Dün ablama birşeyler oldu?

Luq Welsh

Kayıtlı Üye
Geçen gün (14.06.21) salonda oturmuş birşeyler çiziyordum bilgisayardan, yanımdaki koltuğa ablam oturdu. birşeyler anlatıyordu vesaire gözüme bi garip göründü. bir süre (20-25 sn civarı) ona odaklandım ve silikleşmeye/silinir gibi yok olmaya başladı sanki ben bunu farkettiğimde sırıtıyor gibiydi biraz tırstım açıkça. birkaç defa eşyaların arkasını görmek için çalışmıştım ancak o tarz birşey değildi, 3. gözüm olabildiğince açıktır ve genelde alfa frekanslarını kolayca duyabilirim bu anlattığım olayın yaşandığı saniyelerde ciddi anlamda garip bir frekans duydum pek bir şeye benzetememiştim, birkaç defa gözümü kırptım düzeldi sonra ne oldu diye sordu aurana bakıyordum dedim, o anda garip bir enerji yayılıyordu kendisinden ne renk dedi mavi dedim öylesine, ancak o günki yaydığı enerji benzeri aura/enejriyi ona odaklandığımda kolayca görüyorum, sanki ablamda bir değişiklik varmış gibi aurası normalde sarıdır aniden indigo mavisine döndü garip bir enerji yayıyor arada içeriden ablamın öylece sırıttığı hissine kapılıyorum yıllardır parapsikoloji ile ilgileniyorum ama hiç böyle birşey deneyimlemedim/duymadım ne olmuş olabilir?

Sirius MaveRa

Kayıtlı Üye
Geçen gün (14.06.21) salonda oturmuş birşeyler çiziyordum bilgisayardan, yanımdaki koltuğa ablam oturdu. birşeyler anlatıyordu vesaire gözüme bi garip göründü. bir süre (20-25 sn civarı) ona odaklandım ve silikleşmeye/silinir gibi yok olmaya başladı sanki ben bunu farkettiğimde sırıtıyor gibiydi biraz tırstım açıkça. birkaç defa eşyaların arkasını görmek için çalışmıştım ancak o tarz birşey değildi, 3. gözüm olabildiğince açıktır ve genelde alfa frekanslarını kolayca duyabilirim bu anlattığım olayın yaşandığı saniyelerde ciddi anlamda garip bir frekans duydum pek bir şeye benzetememiştim, birkaç defa gözümü kırptım düzeldi sonra ne oldu diye sordu aurana bakıyordum dedim, o anda garip bir enerji yayılıyordu kendisinden ne renk dedi mavi dedim öylesine, ancak o günki yaydığı enerji benzeri aura/enejriyi ona odaklandığımda kolayca görüyorum, sanki ablamda bir değişiklik varmış gibi aurası normalde sarıdır aniden indigo mavisine döndü garip bir enerji yayıyor arada içeriden ablamın öylece sırıttığı hissine kapılıyorum yıllardır parapsikoloji ile ilgileniyorum ama hiç böyle birşey deneyimlemedim/duymadım ne olmuş olabilir?
Sirius bağlantı kaç yaşında ablanız?

Sirius MaveRa

Kayıtlı Üye
Konuyu biraz açar mısınız? Merak ettim.
Yani ablasının kökleri Siriustan mı.. Türklerin kökleri Sirius diye okumuştum ondanmış kurttan türeyiş destanı.. köpek takım yıldızı olduğu için..
Açayım tabiki uyunışlar başladı yeryüzündeki direnişin kalesi TÜRK insanlık TÜRK'ün etrafında toplanacak.Mavi renk Siriusla bağlantılıdır.Orjinal kanlar bu gücü atalarından Sirius gezegeninden alır.İslam ışığı çok ayrı bir şekilde tecelli etmiştir oraya orada yaşayanlara.Yüce Rabbimin ordularının başını çekerler komutanlardir.Sirius'un simgesi Anka'dır.Kurt yer yüzündeki hakimiyeti,çift başlı kartal gökyüzündeki hakimiyeti ve Anka manevi alemdeki hakimiyeti simgeler.Söyledikleriniz yanlış kurttan bir türeyiş yoktur yer yüzündeki TÜRK ü yansıtan en asıl ve örf adetlerine göre kanun ve nizam içinde yaşayan hayvan olduğu için yeryüzünde Kurt seçilmiştir.TÜRK için oda Sirius'dan atalarımızla gelmiştir.

asterix

Kayıtlı Üye
Mavi ileri seviye bir renk indigo dahada ileri ,güzel ablanızla gurur duyun.

abc123

Kayıtlı Üye
aurayı arastırdım sımdı bıldıgım bır sey degıldı. rengını nasıl goruyorsun. baska gorenler varmı