Empatlık , frekans, dedikodular

hekate22

Kayıtlı Üye
Olumsuz elesterileri de dikkate almak gerekir. Olumsuz eleştiri aldıysanız bir sebebi vardır. Sadece olumlu eleştiriler ile yol alamazsınız.
Bunu herkesin bilmesi gerekir, saldirarak da yol alınmaz; tabi amaç yol almaksa.

Yinede iyi koşullanmış kişiler var suçlamak için. Iyidir, devam 🙂
Teşekkür eder ve konuyu kapatırım.

Alakan

Kayıtlı Üye
Toplumda öyle ama burda biraz farklı.
İletişim adresi verip dışarıda görüşüyorlar anlaşamayan gelip burda kavga ediyor.. ben de naçizane belirtmek istedim. Yani önceden öyleydi profil den özel mesajdan görüşmek yasak değilken. Yasaklanması bir bakıma iyi de oldu.. Buraya farklı mecra sanmazlar belki bundan sonra.
Burası hakkında bir bilgim yok. İnternet ortamında insanlarla tanışmayı çok doğru bulmuyorum hangi platform olursa olsun.

hekate22

Kayıtlı Üye
Yanlış noktaya takılıyorsun derim. Majisyen de olsa, darbukacı da olsa sebebi genel olarak aynıdır.

Ne peki? Seni tavlamaya çalışırken ağızlarından çıkan alelade bir iltifat.
Bunun ne senin ilgilendiğin şeylerle ilgisi var, ne onların.

İşe yarıyor olacak ki, onlardan duyman yetmezmiş gibi gelip bir de burada kendini övüp bizden de benzeri bir eyleme bekliyorsun.

Sorun yok, insan onaylanmak ve beğenilmek ister, bu doğal.

Fakat kalkıp bunu kadim ögretilerden, yüksek ilimlerden, havass yolundan bahsettiğin bir dizi konuşmanın içine yedirmen pek iyi bir kamuflaj olmamış.

Bu "bence" olan kısmı, sordun diye yazdım. Hiç dahil olmayacaktım.
😊

hekate22

Kayıtlı Üye
Yanlış noktaya takılıyorsun derim. Majisyen de olsa, darbukacı da olsa sebebi genel olarak aynıdır.

Ne peki? Seni tavlamaya çalışırken ağızlarından çıkan alelade bir iltifat.
Bunun ne senin ilgilendiğin şeylerle ilgisi var, ne onların.

İşe yarıyor olacak ki, onlardan duyman yetmezmiş gibi gelip bir de burada kendini övüp bizden de benzeri bir eyleme bekliyorsun.

Sorun yok, insan onaylanmak ve beğenilmek ister, bu doğal.

Fakat kalkıp bunu kadim ögretilerden, yüksek ilimlerden, havass yolundan bahsettiğin bir dizi konuşmanın içine yedirmen pek iyi bir kamuflaj olmamış.

Bu "bence" olan kısmı, sordun diye yazdım. Hiç dahil olmayacaktım.
Sizler, her konuyu saptırma olarak ele alıyorsunuz. O saptırmanın asıl kaynağı, kutsal evlilik paylaşımında ahlaki değerler alaşağı edildi ve şaşırdım. O belli kişiler sürekli yazılarımdan cımbızla hatta bir araya gelinerek olumsuzluk ariyor; kendilerinin yada kendinizin olumsuz olmanızdan kaynaklanabilirmi?
Daha önceki gibi yine sıraya girdiniz. Devam edin, böyle besleniyorsunuz.

