Empatlık , frekans, dedikodular

Shining Brighter

Kayıtlı Üye
Merhabalar
Ben çok ciddi anlamda bir empatım bundan artık eminim
Ne zaman kendim için bir şeyler yapıp yüksek frekansta kalsam hep engelleniyor
Ve bu enerjilee bana yapışıyor
Bununla nasıl baş etmeli? Uzun süredir kendimde hissetmiyorum.Bir de ben iyiyken çok haset insan vardı ben hep birlikte iyi olalım mentalitesindeydim kötü karşılık vermedim bana döneceğini düşünüp.ama etkilendim.eskort iftirası dahi atıldı.
Yavaş yavaş merkezime döndüğümü hissediyorum ama bu süreçte ben benden gitmişim.kendimi tanıyamıyorum.uzun süre bu haset enerjiler dedikodu düşük frekanslı insanlar etkisinde kaldım.baya hastalık çektim.saçlarım döküldü.Güzel de bir kadındım ( her insan gibi).Biz insanlar en yüksek potansiyelimize ulaşmak için gelmiyor muyuz dünyaya? Bundan dolayı bile suçlu hissettirildim.Tekrar o yüksek frekanslı halime ulaşmak istiyorum ama sezen aksunun farkındayım şarkısı var ya kendime yıldızlardan daha uzaktım diye…
Yaşadıklarımı anlamlandırmak çok zor.Bu tarz bir süreç geçirenler oldu mu? Büyü olduğunu düşünmüyorum zamanında var diyen karanlık şeyleee hizmet eden bir kadın vardı beni korkuttukça korkuttu dolandırdı.şimdi Allaha şükür kurtuldum, psişik olarak sa temizlendiğime inanıyorum.
Ancak neden oldu ne oldu anlayamıyorum frekansa ve enerjiye çok inanan bir insan olarak enerjim yok ve gücüm başkasında gibi
Çok soyut kaldı belki ama yardım ederseniz çok sevinirim
Herkese iyi günler

Alakan

Kayıtlı Üye
Sorunuzu tam olarak algılayamadım ama empatlar kendi enerji alanlarını daima korumak zorundadır. Çeşitli yöntemleri var; meditasyon, maji vs ama en etkili araç hangi duygu ve düşüncelerin size ait olduğunu ayırt etmektir. "Bu his bana ait değil, bu düşünce bana ait değil" şeklinde telkinler işe yarar.
Bazı insanlar da doğal şifacı olduğu için sorunlu tipleri kendine çeker. Bunun bir çözümü yok. Kendi merkezinde kalarak insanları belli bir mesafede tutmanız ve vakitleri geldiğinde gitmelerine izin vermeniz gerekir.

Shining Brighter

Kayıtlı Üye
Sorunuzu tam olarak algılayamadım ama empatlar kendi enerji alanlarını daima korumak zorundadır. Çeşitli yöntemleri var; meditasyon, maji vs ama en etkili araç hangi duygu ve düşüncelerin size ait olduğunu ayırt etmektir. "Bu his bana ait değil, bu düşünce bana ait değil" şeklinde telkinler işe yarar.
Bazı insanlar da doğal şifacı olduğu için sorunlu tipleri kendine çeker. Bunun bir çözümü yok. Kendi merkezinde kalarak insanları belli bir mesafede tutmanız ve vakitleri geldiğinde gitmelerine izin vermeniz gerekir.
Teşekkür ederim.Bu soruyu sorduğumda halen bu korku düşünce bana ait mi değil mi diye anlayamadığım oluyor

Ü

Üye silindi 76175

Seni anlıyorum, şimdi otur ve ciddi ciddi zihninde bir kod inşa et.
Onun etrafına da bir sınır çiz, mana dünyanda elitist ol ve bir işten boşanınca derhal başka bir işe koyulup yorul.

Benim için işe yarıyor.

Shining Brighter

Kayıtlı Üye
Onun etrafına da bir sınır çiz, mana dünyanda elitist ol ve bir işten boşanınca derhal başka bir işe koyulup yorul.

Benim için işe yarıyor.
Teşekkür ederim🙏🏼
bunu deniyorum.eski benin frekansına girmeyi hatta öyleymiş gibi davranmayı.ama beni geri tutan bir şeyler var gibi çok soyut ama anlatamıyorum.çok uzaklaşmışım gibi.şu an ne kadar temizlensem de bu bana yapışan şeyler yüzünden dökülen saçlarım ve giden güzelliğim karşısında nasıl öyle davranabilirim ?kendimi nasıl geri getirebilirim?

Shining Brighter

Kayıtlı Üye

Benim için işe yarıyor.
Bu kod inşa etmeyi yapmıştım bu arada :) mühürledim resmen, zihnimde evrende, aynada…
Sonra ne oldu bilmiyorum.sanırım partnerden gelen bir şeyleri emdim.burada gücü teslim etme de var çok soyut geliyor nasıl kelimeye dökerim bilmiyorum tabi ama.

