elementlerle bütünleşme ayini

Şaman

Kayıtlı Üye
Malzemeler;
*kömür yada ahşaptan birşey
*su ve alüminyum folyo(kalınca olsun)
*tütsü için bir bitki ve yağ(biberiye,defne ve gül öneririm)
*kil çamuru
*sizin kanınız
ATEŞ İÇİN
Ahşaptan yada kömürden küçük bir insan şekli yapın üzerine majikal bir alfabe ile adınızı yazıp sonrada kanınızdan damlatın.Sonra bunu ateşe atın ve şu sözleri söyleyin
Yakıp kavuran
Parlayan ışıldayan
ısıtan
arındıran
seninle bütünleştir ruhumu ve arındır beni

SU İÇİN
Alüminyum folyoyu alın ve bir insan şeklinde rölyef yapın sonra içine su koyun ve kanınızdan damlatın üzerine üfleyin.Sonra bu donsun ve onu aıp bir göl yada akarsuya denize falan atın.Suyu invoke eden bir şiir dua yazıp onu söyleyin

HAVA İÇİN
Defne ve biberiye yapraklarını biraz gülyağı ile çamur gibi yapın.İnsan şekli verin.Kanınızdan damlatın ve üzerine üfleyin.Sonra o biraz kurusun kömürün üzerine koyun(köz halinde olcak) ve tütsü halinde yannarken havayı invoke eden kendi yazdığınız bir dua şiir vs okuyun

TOPRAK İÇİN
Kilden bir insan şekli yapın.Çamuruna kanınızdan damlatın.Üzerine adınızı yazın.Sonra donsun bu şekli kalsın yani gidip ormana bir toprağa gömün ve toprağa invoke eden bir dua şiir vs okuyun

arkadaşlar ritüel bu kadar gayet basit tek zor olan kanınızı almak baya acıyoneyse deneyenler etkisini çabuk gördü bende dahil olmak üzere.Bu ritüeli kendim yazmıştım sizden denerseniz eğer tecrübelerinizi buraya yazmanızı rica ediyorum

lunatic

Kayıtlı Üye
kanla yapılan çalışmaların tehlikeli olduğunu söylemişlerdi bana ne derece doğrudur?

Şaman

Kayıtlı Üye
kötü varlıkların eline geçmesini engellediğiniz sürece srun yok

samir_22

Kayıtlı Üye
Elementim ATEŞ.

Bir deneyelim bakalım.
Kanın tehlikeli odluğunu bende duydum ama şamana güveniyorum :)

aysari

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
elementlerimizi burcumuzun ait olduğu gruba göre belirliyoruz değil mi? hani akrep burcu su grubu gbi??

ghetto1987

Kayıtlı Üye
mesela benim burcum başak ama ateş elenemtini seçebilirmiyim ?

MAHŞER1

Kayıtlı Üye
Ek bir bilgi,

Burçlar dört gruba ayrılmıştır: Ateş, toprak, hava ve su. Her grupta üç burç bulunur. Hangi gruba ait olduğunuzu bilerek temel kişilik özelliklerinizi ve tanıdığınız insanları daha iyi anlayabilirsiniz.Ve yapılan ayin ile bağlantısı vardır. %100 gerçekletirilebilinir.

Ateş burçları ;Koç, Aslan ve Yay'dır. Ateşin özelliği enerjik, hevesli ve pozitif olmasıdır.

Toprak burçları; Boğa, Başak ve Oğlak'tır. Toprağın özelliği de pratik, sakin ve negatif olmasıdır.

Hava burçları; İkizler, Terazi ve Kova'dır. Havanın özelliği, konuşkan, akıllı ve pozitif olmasıdır.

Su burçları; Yengeç, Akrep ve Balık'tır. Suyun özelliği ise etkileyici, duygusal ve negatif olmasıdır.

Ayrıca; Su burcundan bulunan bir akrep'e yapılacak olunursa,

Arkadaşın dediği gibi Su gurubuna ait olanlara göre yapınız.
SU İÇİN
Alüminyum folyoyu alın ve bir insan şeklinde rölyef yapın sonra içine su koyun ve kanınızdan damlatın üzerine üfleyin.Sonra bu donsun ve onu aıp bir göl yada akarsuya denize falan atın.Suyu invoke eden bir şiir dua yazıp onu söyleyin
Aksi takdirde su gurubundaki bir burç sahibi ateş elemental bütünleşme ayini yapılırsa su ateşi söndürür... buna mantık ve düşünce ile haraket edildiğinde nasıl bir yol aldığını göreceksiniz.

*Ateş hava alırsa toprağın üzerinde yanabilinir.

*Toprak suyu emer, emmesi içinde hava alması şart.

*Su ateşi söndürür..

*Ateş suyu kurutur...

*Toprak suya ihtiyaç vardır. Toprağın kurumaması için...

*...vb. yaratıcılığınızı geliştirin..

Şaman

Kayıtlı Üye
galiba konunun hala bi yerinde karanlık nokta var.ARKADAŞLAR SADECE KENDİ BURCUNUZA AİT OLANI YAPACAKSINIZ DİYE BİRŞEY YOK!KOLAY OLUR DİYE KENDİ ELEMENTİNİZDEN BAŞLAYIN DEDİM DİĞERLERİNİ DE YAPABİLİRSİNİZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

MAHŞER1

Kayıtlı Üye
Senin açtığın konuda bir burç kelimesi bende göremiyorum, lakin orda toprak, ateş, hava ve su olayı bununla ilgili bir bağdaşmaktadır... Ve bendeki kaynakla buraya paylaştım.. sen yazmasaydın ben gene iki ayrı koyu bir konu altında yazacaktım...

erlkonig

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Ya şu insan şekli vermek çok zor ben beceremem :D İnsan şekli veremesek bile çok farkeder mi? :D

...WiccaN...

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
bütün elementlerle bütünleşmek için hepsini ayrı ayrı yapmamız yeterli mi?

erlkonig

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Yeterliden beklentinin ne olduğuna bağlı bence :)

Kuro.Neko

Kayıtlı Üye
Ben sınırda doğduğum için yarı ateş - yarı toprak kızıyım. Ben hangisini yapayım? Bana yardım edebilir misiniz?