Ilk günlerde, farklı yaklaşımların olduğunu söyleyen oldu hatta sorguya çekildim. Ben böyle birşeyle karşılaşmadım. Sanırım kapalı imalarin arasında birşeyler yaşanıyor.; ama düzgün arkadaşlar var ve ben gerektiği sürece yazmaya devam edicem sizde çamura devam edicem. Burada biri, özel bunun senaristliğini yaptığı çok belli.
Herzamani gibi size sayfayı bırakıyorum.😌

hekate22

Kayıtlı Üye
Burası hakkında bir bilgim yok. İnternet ortamında insanlarla tanışmayı çok doğru bulmuyorum hangi platform olursa olsun.
Arkadaşım, hiç tanıma. Benimle uğraştıkları için arada bir uğruyorum buraya. Çok düzgün arkadaşlar gelmiş geçmiş buradan . Ama bunlar barınmamış. Aslında kızmıyorum. Ama bu tutumları hoşuma gidiyor arada uğruyorum. Bulunduğum site ile burasi arasında fark muhteşem farklı. Dediğim gibi gerçekten çok iyi paylaşımlara denk geldim ama yok artık. Arada bir gelir ortalık bu da bu hale gelir 😁

Ü

Üye silindi 76175

Sizler, her konuyu saptırma olarak ele alıyorsunuz. O saptırmanın asıl kaynağı, kutsal evlilik paylaşımında ahlaki değerler alaşağı edildi ve şaşırdım. O belli kişiler sürekli yazılarımdan cımbızla hatta bir araya gelinerek olumsuzluk ariyor; kendilerinin yada kendinizin olumsuz olmanızdan kaynaklanabilirmi?
Daha önceki gibi yine sıraya girdiniz. Devam edin, böyle besleniyorsunuz.

Ilk günlerde, farklı yaklaşımların olduğunu söyleyen oldu hatta sorguya çekildim. Ben böyle birşeyle karşılaşmadım. Sanırım kapalı imalarin arasında birşeyler yaşanıyor.; ama düzgün arkadaşlar var ve ben gerektiği sürece yazmaya devam edicem sizde çamura devam edicem. Burada biri, özel bunun senaristliğini yaptığı çok belli.
Herzamani gibi size sayfayı bırakıyorum.😌
Sayın H. , Kendinizi mağdur profiline sokup aradan çekilerek haklı bir mevzide yer edinemezsiniz.

Diğer konularda yazdıklarınıza binaen de şunu söylemek istiyorum; Hermes'in yolunda az bilenin de çok bilenin de söyleyebileceği tek bir şey/bir kanun var.

Ketumluk prensibi.

Hayatınızda ve davranışlarınızda bunun kokusu duyulur zira, insanın sağına soluna etiketler yapıştırmasına hiç de gerek yok.
Yürüdüğünüz yerde tabiri caizse gül kokusu bırakıyorsanız ne mutlu size, bunun haricinde sır kişiye özeldir.

"Ben bu yolun yolcusuyum bakın heyy şekerlerr, ne kadar da ulviyim" gibisinden tavırlar iyi değil.

Burada kimse size düşmanca yaklaşmadı, yaklaşan olursa da uzaklaştırılır yetkililer tarafından.

Kendinize iyi davranın, yolunuz açık ilminiz bol olsun.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Arkadaşım, hiç tanıma. Benimle uğraştıkları için arada bir uğruyorum buraya. Çok düzgün arkadaşlar gelmiş geçmiş buradan . Ama bunlar barınmamış. Aslında kızmıyorum. Ama bu tutumları hoşuma gidiyor arada uğruyorum. Bulunduğum site ile burasi arasında fark muhteşem farklı. Dediğim gibi gerçekten çok iyi paylaşımlara denk geldim ama yok artık. Arada bir gelir ortalık bu da bu hale gelir 😁
Öncelikle belirteyim bence kimsenin seninle uğraştığı yok milletin ne dertleri var.. Kimse oturup ben Hekate ya nasıl oyun yapsam diye düşünmez bu kadar öncelikli bir durum sezmedim.

Burada yazdığınıza göre bildiğinizi düşündüm.. hoş son olayda siz vardınız değil mi kadın da adam da banlandı, bu çok ufak bir detay.. belirttiğiniz gibi kimse kimseye burda sapık muamelesi yapmıyor yani.

Alakan

Kayıtlı Üye
Öncelikle belirteyim bence kimsenin seninle uğraştığı yok milletin ne dertleri var.. Kimse oturup ben Hekate ya nasıl oyun yapsam diye düşünmez bu kadar öncelikli bir durum sezmedim.

