mutlaka dönüşmem gerekmiyor ama kendimin farklı yönlerini keşfetmeye çalışıyorum...O eğer değiştiryorsa beni ne mutlu!Bütün bilgiler içimizde mevcut aslında,hatırlamaya ihtiyacımız var....Bilgiye kendi kendimize ulaştığımızda,bazen beynimizde bir ışık çaktığında heyecanlanmaz mısınız?Kendinizi kapatmayın,soyutlamayın...İnsanlara,hayata ,doğaya karışın...Elleriniz acısa da hayata bulaşmaktan korkmayın benim gibi...Bana çok büyük gelen deneyimler kimi için okyanusta damla...Başkaları için sıradan olan bana çok büyük geldi...Yaşadıklarımı burada paylaşacağıma söz vermiştim...O yüzden sizlerle paylaşıyorum...Hem bana iyi geliyor hem de sizler de hayatlarınızda kendinizle ilgili yeni deneyimlere açık olabilin diye yazdım...Acılardan,mutsuzluktan korunmak için hiçlikte ya da boşlukta hissizce devam etmeyin...Hayata karışma,doyasıya yaşama fırsatlarını kaçırmayın!Bir hayatınız var...
Yaşıyoruz🙂 kendimizi farklı duygularla ahlil ediyor ve sonuçda " şimdi böyle olması gerekiyor , sonrası ne olur " diye beklememiz gerekiyorsa bekliyoruz. Hayat bu . Aynı kalmaz.

Bildiğiniz gibi yapın ve yaşayın. Ama mutsuz bir ifade ile içinizi dökdüğünüzde, dinleyiciler mutsuz olmamanız için tavsiyede bulunma gerekliliğini duyar...

Tavsiyeyi atlıyorum. Çünkü her kişinin yaşamında ki süreçlere karşı farklı içsel tepkileri vardır...önce de dediğim gibi yaşam sizin.

cathrine

Tecrübeli Üye
Kayıtlı Üye
Kendinizi yanlış şeyler düşünürken yakaladığınızda başka birşey düşünmeye başlayın. Bilinaltiniza ısrarla o tür düşüncelerin yanlış istenmeyen düşünceler olduğunu gösterin.
@Absoluta Virtute Bu istek illüzyon mu acaba?Çok yakın hissederek yanlış duygulara mı kapılıyorum?Söylediğini yapmaya çalışacağım,zaten hep arka plana atmıştım ve unuttuğumu sanıyordum,hayat yeniden bana gösterdi diğer düşüncelerimi bastırmak için kullandığımı...Yine çabalayacağım,çünkü kendiliğinden aklımdan atmak zor oluyor....Şimdi yeniden kendi meşguliyetlerime döndüm...Bir haftadır hiç bir şey yapamıyordum,buraya yazdıktan sonra daha iyi hissediyorum....Hepinize teşekkür ederim....