Doğum haritasında gözünüze ne çarptı?

taroh

Kayıtlı Üye
Hemen batan kısmı çıkaracağım da bayan mı erkek misiniz bilemiyorum.pek bir varlıkla yokluğu bir arada yaşıyor. Gibisiniz kıstırılmiş burç yengeç oğlak aksında nasıl imtihanlar vermeniz gerekiyor kariyer. Ve ev hayatınız hakkında bilemiyorum.

ALPOHA

Kayıtlı Üye
Hemen batan kısmı çıkaracağım da bayan mı erkek misiniz bilemiyorum.pek bir varlıkla yokluğu bir arada yaşıyor. Gibisiniz kıstırılmiş burç yengeç oğlak aksında nasıl imtihanlar vermeniz gerekiyor kariyer. Ve ev hayatınız hakkında bilemiyorum.
Erkeğim
Haritamda cidden herşey var ?

D

DAİMON

Çok anlamam ama genelde açılar belli bir yönde toplanırlar sizde neredeyse eşit bir dağılım var.
Dediğim gibi tamamen amatör ve avam bir yorum benimkisi ciddiye almayabilrisniz : )

MeHDiX

Kayıtlı Üye
İş
Fitness egitmeni, Sosyolog, ilahiyat
Benim doğum haritamda gözüme çarpan; Ebemin gayet gaddar davranıp canımı yaktığıydı. Yaşlı biriydi. Belliki tecrübeliydi.ilk can yakması değildi. Nasılsa bebektim ve ağzım var dilim yoktu derdimi anlatacak. Yapabildiğim en iyi şey çizgifilmlerdeki gibi gözyaşlarımı sıçrata sıçrata ağlamaktı. :)Ve sonraları anladım ki sen doğduğunda ağlarken herkes güler. Öyle bir hayat yaşa ki öldüğünde herkes ağlarken sen gülesin.

uykulukçuoku

Kayıtlı Üye
mavi çizgilerin tepe noktası ve mavi çizgilerin piramitimsi şeklin tabanından yukarıya doğru birleşerek(bir araya vararak/ ortak noktaya kadar gelerek) piramitimsi şekil oluşturması gözüme çarptı

ALPOHA

Kayıtlı Üye
Harita tipleri farkli olsa da ayni haritayi farkli sekilde gosteriyor. Wholesign evleri 30 derece boldugu icin kolaylasiyor. Placidus arap noktalari icin avantajli.
Hmm asıl merak ettiğim şey türk sitelerinden doğum haritam farklı astrodan farklı çıkıyor hangisine güveneceğim şaşordım

dhardhar

Kayıtlı Üye
Hmm asıl merak ettiğim şey türk sitelerinden doğum haritam farklı astrodan farklı çıkıyor hangisine güveneceğim şaşordım
Internet siteleri yaz saatini dogru veriyor mu? :) dogum tarihiniz nedir? Turkiye sagolsun yaz saati uygulamasinda yuz karasi oldugu icin