Burada yazdığınıza göre bildiğinizi düşündüm.. hoş son olayda siz vardınız değil mi kadın da adam da banlandı, bu çok ufak bir detay.. belirttiğiniz gibi kimse kimseye burda sapık muamelesi yapmıyor yani.
Neden bahsettiğinizi anlamadım son olay dediğiniz. İletişim bilgisi verilmesinin yasak olduğunu biliyorum. Eskiden ne gibi olaylar yaşandı ona hakim değilim. Ben yazımı forum için yazmamıştım Mya bence tekrar okumalısınız. Genel olarak hayatın içerisindeki bir davranış biçiminden bahsettim. Hekate karşılaştığı kişinin ona iltifat ettiğinden bahsetmiş ben de olabilir dedim fakat onun bahsettiği kişi forumdan biriyse bilemiyorum. Ben sanalda değil gerçekte karşılaşıp tanıştığı biri gibi algıladım.

hekate22

Kayıtlı Üye
Neden bahsettiğinizi anlamadım son olay dediğiniz. İletişim bilgisi verilmesinin yasak olduğunu biliyorum. Eskiden ne gibi olaylar yaşandı ona hakim değilim. Ben yazımı forum için yazmamıştım Mya bence tekrar okumalısınız. Genel olarak hayatın içerisindeki bir davranış biçiminden bahsettim. Hekate karşılaştığı kişinin ona iltifat ettiğinden bahsetmiş ben de olabilir dedim fakat onun bahsettiği kişi forumdan biriyse bilemiyorum. Ben sanalda değil gerçekte karşılaşıp tanıştığı biri gibi algıladım.
Sayın Alakan, burda böyle konu saptırılır, hele ki ven birsey yazarsam.
Açıklayayım. Konu kendi güzelliğinin kalmadığından ( yanlış da anlamış olabilirim, çünkü konu bulandirildi ) saçının döküldüğünden bahsetti arkadaş
ve sanırım guzelliginin olumsuz etkilendiğinden ve saçlarının döküldüğünden bahsetti arkadaş Isterseniz konu başlığını okuyun.
Bende uzulmemesinin gerektiğini ifade ettim; çünkü üzülmüş. Konu buraya, geyik muhabbetine dönüştü.

Bende bir aralar o duyguya kapılmıştım, çünkü negatif bir enerjiden dolayı olabilirliği üzerineydi. Ama bunun önemsiz bir şey olduğundan ve üzülmenin yersiz olduğundan bahsettim. Konu gereği bir olayı anlattım. Okültizm kaygan bir zemin ve negatif oluşu farklı sıkıntılar yaratabilir. Birkaç sene önce, bu konularla ilgilenmeye başlamıştım. Sayfamda bir yazı vardı, bazi ilgilenen arkadaşlar la diyolog kurardık, ama sıfır acemiydim, bilgim yoktu. Bir gün bir nesaj aldım. " bu güzellikte neden okültizm "
Şaşırmıştım . " ne alaka" diye cevaplamıştım.
Hala da merak ederim, gercekten ne alâka. Kişi bazi bilgiler verdi. Sonra onun yüksek bir majisyen bilgisini almıştım. Kendi söylemiş ti. Bir kaç soru cevaptan sonra kendi ifadesiyle cinsel enerjiyle ilgilendigini söyledi. Onun bile demek olduğunu bilmiordum ce uzaklaştım . Saçlarının dökülmesine üzülen bayana cecap verdiğimde konu bu düzleme gelmişti. Arkadaşın üzüntüsüne ortak olmuştum ve önemsememesini ifade etmiştim...
Çünkü benimde başıma gelmişti, Nazar olabilecek enerjisel olaylar yaşanıyor. Eskiden inanmazdım ama olabileceğine de inanmaya başlamıştım. Özellikle çoğunlukla kadin kadina olan düşmanlıktan kaynaklandığını ifade ettim. Neyse...vay efendim ben güzellikten bahsetmişim vay efendim ben sanki burda kendisine hasetci bir yaklayaklaşımda bulunmuşum. Bu ilk saldırılar değil ve gercekten amaçlarını anlamadım. ...bir atasözü vardır. Iliskili ... fingilder.
Bir bayanın üzüntüsüne iyi niyetle verilmiş güzelliğinden endişe etmemesi için verilen cevabın bu kadar kötü algılanması ciddi sorunların kaynağıdır. Olumsuz tenkitlere, aynı tepki doğaldır. Derken bir veyde katıldı diyaloğa olumsuz tavirlarla ve bir bayanla civil civil gülücükler atarak karşılık verdiler. Ha iyi bir laf vardı cevap olarak ama uygun düşmezdi
Isterseniz konu başlığını okursunuz. Ama gereksiz, sorun yok bayım; olur böyle, aralarında baş senaristleri de vardır Geyik ce karışırlar.
🙂

