destina

Pantea

Kayıtlı Üye
Oyuncak genellikle kisinin cocuksu yonunu simgeler , yada kendini zayif hissettigi donemlerde tipki bir cocuk gibi korunmasiz hissettiginde bu tur ruyalari gorur.Ilgi gormeye ihtiyacinda oldugun donemde olabilirsin.

destina

Kayıtlı Üye
merhaba pantea

rüyamda sevdiğim kişinin işyerine gidiyorum elimde siyah bir ayakkabı tek olarak ayağımdada kırmızı ayakkabı var içeri giriyorum kapıdan sanki kimse beni görmüyo her tarafta takım elbiseler var askıda ve birsürü siyah ayakkabı (tekstil işiyle uğraşıyor kendisi) onu görüyorum sinirli biriyle tartışıyor dükkanın her tarafını geziyorum onun yanındanda geçiyorum beni görmüyolar yoğun olmalarına rağmen çok az kişi var işçi olarak hepsi yabancı sonra çıkıyorum dükkandan yağmur yağıyor . bu kadar yorumlarsan sevinirim;)

Pantea

Kayıtlı Üye
Iliskinizin gidisati ile ilgili kaygilariniz var , sevdiginiz kisi tarafindan fark edilmek ve ilgi gormek istiyorsunuz , onu gereginden fazla gergin ve ciddi buluyorsunuz kimi zaman onun duygulari olmadigini bile dusunuyor olabilirsiniz,su sira ihtiyaciniz olan tek sey ondan ilgi ve alaka gormek .

Bump: Iliskinizin gidisati ile ilgili kaygilariniz var , sevdiginiz kisi tarafindan fark edilmek ve ilgi gormek istiyorsunuz , onu gereginden fazla gergin ve ciddi buluyorsunuz kimi zaman onun duygulari olmadigini bile dusunuyor olabilirsiniz,su sira ihtiyaciniz olan tek sey ondan ilgi ve alaka gormek .

destina

Kayıtlı Üye
merhaba pantea dün sabaha karşı bir rüya gördüm

kardeşimle dağın kenarında patika bi yoldan gidiyoruz arabayla o kullanıyo arabayı çok hızlı korkuyorum yavaşlamasını söylüyorum birden boşluğa sürüyo arabayı korkma bak diyo araba havada gidiyo çok korkuyorum sağa çek diyorum arabayı kenarı parkediyoruz hava karanlık bu sefer yolun kenarından aşağı doğru eğiliyor eğilme düşceksin diyorum birden su akıyo baktığı yerden bende eğiliyorum telefonun ışığını suya tutuyo temiz bi su ve birsürü uğur böceği pembe ve kırmızı renklerde sonrasını hatırlamıyorum

bi başka rüyamda çok az hatırlıyorum okulun bahçesinde bana bir erkek kutuda gelinlik hediye ediyo erkeği tanımıyorum gelinliği giyiyorum pırıltılı simli bi gelinlik altın sarısı tüller var giyip kıvırta kıvırta yürüyorum bi paket var bide yüzük kutusu bunu erkeğe veriyorum buda böyle bir rüya şimdiden teşekkür ederim:)

Pantea

Kayıtlı Üye
merhaba pantea dün sabaha karşı bir rüya gördüm

kardeşimle dağın kenarında patika bi yoldan gidiyoruz arabayla o kullanıyo arabayı çok hızlı korkuyorum yavaşlamasını söylüyorum birden boşluğa sürüyo arabayı korkma bak diyo araba havada gidiyo çok korkuyorum sağa çek diyorum arabayı kenarı parkediyoruz hava karanlık bu sefer yolun kenarından aşağı doğru eğiliyor eğilme düşceksin diyorum birden su akıyo baktığı yerden bende eğiliyorum telefonun ışığını suya tutuyo temiz bi su ve birsürü uğur böceği pembe ve kırmızı renklerde sonrasını hatırlamıyorum

bi başka rüyamda çok az hatırlıyorum okulun bahçesinde bana bir erkek kutuda gelinlik hediye ediyo erkeği tanımıyorum gelinliği giyiyorum pırıltılı simli bi gelinlik altın sarısı tüller var giyip kıvırta kıvırta yürüyorum bi paket var bide yüzük kutusu bunu erkeğe veriyorum buda böyle bir rüya şimdiden teşekkür ederim:)
Ilk ruyaniz yasantinizin kontrolunu elinize alamadiginiz icin endise duydugunuzu yansitiyor,ama geleceginize dair umutlariniz oldugunuda gosteriyor.Ikinci ruyanizda evlilik ve ikili iliskiler hakkindaki dusuncelerinizi gosteriyor, sanirim sonu evlilige gidecek bir iliski istiyorsunuz ve bunun beklentisi icindesiniz.