Ü

Üye silindi 76175

Teşekkür ederim🙏🏼
bunu deniyorum.eski benin frekansına girmeyi hatta öyleymiş gibi davranmayı.ama beni geri tutan bir şeyler var gibi çok soyut ama anlatamıyorum.çok uzaklaşmışım gibi.şu an ne kadar temizlensem de bu bana yapışan şeyler yüzünden dökülen saçlarım ve giden güzelliğim karşısında nasıl öyle davranabilirim ?kendimi nasıl geri getirebilirim?
Süregelen hatalarımızdan biri.
"Eski ben" olmak istiyoruz, oysa söylemesi kolay, pratiği imkansız bir dilek bu.

Eski günahsız halime dönmek isterdim yana yakıla, hayır, dönemem.

Fakat bunları savaş yaraları olarak görebilirim, bizler savaşçılarız.
Sen, saçların dökülmeden önceki toy halinden daha güzelsin.

Hayatın içerisinde karşılaştığımız sınav ve olguların vazifesi bizlere şefkatli davranmak değil, bizi ulaşmamız gereken noktaya ittirmek.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Farkındalık eksikliği. Empat değilsiniz. Empati öyle bir şey değil. Siz donorsunuz. Vampirleri besleyen kişisiniz. Ben bu konuda burada makale yazdım. Okuyun, o kişileri güneş vampiri tipleme olarak anlattım.
Size yapılan yapıldı, çünkü siz buna izin verdiğiniz. Haset sizi niye bukadar üzüyor? Dangalagin biri eskort demiş. Ben "Herkes kendi ahlak seviyesine göre fikir üretir" der geçerim. Herkesin iyi olmasını istediğiniz? Herkesin sizi sevmesini mı istediğiniz? Önce kendinize, sonra size değer veren insanlara değer vereceksiniz. Geri kalanları çooook uzaktan şartsız sevgi ile sevebilirsiniz. Düşük frekanslı insanları kendi enerji alanınıza almayın. Kendinize güvenin. Vampirler de, kendi Cinlerini kendileri beslesinler. ;)

Shining Brighter

Kayıtlı Üye
Süregelen hatalarımızdan biri.
"Eski ben" olmak istiyoruz, oysa söylemesi kolay, pratiği imkansız bir dilek bu.

Eski günahsız halime dönmek isterdim yana yakıla, hayır, dönemem.

Fakat bunları savaş yaraları olarak görebilirim, bizler savaşçılarız.
Sen, saçların dökülmeden önceki toy halinden daha güzelsin.

Hayatın içerisinde karşılaştığımız sınav ve olguların vazifesi bizlere şefkatli davranmak değil, bizi ulaşmamız gereken noktaya ittirmek.
Teşekkür ederim

Retro

Kayıtlı Üye
Yaşadıklarımı anlamlandırmak çok zor.Bu tarz bir süreç geçirenler oldu mu?

Herkes geçirmiştir. Ben de geçirdim.
Tükenişler aslında uzun sürmez. Yani öyle ömürlük değildirler. Tam anlamı ile tükendiğini hissettiğin anda aslında durma noktasındasındır. Bu noktadan sonra da ruhun kendi kendini onarma sürecine başlar. Bazı yapmadığın şeyleri yapmaya, bazı yaptığın şeyleri de artık yapmamaya başlarsın. Bu da sende yeni bir psikilojik temel oluşturur. Bunun sonucunda da hayatına yeni dinamiklerle devam edersin zamanla da oturur bu. Bu bizim otomatik donanımımızda olan bir sistem. Yani aslında buna zorlanıyoruz. Bu olmazsa sorun var demek.

Sizin sorununuz bence biraz ailevi temelli.
Şöyle ailevi : hepimiz sevgi ve kabul görme dürtüsü ile doğarız. Herşeyin sırrı burada başlıyor. Kabul görmek önemli çünkü en savunmasız dönemimizde varlığımızın resmi olarak tanınmasıdır bizim için. Yani başlangıçtaki en olmazsa olmaz faktör.
Koşulsuz sevgi aldığımızda beynimiz artık bunu şifreleştiriyor ve kollektif enerjiden bu şifreye uygun insanların frekansına otomatik olarak girmeye başlıyor ileriki dönemlerde de.

Şimdi çocukken kibirli veya gaddar evebeynlerin etkisinde kalan çocukların durumunu anlamak zor değil. Sürekli enerjileri emilen, bir anda tükenmiş hissedebilen, boyun eğen, itiraz etmede zayıf, veya nasıl itiraz edeceğini bile bilmediği için birikmiş can acısı ile cinnet geçirerek tepki veren kişiler oluyorlar.

Ama yine de enerji adam kayırmaz. Yüksek enerjilere geçmenin en kadim, en spritüel, en fıtri, en kestirme, en garanti yolu affetmektir. Hala affedemiyorsanız hala düşük enerjidesinizdir. Yüksek enerjide olmanın bedeli de çok yüksek.