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Açıklayayım. Konu kendi güzelliğinin kalmadığından ( yanlış da anlamış olabilirim, çünkü konu bulandirildi ) saçının döküldüğünden bahsetti arkadaş
ve sanırım guzelliginin olumsuz etkilendiğinden ve saçlarının döküldüğünden bahsetti arkadaş Isterseniz konu başlığını okuyun.
Bende uzulmemesinin gerektiğini ifade ettim; çünkü üzülmüş. Konu buraya, geyik muhabbetine dönüştü.

Bende bir aralar o duyguya kapılmıştım, çünkü negatif bir enerjiden dolayı olabilirliği üzerineydi. Ama bunun önemsiz bir şey olduğundan ve üzülmenin yersiz olduğundan bahsettim. Konu gereği bir olayı anlattım. Okültizm kaygan bir zemin ve negatif oluşu farklı sıkıntılar yaratabilir. Birkaç sene önce, bu konularla ilgilenmeye başlamıştım. Sayfamda bir yazı vardı, bazi ilgilenen arkadaşlar la diyolog kurardık, ama sıfır acemiydim, bilgim yoktu. Bir gün bir nesaj aldım. " bu güzellikte neden okültizm "
Hala da merak ederim, gercekten ne alâka. Kişi bazi bilgiler verdi. Sonra onun yüksek bir majisyen bilgisini almıştım. Kendi söylemiş ti. Bir kaç soru cevaptan sonra kendi ifadesiyle cinsel enerjiyle ilgilendigini söyledi. Onun bile demek olduğunu bilmiordum ce uzaklaştım . Saçlarının dökülmesine üzülen bayana cecap verdiğimde konu bu düzleme gelmişti. Arkadaşın üzüntüsüne ortak olmuştum ve önemsememesini ifade etmiştim...
Çünkü benimde başıma gelmişti, Nazar olabilecek enerjisel olaylar yaşanıyor. Eskiden inanmazdım ama olabileceğine de inanmaya başlamıştım. Özellikle çoğunlukla kadin kadina olan düşmanlıktan kaynaklandığını ifade ettim. Neyse...vay efendim ben güzellikten bahsetmişim vay efendim ben sanki burda kendisine hasetci bir yaklayaklaşımda bulunmuşum. Bu ilk saldırılar değil ve gercekten amaçlarını anlamadım. ...bir atasözü vardır. Iliskili ... fingilder.
Bir bayanın üzüntüsüne iyi niyetle verilmiş güzelliğinden endişe etmemesi için verilen cevabın bu kadar kötü algılanması ciddi sorunların kaynağıdır. Olumsuz tenkitlere, aynı tepki doğaldır. Derken bir veyde katıldı diyaloğa olumsuz tavirlarla ve bir bayanla civil civil gülücükler atarak karşılık verdiler. Ha iyi bir laf vardı cevap olarak ama uygun düşmezdi
Isterseniz konu başlığını okursunuz. Ama gereksiz, sorun yok bayım; olur böyle, aralarında baş senaristleri de vardır Geyik ce karışırlar.
🙂

Tamam canım sen de haklısın :)

hekate22

Kayıtlı Üye

🙂
Hayır, bahsedilen kişi burdan değil. Factbook sayfama yazan tanımadığım biriydi. Okült konuyla ilgili bir yazima karşılık o kelimeyi söylemiş ti, nedense bunlar rahatsız oldu o guzel kelimesine. Böyle yaparlar bir kaç kişi birlik olup ve konuyu farklı yöne çevirirler. Majisyen adayıyım. Öğrenciyim, araştırıyor ve bilgi alışverişi yapmak amacım. Ama burası majiyle ilgili değil sanırım, hatra hiç değil. Ufak tefek büyü ve üfürükçülük ağırlıklı olabilir.
Bir majilik üslubu yok, hakli olabilirler bu yüzden bazı söz ve üslubumdan.

Ben yazar paylaşırım, Kötü bir maksat taşımam. Yönetici uygun bulmazsa uyarır ve bende itiraz etmem.

Ü

Üye silindi 76175

Hayır, bahsedilen kişi burdan değil. Factbook sayfama yazan tanımadığım biriydi. Okült konuyla ilgili bir yazima karşılık o kelimeyi söylemiş ti, nedense bunlar rahatsız oldu o guzel kelimesine. Böyle yaparlar bir kaç kişi birlik olup ve konuyu farklı yöne çevirirler. Majisyen adayıyım. Öğrenciyim, araştırıyor ve bilgi alışverişi yapmak amacım. Ama burası majiyle ilgili değil sanırım, hatra hiç değil. Ufak tefek büyü ve üfürükçülük ağırlıklı olabilir.
Bir majilik üslubu yok, hakli olabilirler bu yüzden bazı söz ve üslubumdan.

Ben yazar paylaşırım, Kötü bir maksat taşımam. Yönetici uygun bulmazsa uyarır ve bende itiraz etmem.
Yerdeniz'de Jasper vardı, o da senin gibi konuşuyordu.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Güzelse de anlarım.
Anlıyorsam da güzeldir.
Başım, evet belada. Ama stres altındayken daha etkiliyim. Kendimi streslerime borçluyum 😁
Erkekler için normal bir durum. Stres erkegi daha verimli çalışmaya motive eder. Erkeğin testesteron hormonu ugretmeye sağlar.

Kadınlara ta tersi. Stresten uzak durmaları gerekiyor. Stresi yaşadıkları zaman birilerine anlatmaları gerekir. Belki de başlık açan forumdaşımız derdi anlatacak birileri olmadığı için bu hallere düşmüş.

@Echerzy, nasıl siniz?

Shining Brighter

Kayıtlı Üye
Erkekler için normal bir durum. Stres erkegi daha verimli çalışmaya motive eder. Erkeğin testesteron hormonu ugretmeye sağlar.

Kadınlara ta tersi. Stresten uzak durmaları gerekiyor. Stresi yaşadıkları zaman birilerine anlatmaları gerekir. Belki de başlık açan forumdaşımız derdi anlatacak birileri olmadığı için bu hallere düşmüş.

@Echerzy, nasıl siniz?
Doğru tespit.berbat gidiyor,siz nasılsınız?

Shining Brighter

Kayıtlı Üye
Yanlışlık oldu, tamamlanmadan elim deydi, neyse...

Az bir farkla benzer düşüncelere sahip olduğumu hissettim. Nazara, ve dışardan gelecek hiç bir kötü etkiye naruz kalacağımı düşünmezdim; ama düşünmeye başladım. Toplum açısından, özellikle güzel bir kadınsanız en büyük düşmanınız yüzde 95 kadındır. Erkek bir kadına düşman olmaz; ancak elde edemez ise bu hislere kapılır, o da yüzdeliği çok azdır.

Bu yüzden insanlardan özellikle kadınlardan uzağım. Iki kâfi üç fazladır; onu da çok seçerek.

Güzelliğin yani sıra, enerjik yapımızı kontrol de etmeliyiz. Benim bu konuda düşündüğüm, enerjik çalışmalarımızı değiştirmek. Mesela ben eski çalışmama dönmeyi düşünüyorum. Birde size sunu belirteyim. Belki bir fikir olur.
Okültizm le ilgili araştırmaya ilk başladığım ve öğrenme amacıyla sorduğum soruya bir erkekten şu cevap geldi:

" bu güzellikte, neden okültizm " bunu hiç unutmuyorum.

Şansa bakin ki, karşılaştığım ilk kişi yüksek majisyen ve kara büyücü. Genç bir erkek. Cinsel enerji avcısı...
Şun an bile gülüyorum.
Ikinci kişi de, aynı yüksek bir Majisyen, cinsel enerji avcısı.
Ilk işim sayfamdan fotoğrafımı çıkarmak olmuştu ve kendimde uzaklaştım. Oysa yaşım da genç değil ve değildi.
Sadece cocukluktan gelen bir vergiden dolayi kendimi tanımak ve yaşadığım deneylerin ne anlama geldiğini öğrenmekti...
Neyse, ama tecrube sahibi oldum. O saf ve duru halimle insanlara yakin olmaktan kurtuldum kişiye göre şerbet vermeyi öğrendim.

Size tavsiyem, tabi kendiniz bilirsiniz; okultizm çalışmalarınıza arada ara verip varsa eski çalışmalara dönebilirsiniz.
Ben şahsen bu günlerde buna karar verdim. Ay yüzlü lakabım vardı. Ilk darbeyi yani aşırı kıskançlık enerjisini dağcılık dönemimde aldım. Beni kadınlara karşı erkekler korudu, buna inanabilirmisiniz?

Şükür, güzellik kolay kaybolmaz, üzerine birde karizma olursa kafanızı takmayin derim; açın müziği meditasyon yapın. En guzel manzaralarda dolaşın. Yada müziğin frekansına, notalara karışın, genelde böyle yaparım. (benden güçlü kimse değildir) diye düşünün. vs. Eski yoga grubuma katıldım gecenlerde ve ilk spritüel arkadaşlar ve ilk psijik deneyimi yaşadığım yer; Ateş elementi Kether ile ilk tanıştığım yer, ki o zamak Kabala hakkında sıfır bilginiydim.

Inanın sizin bulduğunuz durumu şu an bende hissediyorum ama uzerinde durmuyorum. Ve sunu anladım, gerçekten okültizm kaygan bir zemin ve karanlık patikaları da var; tabi ki bu patikalarda karanlık kişiler, egosu tavan yapmış insanlarla karşılaşmamız çok doğal . Beni etkilemiyor. Ben yine güzelim, güçlüyüm ve böyle kalmalıyım çünkü öyle yaratıldım. Sizde
öylesiniz 🙂

Böyle yola devam, ak ve kara yolda, taki dengeyi bulana ve dönüşene kadar. Tabi amacınız buysa...kendi kendimizin inisiyatörü olmak kolay değil. Başarabildigimiz kadar, zateh hayat en iyi inisiyedir. Saçımıza başımıza takilmicaz. Makedonya cildine ve simsiyah hintli bir saça sahiptim. Saçlar azaldi ne yani, enerjimi etkileyecek kadar üzüleyim mi?
Bu bir misal sadece, iyi düşünün...mefirasyon, takilin notalara onlarla kaynaşın. Inanin tebessüm ettiginizi ve öyle kaldığınızı farkedeceksiniz. Sanat çalışmalarınız da varsa, deymez keyfinize. Ama kedersiz hayat yok bunu bilin. Ve burada neden olduğumuzu da; inanin bazen gederli bir bakış da kadına yakışır.
Teşekkür ederim.Kaybolmaz demişsiniz, kayboldu maalesef:hala da enerjimi birileri çekiyor gibi hissediyorum.

hekate22

Kayıtlı Üye
Teşekkür ederim.Kaybolmaz demişsiniz, kayboldu maalesef:hala da enerjimi birileri çekiyor gibi hissediyorum.

Şüphelendiğiniz biri varmı ? Acaba böyle düşüncenizden dolayı da olabilirmi? Daha çok nerde olduğunuzda bunu hissediyorsunuz? Birileriyle konuşurken veya bir grup
içindeyken vs.