Son düzenleme:

Retro

Kayıtlı Üye
Evet kesinlikle.. büyük başın derdi de büyük olur derler..
minik bir not intikam affetmeyi kolaylaştırır ama suçun dozunda olursa, yoksa kendi kendinden intikam alırsın ilk fırsatta..

İntikam önemli bence de. Bir çeşit empati dayatarak iletişim kurma yöntemi olarak iş görüyor. Doğru yüzleşme için kısmen gerekebilir.
Bana yaptığının aynısını sana yapıyorum. Benim hissettiğimi sen de hisset ki beni anla. Temelde yatan duygu yine anlaşılma ve onay alma isteği olabiliyor ama.
Burada yine bir sır var. İntikam aldığın insanlar hala sevdiğin veya istem dışı bağlı hissettiğin insanlardır. İntikam doğru alınamazsa, gereksiz merhamet devreye girer ve toxic bağ güçlenmiş olur.

Son düzenleme:

Shining Brighter

Kayıtlı Üye
Herkes geçirmiştir. Ben de geçirdim.
Tükenişler aslında uzun sürmez. Yani öyle ömürlük değildirler. Tam anlamı ile tükendiğini hissettiğin anda aslında durma noktasındasındır. Bu noktadan sonra da ruhun kendi kendini onarma sürecine başlar. Bazı yapmadığın şeyleri yapmaya, bazı yaptığın şeyleri de artık yapmamaya başlarsın. Bu da sende yeni bir psikilojik temel oluşturur. Bunun sonucunda da hayatına yeni dinamiklerle devam edersin zamanla da oturur bu. Bu bizim otomatik donanımımızda olan bir sistem. Yani aslında buna zorlanıyoruz. Bu olmazsa sorun var demek.

Sizin sorununuz bence biraz ailevi temelli.
Şöyle ailevi : hepimiz sevgi ve kabul görme dürtüsü ile doğarız. Herşeyin sırrı burada başlıyor. Kabul görmek önemli çünkü en savunmasız dönemimizde varlığımızın resmi olarak tanınmasıdır bizim için. Yani başlangıçtaki en olmazsa olmaz faktör.
Koşulsuz sevgi aldığımızda beynimiz artık bunu şifreleştiriyor ve kollektif enerjiden bu şifreye uygun insanların frekansına otomatik olarak girmeye başlıyor ileriki dönemlerde de.

Şimdi çocukken kibirli veya gaddar evebeynlerin etkisinde kalan çocukların durumunu anlamak zor değil. Sürekli enerjileri emilen, bir anda tükenmiş hissedebilen, boyun eğen, itiraz etmede zayıf, veya nasıl itiraz edeceğini bile bilmediği için birikmiş can acısı ile cinnet geçirerek tepki veren kişiler oluyorlar.

Ama yine de enerji adam kayırmaz. Yüksek enerjilere geçmenin en kadim, en spritüel, en fıtri, en kestirme, en garanti yolu affetmektir. Hala affedemiyorsanız hala düşük enerjidesinizdir. Yüksek enerjide olmanın bedeli de çok yüksek.
Teşekkür ederim cevabınız için
Aslında intikam daha doğrusu aynalama yaptığım frekansımın yükseldiği dönemde yere çakıldım.bir yerden sonra çok güçsüz hissettim çünkü, hala da öyle.Aylardır inzivadayım kendimi eve kapattım.çok güçsüz hissediyorum

Ü

Üye silindi 76175

İntikam önemli bence de. Bir çeşit empati dayatarak iletişim kurma yöntemi olarak iş görüyor. Doğru yüzleşme için kısmen gerekebilir.
Bana yaptığının aynısını sana yapıyorum. Benim hissettiğimi sen de hisset ki beni anla. Temelde yatan duygu yine anlaşılma ve onay alma isteği olabiliyor ama.
Burada yine bir sır var. İntikam aldığın insanlar hala sevdiğin veya istem dışı bağlı hissettiğin insanlardır. İntikam doğru alınamazsa, gereksiz merhamet devreye girer ve toxic bağ güçlenmiş olur.
Hocam maşallah, mesajlarınızda parıl parıl parlayan ilim ve hikmet kokuları gözlerimi yaşartıyor, derya dennis birisiniz, tam bir dipsiz kuyusunuz. Bazen sırf siz cevap veresiniz diye sorular sormak geliyor içimden.

Retro

Kayıtlı Üye
Hocam maşallah, mesajlarınızda parıl parıl parlayan ilim ve hikmet kokuları gözlerimi yaşartıyor, derya dennis birisiniz, tam bir dipsiz kuyusunuz. Bazen sırf siz cevap veresiniz diye sorular sormak geliyor içimden.

Ben sadece destekli sallıyorum.

Mesela sende duru görü var.

Son düzenleme: